Satland

Opinie o Satland

Gregor

Jeśli uwłaczaniem godności jest wymaganie przez firmę obowiązku pracy to chyba coś się komuś pomyliło i oczekuje płacy za robienie wrażenia ?

Co to ma byc?

Idealnych firm byc moze nie ma, ale to co sie tam wyprawia zwyczajnie uwlacza godnosci. Te gadki madralskiego szefa, zarobki, atmosfera i sama praca sa po prostu nie do zaakceptowania. To moja obiektywna ocena.

@Co to ma byc? 03.10.2018 19:53

Zechcesz przybliżyć, jakie konkretnie sytuacje masz na myśli? Negatywnie wypowiadasz się o firmie, jednak nie podajesz szczegółów. Czy zdradzisz, czym się w firmie zajmujesz? Dlaczego sądzisz, że atmosfera jest kiepska? Twój kolejny komentarz może pomóc innym osobom w podjęciu decyzji dotyczącej zatrudnienia.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Satland. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Waldi

Jeśli ktoś negatywnie pisze o firmie to powinien uzasadnić dlaczego tak uważa? Idealnych firm nie ma!!

anonymous
@Waldi 07.03.2018 22:34

święte słowa!

Iza

@Waldi, z perspektywy tematyki tego forum, pozostawiane opinie na nim rzeczywiście powinny być uargumentowane, żeby były merytorycznym źródłem informacji dla osób, które interesują się Satland jako pracodawcą. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to proszę Cię o wyrażenie własnego zdania o Twoim zatrudnieniu w niej. Będzie ono cenne dla innych użytkowników.

Nie

Uwaga, przestrzegam przed ta firma. To jest jakis absurd.

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Satland ? Twoja opinia może okazać się cenna.

Zozi

Ja tej firemki nie polecam nikomu..

Bosun

Drodzy forumowicze, chciałbym Was przestrzec przed tą firmą!

Psikuta

Nie polecam nikomu pracy w Satland Prototype. Negatywna ocena.

Iza

Chyba kazdy pracownik jest informowany w jakich warunkach pracy bedzie pracował? Co masz na mysli pisząc ciezkue warunki? Chodzi o rodzaj wykonywanej pracy? Dla kobiet również są stanowiska pracy?

Ann

Dzięki za te opinie. Dzwonili do mojego męża i chcieli by jak najszybciej zgłosił się na 2-tygodniowe szkolenie. Ale by się biedak naciął jak by skusił się na taką intratną propozycję. Swoją drogą to dziwię się, że nikt nie pozwał typa o mobbing i nie zgłosił do odpowiednich inspekcji w celu dokonania kontroli.

big11c

Ciekawe czy ludzie z produkcji nie beda mieli problemow w przyszlosci ze zdrowiem od wdychania chemii i pylu, gdzie tu bhp? Bo jak tak to za kase z zusu sie nie wylecza przy takich podstolowych zarobkach! To jest czysty wyzysk!

Przepraszam za niepotrzebne wulgaryzmy. Pozdrawiam

proszę o usunięcie

Aron

No co ja moge powiedzieć, wszystko jest w porządku w tej firmie, co chyba nikogo jakoś specjalnie nie niedziwi

fFD

W Polsce trzeba brać co jest, nawet jak tłuką po pyskach.

SATLAND

Szanowny Polku. Nasza firma nie potrzebuje żadnej reklamy,ani promocji, dlatego nie reklamujemy się w żadnych mediach. Na tą chwilę zatrudniamy bezpośrednio ok 50 osób i nie przewidujemy zatrudniania następnych osób .

byly pracownik
@SATLAND 20.06.2016 14:30

czlowieku o czym TY piszesz jestes najwiekszym oszolomem pytania na rozmowie kfalfikacyjnej typu wyznanie czy stosunek do papierosow sa nie dozwolone Pozdro Panie Bober

SATLAND

Szanowni Państwo. Jeśli ktoś miał by ochotę dowiedzieć się o prawdomówności zamieszczanych tu opinii, od ludzi, którzy pracują w naszej firmie od wielu lat to serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Gdańsk Słowackiego 37D , Aldony 2a/37 oraz Gdynia Batorego 23/3

Adam
@SATLAND 31.05.2016 22:43

Byłem. Teraz robią tak. Dostają cv potem się odbywają i mamią tym że na stałe zarobki ponad 2tys. A prawda jest taka że "dzień próbny darmowy" po bliżej nie określonym czasie mówią "dostaliśmy inne cv masz kasę w kopercie (oczywiście to praca na czarno i to jeszcze znacznie poniżej minimalnej) i się odezwiemy.. dziwne że PIP nie zamknął tej foremki... taka jest prawda. A te wszystkie pozytywne opinie to pewnie szef osobiście wstawia.

cuba

Trzeba być baaardzo zdesperowanym żeby pracować za taką pensję, na takich warunkach i w takim klimacie. Współczuję serdecznie - naprawdę (ale może warto by się rozejrzeć. może są jeszcze inne perspektywy w życiu???)

Z ciekawości spojrzałem, i są w necie przeróżne strony gdzie można dodać swoją opinie o tej firmie. Niestety, nie są one również zbyt pozytywne

To co teraz tu zobaczyliśmy w ostatnich dwóch opiniach to taki teatr na poziomie przedszkola. Sam szef to wymyślił mogę się założyć, bo to on jest taki pomysłowy jak go znam. Jednak drogi @Kliencie podstawiony, tutaj kompletnie nie chodzi o ciebie a o pracowników, których widać jest niemało rozżalonych po przeżyciu tej "fajnej atmosfery" w której mieli okazję pracować. I nie bez przyczyny wypowiada się ich aż tylu negatywnie. Więc jednak drogi @Kliencie poszukaj w mediach tego miejsca, gdzie będziesz mógł do woli chwalić efekt końcowy totalnego wyzysku.

Klient

Jeszcze raz bardzo dziękuję! Nie macie w mediach społecznościowych miejsca gdzie można by Was pochwalić, więc po prostu napisze tu, że jestem naprawdę zachwycony zarówno Waszą bogatą ofertą różnych "ekspresów", jak i perfekcyjnym podejściem do klienta oraz terminów a także jakością usługi. Ale to wszystko i tak blednie przy obsłudze "trudnych przypadków" - jak ten, który miałem. To profesjonalizm najwyższej próby. Oprócz profesjonalizmu jest też fajna atmosfera i uśmiech. Tak samo było coś ze 2 lata temu jak zamawiałem parę płytek więc to nie przypadek. Naprawdę gratuluję (usunięte przez administratora)

IBMS

Firma krzak. omijać szerokim łukiem

yxz

awansu??? Z pomagiera na pierwszego pomagiera czy z robola na jeszcze większą pierdołę. Tam są dwa stołki do obstawienia i tylko zwycięzcy na najbardziej uniżonego sługę mogą na nich zasiadać, po wielu latach bezrefleksyjnie przyjmowanych upokorzeń. Są za to tak obeznani z technikami inkwizytorskiej walki że na pewno nie dadzą się wygryzć, od tak, pierwszemu lepszemu podlizusowi. Sytuacja na rynku pracy jest taka, że każdy jak będzie miał okazję to się tam zatrudni, gorsze już będzie podsumowanie finału;.. po co i ile czasu ja tam zmarnowałem

A obliczyłeś już sobie jaką emeryturę dostaniesz pracując na tych złodziejskich warunkach czy liczysz tylko że Cię ktoś tam za uszkiem podrapie za rżnięcie bohatera.

P

Całkiem nie źle to będzie na starość, jak sobie obliczysz bilans strat (w tym również zdrowotnych, bo wiemy dobrze co tam się wdycha) i dostaniesz emeryturę do ręki. Wtedy może być już za późno na żale, a nawet na popukanie się w głowę

Ricardo

Generalnie zgadzam się w całej rozciągłości ze wszystkimi negatywnymi komentarzami, a w szczególności z ania_18lat@wp.pl. Na temat Satlandu można śmiało nakręcić film w stylu Barei. Absurd i żenada leje się z każdej możliwej strony. W największym możliwym skrócie: - najniższa krajowa na umowie + reszta pod stołem, - brak badań lekarskich, - ostry mobbing, - atmosfera strachu, - brak odpowiedniego zaplecza technicznego, - skrajna niekompetencja prezentowana w szczególności przez przedstawiciela handlowego, - przypisywanie sobie cudzych zasług/pomysłów przez donosicielskich pracowników, - i tak dalej, i tak dalej... można by jeszcze długo wymieniać. Pracuje tam max 6 osób, a ile jest oficjalnie zatrudnionych to inny temat. Reasumując, UNIKAĆ jak zarazy!

Nie istnieje ? U nas w SATLAND pracuje ponad 20 osób i codziennie ich widzę w pracy.Kto by pomyślał,że tej firmy już nie ma. Zenon jesteś jasnowidzem ! Gratulacje

zenon

Ta firma już nie istnieje

Zostaw opinię o Satland - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satland