Z.U.O.Hydroster

Gdańsk

Opinie o Z.U.O.Hydroster

maciekparzynski

Witam,czytam te opinie i sie smieje jedna osoba chyba napisala konkret /jak sie nie nauczyles to zle i ze jest sposobnos nauki Ja konczylem szkole Hydrosteru w 73,tak jestem stary nie bylem komunista ani w parti uczylem sie zawodu mialem zajebistego instruktora Henryk Rapior /nazwisko moglem zle napisac juz nie pamietam pisowni nauczyl mnie sorowego czlowieka wszystkiego od podstaw .Powiem tak, cale zycie wzorowalem /staralem sie sie na nim, fachowiec myslalem co on by zrobil i powiedzial w danej sytuacji.Od 85 roku mniej wiecej plywam jako fitter maszynowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robota w moim zawodzie to kontynuacja zawodu po szkolnych doswiadczeniach w Hydrosterze .

rumak

@redek dobrze piszesz. Praca jako serwisant wcale nie należy do łatwych, na tym trzeba się znać. Podejrzewam, że jest to mocno kontrolowane w trakcie zatrudnienia.

Mistrz Serwisu

Pracowałem blisko 4 lata w latach 2003-2006 i jak najbardziej sobie chwalę. Gdyby nie oferta od światowego potentata w branży morskich urządzeń przeładunkowych i co za tym idzie kilkukrotnie wyższą pesnję od tej w Hydrosterze, to pewnie bym został. Ten kto się nie nauczył w Hydrosterze, to widocznie tak chciał. Ja zwiedziłem kawał świata na serwisach maszyn sterowych. Praca samodzielna, podejmowanie decyzji pod presją, kontakt z armatorami/stoczniami z całego świata. Jeśli dla kogoś to nie jest najlepsza możliwość nauki, to niepotrzebnie został inżynierem. Za moich czasów przychodziło sporo inżynierów po studiach i po roku praktyki szukali czegoś nowego - takie osoby pewnie nie wyniosły zbyt wiele. Ja bardzo sobie chwalę to doświadczenie i możliwość nauki od Kierownika Serwisu - pana Bielawskiego. Za moich czasów była też świetna ekipa młodych ludzi, którzy już się niestety rozeszli. Firma, która jest pod "batem" Remontówki lekko nie ma, ale w mojej ocenie w tamtym okresie prezes (którego też już nie ma) radził sobie bardzo dobrze. Zarobki też nie były najgorsze, według mnie rynkowe dla polskich pracodawców. Firmę polecam! To kim jestem dziś w dużej mierze zawdzięczam właśnie Hydrosterowi!

adam

tak, wyróżnia się - brakiem kompetencji większości kierowników do podejmowania jakichkolwiek samodzielnych, przemyślanych i NOWOCZESNYCH decyzji. Nikt się nie wychyla, siedzą cicho jak urzędnik na państwowej posadce. Kto sprytny ten odszedł - wystarczy zobaczyć na oferty pracy, że ciągle kogoś szukają - to nie oznaka rozwoju w tym przypadku... :)

kkkkkkkkkk

ja tam zaczynałem od praktyk i pracowałem 2 lata puźniej zwolnili i dwa lata się nie odzywali i teraz sobie przypomnieli o mnie. syf jak ch... tam jest

tomi

firma - taka na przeczekanie, tam się niczego nie nauczysz, technologie maszynowo-narzędziowe - lata 60/70. Gumisiowi brakuje wszystkiego, a z resztą idź i sprawdź.

siwy

jak masz pojęcie i ci sie chce i nie robisz fuszerki to jest ok. mozna spotkac ludzi z naprawde duzym doswiadczeniem i sie od nich uczyc

a ja zaczynałęm tam od praktyk i zostalem. nie narzekam. duzo zalerzy od działu

Praca w charakterze pracownika umysłowego nie wniesie nic do waszego doświadczenia. Nie będę się rozpisywał, dlaczego tak ja sądzę, ale świat im umknął już dawno temu i teraz pozostało jedno ( usunięte przez administratora )r />

Zuch

Naprawdę nie rozumiem Waszych niepochlebnych opinii. Pracowałem w firmie prawie 3 lata i nigdy nie miałem żadnej sytuacji nieporuzumień bądź niedopełnienia wynagrodzenia ze strony tego pracodawcy. Za wszstkie nadgodziny otrzymywałem solidną pensję i miałem wiele podróży zagranicznych. Serdecznie pozdrawiam zarząd, 3 majcie się i oby tak dalej.

jakie

tam zarobki?( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Z.U.O.Hydroster - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.U.O.Hydroster