AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

Dominika

Czy po przeczytaniu wywiadu z AMBIENT-SYSTEM ktoś jest chętny do pracy w tej firmie? Bo akurat w zakładce kariera znalazłam bardzo dużo ofert pracy: http://ambientsystem.eu/pl/kariera-ambient/

Dominika

Chciałby ktoś się ustosunkować do wywiadu z pracodawcą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,154120,wywiad-marcin-starzynski. Jakie są Twoje doświadczenia? Takie informacje przydadzą się osobom szukającym pracy w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.

feelso

No kierownik bez umowy to by dopiero było haha @arek. Umowa jest, to już wiemy, ale ja słyszałem, że ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna też. Może ktoś potwierdzi? :)

Czarek

Z cyklu niepoważne, Sam prezes na rozmowie mowi że poinformują niezależnie od wyniku rozmowy. Do dzisiaj nikt z firmy nie zadzwonił

Król Julian

Ambient system to firma cud. U nich roboty jest zawsze w bród. Co miesiąc pensja, a jak potrzeba to jest i premia na kromkę chleba. Premia raz wielka, częściej głodowa, a czemu taka ? Bo Uznaniowa. Auto służbowe, nie rzadko nowe, o nie się nie martw bo GPS'owe. Gdy kasy mniej, bo rynek mały, Marian pomoże bo jest wytrwały. Zechcesz podwyżkę negocjuj uparcie, chyba, że masz lojalkę na starcie. Z lojalką w ręku nawet 2 lata, po wyjściu z firmy jest niezła draka. Lecz są i tacy, co od urodzenia, lubią posłodzić, tu Ambient docenia. Więc gdy nie boisz się lekko smarować, twój los w Ambiencie może triumfować. Na koniec historii do Ambientu sprawa, zatrudnianie ludzi to nie zabawa!

Hevelka

Znowu ogłoszenie z tej firmy, jeżeli znasz swoja wartość to nie aplikuj tam....

kwiet
@Hevelka 13.04.2014 18:44
Znowu ogłoszenie z tej firmy, jeżeli znasz swoja wartość to nie aplikuj tam....

dlaczego?? i jakie stanowisko/dział masz na myśłi

Zostaw opinię o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.