Opinie o Siled Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Siled Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Siled Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siled Sp. z o.o. w Gdańsk

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Siled Sp. z o.o.?

Milenia

Jesli sie zatrudnisz to zobaczysz ;) Więcej ludzi się stamtąd zwalnia niż zatrudnia.

Edward
@Milenia

Po to właśnie jest forum, aby dowiedzieć się czegoś o firmie zanim zdąży się tam zatrudnić. Może powiesz co wpływa na taką liczbę zwolnień, jak Ty to widzisz? Czekam na Twój wpis.

Były Nowy wpis

Jeżeli nie należysz do starej gwardii firmy lub nie masz układów z brygadzistami czy kierownictwem. To nawet na odpowiedź "dzień dobry" musisz sobie zasłużyć.

Były Nowy wpis
@Edward

Może ja troszke odpowiem. Szkolenie wprowadzające dopiero po roku pracy, ktore powinno odbyć się na samym początku zatrudnienia, raz do roku "sprawdzian" z wiedzy o firmie. Jeżeli napiszesz poniżej ich normy możesz pożegnać się np. Z podwyżka, wtedy przechodzisz rozmowę z brygadzistami dlaczego tak mało wiesz. Osobiście zwolniłam się przez mobbing jednej z brygadzistek. Jeżeli podskoczysz raz i drugi to pewne jest to, że będzie Ci ciężko. Jeżeli nie ma pracy na twoim dziale, to pracujesz wszedzie, gdzie potrzebują ludzi i nawet nie myśl o tym, że "premia" będzie wyższa, czy zostaniesz doceniony. Podczas pracy na dziale np. CMU czy TEST jest liczony każdy twoj błąd, który rzutuje na premie, ktora i tak wydasz na siatkę zakupów w biedronce. Musisz wyrabiać normy sztuk na godzinę (które dla osób nowozatrudnionych i tak są nie do wyrobienia), pod koniec miesiąca dostajesz tabelkę z "wydajnosci" czyli Jeżeli pracujesz bezbłędnie ale wolno to musisz przyspieszyć, dla nich lepiej jak robisz dużo, szybko, bez gadania. A to że robisz wszystko perfekcyjnie ale za mało od razu dostajesz "żółta kartke" I musisz zaczac pracować 10 razy szybciej, nie ważne że Twoja praca jest niechlujna liczy się ILOSC, a nie jakość. Co do wynagrodzenia... dla osoby po szkole, ktora mieszka z rodzicami, rodzice ją karmią i płacą rachunki to praca może być. Ale lepiej wychodzisz jeżeli masz 4 dzieci, bo i nerwowo jesteś spokojniejszy. Kończąc: Kierownictwo i brygadzisci mają sie dobrze. Jako nowy pracownik produkcji, który nie lata jak marionetka za reszta, czy masz ciężki charakter możesz mieć problem. Fizycznie spokojnie podołasz, psychicznie już gorzej. Liczy się tylko, aby cyferki sie zgadaly. Ciągle liczenie i nie masz prawa się pomylić. Moja opinia po 2 latach. Jeżeli lubisz pracę manualne to idealna praca, brygadzisci i kierownictwo sprawiają że odechciewa się wszystkiego.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Siled Sp. z o.o.?

Endriu Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna wygląda w ten sposób, że tylko pytają Cię o dyspozycyjność, wymagania finansowe.. Potem "kierownik" bądź "kierowniczka" działu przedstawia Ci swoją ofertę. I tyle. Ludzie nie chcą tam pracować. A jeśli już się ktoś zatrudni to bardzo szybko rezygnuje.

Ja Nowy wpis
@Endriu

A ja chcę tam pracować.

Katarzyna

Witam pracowałam w tej firmie 2 lata i nie mogę powiedzieć o złej atmosferze,wręcz przeciwnie dla ludzi tam pracujących byłam,żal mi było odejść z tej pracy.Niestety pandemia ,dostałam wypowiedzenie ale zakład w 100% się rozliczył ,dostałam ekwiwalent .Nie mogę złego słowa powiedzieć na koniec zostałam bardzo dobrze potraktowana przez Panią Dorotę kierownik,oraz Pana Mariusza:)Pozdrawiam Wszystkich z Siled a szczególnie całą mechanikę.

Szkoda zaprzątać sobie głowę tą firmą. Nie warto

Łuki
@Ania

Dlaczego? Rozumiesz swoją wypowiedź?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Siled Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Dziewczyny jaki styl panuje w Siled Sp. z o.o.?

Marietta

Świetna! Nikt z nikim nie rozmawia :) bo wszyscy wszystko donoszą

Margarita

Niestey

Same pytania ale szkoda, że nie ma aktualnych informacji bezpośrednio od pracowników. Warto starać się o pracę?

a
@Zainteresowany

Czy warto starać się o pracę? Odp. krótko, nie. Jeżeli jesteś osobą młodą w trakcie nauki lub krótko po jej zakończeniu, możesz tam pracować ale nie za długo. Jeżeli chcesz znaleźć stabilną pracę o uczciwym wynagrodzeniu, tam jej nie znajdziesz. Jedynym plusem pracy tam jest terminowość wypłat.

Edward
@a

Terminowa wypłata jest bardzo ważna, ale jej wysokość jest też istotna, a z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jest zadowalająca. Czy można ją podwyższyć starając się o premie lub inne dodatki?

Michał Inn

Mają ładne kalendarze.

Robert

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Miro
@Robert

Oni wiecznie potrzebuja. Bo nikt nie chce tam pracowac

Radek

Więcej samokrytyki przydałoby się niektórym. Na wszystko trzeba zapracować a jeśli nie ma efektów to i premii !

Slabo. Na poczatku obiecana kasa. Mila atmosfera jak cie przyjmuja. Potem wychodzi szydlo z worka i brak premii. Przymusowe nadgodziny. Brak organizacji pracy. Częsty brak pracy. Nieogarnieci inżynierowie i technicy. (usunięte przez administratora)ze strony kierownikow. Ogólnie nie polecam.

Dobry dojazd , wypłata na czas , premie , grzybowe , świąteczne . Czysto , jest stołówka , szatnia , wiele toalet , są prysznice , jest ciepło , jest klimatyzacja , są kamery ;) Są pączki w tłusty czwartek , tulipany na dzień kobiet , paczki na święta dla dzieci oraz szampan z prezencikiem dla dorosłych .Są szkolenia BHP , szkolenia IPC itp . Atmosfera nie jest najgorsza chociaż bywało lepiej . Firma dla osób , które chcą pracować a nie narzekać . Grunt to optymizm i obiektywizm :)

Ratatuj
@pracownik

Hahaha. To się posmialem. Odłóż te leki

Kor
@pracownik

Szkolenia IPC bez zaświadczenia o skończonym szkoleniu. Więc zapewne osoba , która szkoli Pan T. Nie ma uprawnień do prowadzenia takiego szkolenia.

Iza

Od prawie 3 lat nikt nie wyraził swojej opinii na temat pracy w firmie Siled. Chciałabym z tego powodu spytać Was - pracowników - jak Wam się tutaj pracuje? Wiemy również, że atmosfera w firmie jest bardzo ważna. Może w takim razie któryś z Was wypowie się także na jej temat? Dużo osób na pewno zadaje sobie te pytania i będą Wam wdzięczni za każdą wypowiedź na temat tego, jakim pracodawcą jest firma Siled.

Dyrektor produkcji, który rozbija każdą firmę, w której pracował. Ciągle dąży do tego, aby u pracowników wywołać i podtrzymywać lęk, poniżenie i upokorzenie na porządku dziennym. Ludzie wykańczają się nerwowo i psychicznie. Z początku płacz po kontach teraz nawet już na oczach innych pracowników. Pierwsze co na myśl przychodzi MOBBING i (usunięte przez administratora)

အမည်မထုတ်ဖေါ်သော

Rygorystyczna atmosfera pracy, przymusowe nadgodziny w II polowie miesiąca. Doskonałe miejsce dla pracoholików, nieda się tu pogodzić pracy z życiem prywatnym. Praca MUSI być na pierwszym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Siled Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Siled Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siled Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Siled Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Benzynowa 19
    83-011 Gdańsk