AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

Gdańsk

AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

Opinie o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

Dominika

@B., na jakie stanowisko pracy aplikowałaś? Możesz opisać szczegółowo, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie AMBIENT-SYSTEM? Chętnie poznamy jakie pytania zadawała osoba rekrutująca oraz umiejętności, które były sprawdzane.

Radek

Może czasami trzeba z pokorą przyjąć informacje, że był ktoś lepszy i firma zdecydowała się na kogoś innego?

B.
@Radek 04.10.2018 16:03

Sęk w tym, że żadnej informacji nie było. Czytaj ze zrozumieniem.

Czarek

Z cyklu niepoważne, Sam prezes na rozmowie mowi że poinformują niezależnie od wyniku rozmowy. Do dzisiaj nikt z firmy nie zadzwonił

B.
@Czarek 03.03.2016 14:05

Mnie też nie powiadomili. Na drugiej rozmowie odniosłam wrażenie że już kogoś mają, a rozmowa ze mną była na wypadek, gdyby ten ktoś im nie wypalił. Był najgorętszy dzień w roku, także poświęcenie z mojej strony duże. Potem zero odpowiedzi. Słabe.

Dominika

@Krow wysokość wynagrodzenia i to czy jest słaba czy też nie to kwestia dla każdego indywidualna. Dlatego najlepiej niech każdy po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. stwierdzi czy taka kwota go satysfakcjonuje.

Krow

Słabo placa. Mały szacun dla ludzi z magazynu czy produkcji przez dyrekcje

Dominika

Czy po przeczytaniu wywiadu z AMBIENT-SYSTEM ktoś jest chętny do pracy w tej firmie? Bo akurat w zakładce kariera znalazłam bardzo dużo ofert pracy: http://ambientsystem.eu/pl/kariera-ambient/

Dominika

Chciałby ktoś się ustosunkować do wywiadu z pracodawcą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,154120,wywiad-marcin-starzynski. Jakie są Twoje doświadczenia? Takie informacje przydadzą się osobom szukającym pracy w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

feelso

No kierownik bez umowy to by dopiero było haha @arek. Umowa jest, to już wiemy, ale ja słyszałem, że ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna też. Może ktoś potwierdzi? :)

Król Julian

Ambient system to firma cud. U nich roboty jest zawsze w bród. Co miesiąc pensja, a jak potrzeba to jest i premia na kromkę chleba. Premia raz wielka, częściej głodowa, a czemu taka ? Bo Uznaniowa. Auto służbowe, nie rzadko nowe, o nie się nie martw bo GPS'owe. Gdy kasy mniej, bo rynek mały, Marian pomoże bo jest wytrwały. Zechcesz podwyżkę negocjuj uparcie, chyba, że masz lojalkę na starcie. Z lojalką w ręku nawet 2 lata, po wyjściu z firmy jest niezła draka. Lecz są i tacy, co od urodzenia, lubią posłodzić, tu Ambient docenia. Więc gdy nie boisz się lekko smarować, twój los w Ambiencie może triumfować. Na koniec historii do Ambientu sprawa, zatrudnianie ludzi to nie zabawa!

Hevelka

Znowu ogłoszenie z tej firmy, jeżeli znasz swoja wartość to nie aplikuj tam....

kwiet
@Hevelka 13.04.2014 18:44

dlaczego?? i jakie stanowisko/dział masz na myśłi

Zostaw opinię o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.