Polam Rem S.A.

Gdańsk

Opinie o Polam Rem S.A.

Spełniony życiowo

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami firmy.Pieniadze są nie małe i wypalacane na czas + wysokie premie a w okresie świątecznym trafi się firmowa wycieczka do Zakopanego. Brygadzisci są bardzo pomocni a sama Pani Prezes co drugi dzień schodzi z góry by porozmawiać indywidualnie z każdym pracownikiem. Traktujemy się jak jedna wielka rodzina. Osobiście przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i z tego co zaobserwowalem inni też.

Portowiec

Ta firma jest bliska upadku..Pracownicy włóczą się po kątach albo chowają się przed robotą w szafkach w szatni..piją lub przychodzą do pracy nietrzeźwi. Brygadzista nie ma pojęcia co sie dzieje na hali a jak przychodzi co do czego to wielce zdziwiony..Na drugiej zmianie wciągają klej i oglądają paradokumentalne seriale.

Mareczek

Firma nie pociągnie z przeludnieniem w handlowym i ofertowym. Panie znudzone na kawkach i po korytarzu się wałęsają.. Do roboty na montaż je dac a nie tylko praca do15 i finito . Widac kumoterstwo i przyspawanie do krzeselek. Pokażcie jakąkolwiek firmę gdzie dział handlowy do15pracuje. A realnie to od14.30 panie myja kubki i plotkują ze klient juz nic nie zdziała.

Dingo
@Mareczek 25.08.2017 20:28

Na każdym dziale jest przeludnienie i to duże, nawet u fizycznych. Kontrola jakości, wydział malarski, konstruktorski. Ludzi starczyłoby na 3 zmiany a jest jedna. Marnowanie pieniędzy, które zaraz się skończą. Jeśli ktoś szuka niepewnej pracy to przychodzić, powołać się na znajomości a przyjmą, choć nie potrzebują, ot taka polityka firmy.

Anonymous
@Dingo 26.11.2017 13:54

Przeludnienie o czymś świadczy.Widocznie nie jest tak żle jeżeli ludzie nie chcą się zwalniac.Problem tkwi nie w przeludnieniu a w zarządzaniu.

hgter

to jest chyba jakis klub sportowy gosciu z lukiem tam lata i zato mu placa

Długas
@hgter 20.10.2017 15:16
to jest chyba jakis klub sportowy gosciu z lukiem tam lata i zato mu placa

Płacą równowartość 5 średnich krajowych. A na badania okresowe nie ma paru groszy.

Iwona

@miras, nie mam z Polam Rem S.A. nic wspólnego, rzeczywiście zadaje dużo pytań, na które nikt niestety mi nie odpowiada i wygląda to później na forum dość sztucznie. Wynika to z mojej funkcji, jaką pełnie na forum - moderator (zatrudniony przez serwis gowork.pl). Jeśli ktoś mógłby odnieść się do moich wcześniejszych pytań dotyczących, np. godzin pracy czy terminowości wypłat, byłabym wdzięczna.

Miras

Jak to jest, że ludzie od was uciekają do firm, gdzie dostają mniejsze stawki ( 13 zł brutto, Federal Mogul ) i sobie chwalą, choć robotę mają tam cięższą, 3 zmianową lub czterobrygadówkę, zatrudnienie przez agencję, do tego dyscyplinę jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Otóż odpowiedź jest prosta - zarobią więcej, choć stawki są mniejsze. Jak to możliwe ? Dodatki za pracę zmianową, premia, nadgodziny do oporu, ile tylko sił Ci starczy. A w RLT , co ? Nic, tam są odpowiednie komórki, odpowiedzialne za to ,by tylko nie dać ludziom zarobić. Nie tyle pracownikom zależy na podwyżkach jak na możliwości dorobienia, żeby poprawić pensję. Fizole mają honor i chcą kasę za pracę, nie jak spory procent pracowników biurowych. Teraz prosimy o komentarz Iwonę, która jest na usługach zarządu firmy.

Iwona

@pracownik produkcji/monter a co dokładnie masz na myśli przez nieterminowe wypłaty? Obsuwki jakiego rzędu - dzień/dwa czy może to zdecydowanie większa skala? Chcesz rownież powiedzieć, że w Polam Rem S.A. nie ma możliwości awansu bez dodatkowych znajomości?

Iwona

@Mareczek a jak wyglądają godziny pracy w Polam Rem na innych stanowiskach? Czy obowiązuje tu praca zmianowa, czy w stałych godzinach pracy od - do? To ważna informacja w zasadzie dla każdego, kto potencjalnie będzie zainteresowany ofertą pracy z tej firmy.

Iwona

Czy opisywane warunki uległy zmianie @Runner? Polam Rem nadal prowadzi swoją działalności, w Internecie natomiast brak informacji na temat długów. Czy ktoś może potwierdzić te informacje i dać poszukującym informacji na temat firmy znać?

Runner

Opóźnienia w wypłatach, płacenie na raty, długi u dostawców i w zusie. W ubiegłym tygodniu GEPEC wyłączył ogrzewanie za niezapłacone faktury, ludzie po pracy nie mogą się umyć, a w pomieszczeniach jest zimno.

Iwona

@Stefek co przez to rozumiesz? Co ostatnio dzieje się w firmie? Czy ma to związek z komentarzem @SUZI? @SUZIpróbowałaś wyjaśnić tą sytuację z firmą? Mogłabyś napisać coś więcej o tym co się wydarzyło?

SUZI

NIE RADZĘ PODEJMOWAĆ WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMA, NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ ZE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ, NIE PŁACĄ ZA FAKTURY, ISTNA PORAŻKA

Stefek

Chyba kończą żywot.

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się co zmieniło się w Polam Rem S.A. w ostatnim czasie oraz jakich warunków zatrudnienia mogą oczekiwać pracownicy.

ojo

Dobrze, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. To doskonały dowód na to, że wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, bo zarobki dają niezłe.

Pracownik produkcji/monter
@ojo 16.06.2016 22:46

Teraz to poniosła Cię fantazja. Najniższa krajowa, do tego w ratach i po terminie. Czy to są niezłe zarobki ? Chyba, że jesteś z rodziny Pani J. lub pana P.S. jak Robin Hooj z tym łukiem, to masz w terminie swoje kilkanaście klocków. Do tego nie trzeba nawet wykształcenia . Tylko koneksje. Polam to przechowalnia kolesi z układu.

zxc

pierwsza umowa moze byc na zlecenie, kolejna o prace

maja

@tamik no komentarze to moze i niewymowne, ale czy mi się wydaje, czy po prostu to jest tak, ze jednak można si,e u nich załąpać na prace ale nie zagościsz u nich zbyt długo? wiecie o co mi chodzi, że jak macie do wyboru jakieś prace, gdzie jest ten okres próbny to to inaczej wygląda niż jak umowe o prace z jednodniowym okresem wypowiedznia.

samochody_ZALEŻY_dla_kogo

to jeżdżą ale do Grudziądza i Zelowa- tam gdzie STARZT handlowcy mają rodziny :hehehehe... tyle w temacie, pracowałem i się napatrzyłem jacy experci projekty tam "robiom"

FOSEN

Oddaj pieniądze ZŁODZIEJKO ciezko zarobione

ZZZ

Ktoś sobie żarty robi. Wcale tak nie jest. Mamy konkurującą firmę, co można wyczytać wyżej i być może ktoś chce nas skompromitować. Samochód oczywiście dostaniesz. Zadzwoń do nas.

Edwar Wysock

Ja jestem w tym zakładzie menszczyznom.

Antek

Z tym drewnem - to się zgadzam , zawsze jeszcze jakąś fuszkę można zrobić , choroba ciężka.

Anka

Ja robię na wydziale obróbczym Polam - Rem, chociaż " robię " to za dużo powiedziane. Po prostu przychodzę na kawę , pogaduchy i papierocha - którego z resztą sama skręcę, oczywiście też w godzinach pracy. Atmosfera jest git, ludzie ok. no może oprócz byłego brygadzisty pana Papcia i jego objawów menopauzy męskiej. Do zalet pracy należy dodać możliwość zmontowania sporej ilości drewna np. z palet- co jest wielką zaletą dla osób palących w piecach ( Antek , Roman i inne dziady )Opał można także przygotować tj. pociąć, również zamiast pracy. We fabryce nie ma czegoś takiego jak zakaz palenia i pobierania mocniejszych rzeczy- co się w nowoczesnych, jakże ciężkich czasach liczy. Kasa jest średnia - za mało by zdechnąć a za dużo by przeżyć. AVE !

sru

co tam slychac w firmie polam rem slyszalem ze maja być zmiany ale jakie ...???

gudlaj

macie racje to jedna firma Polam-Rem i Polam-Serwis obecnie jako polam-rem wzieli statek na polnocnej powtorka z Rostocku tez utopia go [usunięte przez moderatora]

Ala

[usunięte przez moderatora] najskrawszy przykład kolesiostwa i nepotyzmu, gorąco niepolecam

Honorata

Pracuję w Polam Rem [usunięte przez moderatora] Praca jest spokojna ,miła atmosfera , spoko ludzie z którymi można się dogadać. Wypłata jest zawsze w terminie , nikt nie robi problemów jak chce się iść na urlop, na Święta są bony i paczki dla dzieci. W sytuacjach losowych można liczyć na pomoc pracodawcy.

pracowałem w polamrem service-spółce zależnej od polam-remu Pani prezes myśli że najmądrzejsza na świecie i jak powie że nie ma na pensje to jest ok.Co oni w ogóle chcą Ale łaskawi proponowali przejście ale zaległości nie chcą wyrównać W sądzie się skonczy.A jak jedne PIP-y wyjdą z zakładu to już wejdą inni z nową kontrolą PS Pozdrowienia dla Najlepsze Pani Prezes na świecie [usunięte przez moderatora]

tygrys

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w firmie polam rem w gdańsku? czy pani prezes jest wypłacalna i czy pieniądze dostawane są na czas?czy polecacie tą pracę?proszę o szybką odpowiedz

ze starej ekipy

Dorota a Ty znowu na necie siedzisz w czasie pracy? To faktycznie nic się nie zmieniło :)

Paweł B

Generalnie to sprawdza się stare dobre powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..." Pozdrowienia dla "starej", "obecnej" i "nowej" ekipy :-)

zadowolona

Pracuję w Polamie od kilku lat i jakiejś rotacji nie zauważyłam, oprócz momentu kiedy to wspomnianego Pana Dyrektora zwolniono. Nie pozwolono mu nawet wejść na teren zakładu. Ciekawe dlaczego?!!! On zaś zwerbował wybrane osoby i powstała nowa firma. Musiałabym wdać się w szczegóły, ale pisałabym dużo i długo. A pytanie było o sam Polam. Otóż to zakład wypłacalny. Mamy wszystkie świadczenia, zgodne z przepisami przywileje. W czasie prywatyzacji to luksus mieć pewność, że pensja jest na czas, pracy nie stracisz po jednym zwolnieniu lekarskim. Nowa Pani Prezes dba o pracowników. A kolejnym plusem jest jednozmianowy system pracy. Każdy weekend wolny.

Dorota

Kto to jest "stara ekipa"? Ludzie którzy pracowali po 3 lata? Stara ekipa to właśnie została. Najlepsze sprzedaż była i jest na regionie 2 a tam nic się nie zmieniło!!!!!

annon

bo to jedna wielka rodzina, jak naczynia połączone , hahaha, ale kompetencji zeeeero

annon

należy zwrócić uwagę na nowy Zarząd skąd oni się wzieli i wszystko będzie jasne (nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu a o handlu nie mówiąc). Towarzystwo z układów

miki lauda

...zobacz jakie są rotacje pracowników przez 2 lata i sam sobie odpowiedz, czy jest to solidny pracodawca...50% starej ekipy założyło swoją firmę oświetleniową po dziwnych zwolnieniach zarządu z remontowej...a wspomniana ekipa miała dobrą sprzedaż, więc o co chodzi...?

Zostaw opinię o Polam Rem S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polam Rem S.A.