Elhurt Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@barabasz jaką dają umowę po okresie próbnym? Czy długo pracujesz w Elhurt Sp. z o.o.? Obecnie firma poszukuje na stanowisko MŁODSZY KOORDYNATOR PROJEKTÓW PRODUKCYJNYCH. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników i realizowanych zadań, udział w budowaniu nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmy, pracę w młodym, dynamicznym zespole. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

barabasz

Na początek jest to umowa na 3 miesiące okresu próbnego.

barabasz

Na początek jest to umowa na 3 miesiące okresu próbnego.

użytkownik zarejestrowany

@Me w takim razie czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @Kamil niestety, ale obecnie nie ma takiej oferty pracy. Warto zaglądać co jakiś czas, może coś się pojawi nowego. @lepiej poinformowanyto dobra informacja, że nie ma w firmie Elhurt Sp. z o.o. umów śmieciowych. Na jaki czas można dostać umowę o prace na początku pracy?

Kamil
użytkownik zarejestrowany

Wnioskuję, że to byłaby dobra firma do pracy. Takie pochwały od pracowników to najlepsza reklama dla firmy. Podpowiedzcie mi czy aktualna jest oferta dla przedstawiciela handlowego? Chodzi o Katowice?

lepiej poinformowany

Ogólnie to firma doskonale się rozwija . Obroty rosną . Firma cały czas inwestuje . Obecnie pracuje ok. 130 osób . Nie ma umów śmieciowych . Rotacja jest bardzo mała . Jeśli ktoś odchodzi to raczej w okresie próbnym .Większość osób pracuje wiele lat i jeśli po kilku latach odchodzą to doskonale radzą sobie w innych firmach i nie tracą kontaktu z byłymi współpracownikami. Nie wiem jaka jest atmosfera pracy na produkcji i w administracji ale w pozostałych działach na pewno jest bardzo dobra . Widać to w szczególności podczas spotkań podsumowujących miesiąc jak również w trakcie szkoleń prowadzonych przez zewnętrznych trenerów , które firma często organizuje.Pozytywne nastawienie ludzi widać też na stołówce firmowej :)

Lukas
użytkownik zarejestrowany

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Zawsze mogą być w firmie okresy lepsze i gorsze, może właśnie teraz macie gorszy czas? Przymierzam się do aplikowania i chcę dowiedzieć się coś więcej o firmie. Jakie jest nastawienie ludzi do siebie?

użytkownik zarejestrowany

@Józek a czy Ty pracujesz w firmie Elhurt Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakim stanowisku jesteś? @nick powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z firmą? Z tego co piszesz to raczej jesteś niezadowolony.

Me
@Aneta 05.09.2017, 11:47

Aneta, interesuje cię budynek produkcji czy administracji? O pierwszym wiem niewiele, o drugim az za dużo

Józek
użytkownik zarejestrowany

Ideałów nie ma więc zawsze może się coś wydarzyć z czego niektórzy nie będą zadowoleni. Ale nie znaczy to ,że firma jest zła!

Feliks
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem o Elhurt dobre opinie i nie rozumiem niektórych osób.

nick
@Feliks 11.08.2017, 12:31
Słyszałem o Elhurt dobre opinie i nie rozumiem niektórych osób.

Może dlatego, że słyszałeś opinie, a inni tam byli/pracowali.

Bartek
użytkownik zarejestrowany

Elhurt ma kilka ofert na przedstawicieli handlowych, czym to jest spowodowane? Dopytuję ponieważ interesuje mnie praca dla firmy. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej od pracowników zanim dotrę do firmy.

użytkownik zarejestrowany

@Krzysztof rozumiem, że nie miałeś najlepszych doświadczeń z pracy w Elhurt? Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Dlaczego uważasz, że nie można być zadowolonym z pracy w tej firmie?

Krzysztof

A ja zapeniam , że nie będziesz zadowolony z tej firmy. Tak jak setki osób, które dały się nabrać na ich słodkie "pierdzenie".

Luidzi

G
@Luidzi 01.05.2017, 17:43
@Dandy Jesteś malkontentem i wszystko jest dla Ciebie złe. Więcej optymizmu i wiary w siebie a będziesz zadowolony z firmy....

Jeżeli lubisz pracę, w której nie trzeba myśleć, jesteś mało ambitny i lubisz jak Tobą pomiatają to spoko, będziesz zadowolony. No i do tego uznaniowa pensja, dajesz sobą pomiatać to masz więcej. No nie dla mnie, wolę normalność.

Dandy

@Jurgen Praca koordynatora projektów produkcyjnych sprowadza się głównie do wypełniania excelów z cenami poszczególnych elementów projektów. Dużo telefonów z dalekim wschodem, dużo wycen do zrobienia. Przerabiasz pdf na excel, kwotujesz, wysyłasz do klienta i tak w kółko. W dodatku jak potwierdził "Hanibal" powyżej, kierowniczką jest nadal Pani M.B., ktora niestety nie wporwadza zbyt dobrej atmosfery w pracy i jak widać w komentarzach nie ma też zbyt dobrej opini. Polecam zastanowienie się zanim przyjmiesz tą pracę, bo na papierze wszystko dobrze wygląda, ale może się okazać, że będzie słabo.

użytkownik zarejestrowany

@Piotr a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Elhurt. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie z Twojej perspektywy?

Jurgen
użytkownik zarejestrowany

Czy oferta pracy dla koordynatora projektów produkcyjnych jest jeszcze aktualna? Pytam na forum ponieważ chcę się dowiedzieć czegoś więcej o firmie. Wprawdzie słyszałem dobre opinie ale nie zaszkodzi dopytać.

Luiza
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w Elhurt i bardzo chwalę sobie tu pracę a rotacje zawsze będą.

użytkownik zarejestrowany

@Iza a co najbardziej lubisz w swojej pracy?

qwe

Adam
@qwe 11.04.2017, 14:32
widziałem, że szukają głównej księgowej. Może wreszcie będzie ktoś z wiedzą. Nie wiecie dlaczego szukają nowej?...

I coś wiadomo na ten temat ?

Adam
@qwe 11.04.2017, 14:32

I coś wiadomo na ten temat ?

Iza
użytkownik zarejestrowany

Elhurt to zupełnie spokojna firma. Zawsze znajdzie sie ktoś komu praca nie odpowiada. Myślę, że najlepiej ja zmienić tym bardziej , że jest duże zapotrzebowanie na ludzi do pracy.Pracuję tu i nie narzekam, ludzie w moim dziale stworzyli super zespół!!

Ann

Najgorsza firma w jakiej pracowałam! Wszystkie negatywne opinie to prawda. Jak teraz pomyślę że mogłam się zgodzić na ich warunki to aż jestem na siebie zła. Zakres obowiązków przekraczający znacznie jedno stanowisko. A wynagrodzenie najniższa krajowa. Nawet nie... bo sprytna pani kadrowa sobie wymyśliła ze podstawowe wynagrodzenie wynosić będzie 1850 brutto + 150 brutto premii regulaminowej ( za niechorowanie) haha radzę się zastanowić czy warto marnować swój potencjał na taka pracę

Ann

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Słyszałam, że to spoko firma i obecnie szukam nowej pracy. Może coś więcej dowiem się na tym forum? Czy Elhurt Spółka z o.o. ma aktualnie nowe oferty pracy? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Będę wdzięczna za info!

Adi

Jeśli można zapytać o przedział wynagrodzenia dla osób pracujących w dziale projektowym np. jako PCB Designer albo Elektronik Inżynier , będę wdzięczny za realne dane na obecną chwilę ;)

użytkownik zarejestrowany

Rozważasz aplikację do firmy Elhurt Sp. z o.o.? Masz jakieś pytania do obecnych pracowników? Zostaw komentarz, postaramy się pomóc znaleźć na nie odpowiedz.

Kamil
użytkownik zarejestrowany

@Byly pracownik ale tu wszyscy pracownicy wobec siebie są tacy nieprzyjemni? Jak dla mnie to faktycznie może być kiepska sprawa, zawsze staram się być w porządku do ludzi, ale jeśli jest tak jak mówisz to nie zawsze się da...

Cześć. Praca nie jest idealna ( administracja, dział eksportu). Brutto otrzymasz 2800 plus premia ( zadania, które co miesiąc są zmieniane...niektóre powielające się bądź zależne od współpracowników). Po jakimś czasie ( mimo że ofercie pracy tego nie ma ) będziesz jeździć jako kierowca z towarem/po towar do klientów - nie będąc magazynierem ani kierowcą ( przerzucanie czyiś obowiązków... ). Praca nuda i powtarzająca się. Towarzystwa średnio miłe, czekające na twoje potknięcie ( chyba że akurat macie wspólne zadanie liczone do premii ). Brak kultury i ogólnie panujące chamstwo. Dobre jako pierwsza praca - nauczysz się jak zachowywać w miejscu gdzie każdy chce Ci wsadzić szpile w bok, jak nie reagować na zaczepki słowne i robić słodką minkę kiedy sytuacja od Ciebie tego wymaga. Jako praca na stałe? Osobiście nie polecam - nawet jeśli uda Ci się wytrzymać 3 miesiące próby i stwierdzisz, że praca sama w sobie jest ok, to wierz mi że atmosfera Ciebie szybko zniechęci.

Miejsce - dno

Zdecydowanie jedna z NAJGORSZYCH! Pozytywne opinie piszą zapewne kierownicy o których tu najczęściej mowa czyli M.B z wycen prod.

Nick

Nie wiem gdzie to słyszałeś, ale kogoś ostro poniosła fantazja. Gwarantuję Ci, że po miesiącu będziesz myślał o zmianie pracy, a po dwóch zaczniesz jej szukać. Chcesz próbować, to próbuj, ale ja odradzam, szkoda czasu.

a

Praca ok. Jak będziesz dobry to założysz później własną firmę tak jak pozostali fachowcy z elhurt.

Dandy

@malina Weronika i No way! pisały o pracy w części administracyjnej, więc ciężko powiedzieć jak płacą innym pracownikom.

No way!

Weronika niestety zgadzam sie z Toba... miałam identyczne odczucia pracujac w pionie administracji. Spory miedzy piętrami, spory miedzy działami, ciagle obgadywanie, zazdrość o ladniejsze koleżanki, z metra cięta główna księgowa która udaje sympatie by Cie za plecami obsmarowac, podobnie gwiazda Pani M.H. - pleciuch jakich mało... do tego przełożeni zrzucajacy swoje obowiazki na nizszych szczeblem, tak, tak m.in. Pani MB. Dziwne konszachty odstreczajace od tego miejsca, a praca za smieszna kase. W zyciu bym tam nie wrocila..

Weronika

Najgorsza firma w której przyszło mi pracować. Marne wynagrodzenie, kiepska atmosfera i warunki socjalne. Cieszę się że mam to już za sobą. Odradzam pracę tam!!

Hanibal

@Dandy, Tak kierowniczka to nadal MB. Masz coś na jej temat do powiedzenia?

worker

koordynator projektów produkcyjnych - praca bardzo nudna i monotonna. Szukanie i ręczne wklepywanie cen tysięcy elementów do bazy danych. Zarobki słabe (1400-1600), wieczny stres i wszystko na wczoraj. Nic tylko siedzisz i wpisujesz dane jak robot.

Dandy

@tymon a kierowniczka tego działu nadal jest pani MB?

JESZCZE RAZ PRACOWNIK

TY PRACOWNIK, JESTEŚ CHYBA NIENORMALNY, TRZEBA SIĘ WALNĄĆ W GŁOWĘ NIE PISZ GŁUPOT JEST TU SPOKÓJ JAK NA RAZIE.

hipo-Chondryk

DLACZEGO SZUKACIE DZIURY W CAŁYM, JEST TU CAŁKIEM FAJNIE, PISZĘ JA CZŁOWIEK KTÓRY PRACUJĘ JUŻ TROCHĘ TUTAJ, NIE SZKALUJCIE TEJ FIRMY...SPRAWDŹCIE GDZIE INDZIEJ...

Kałasznikow

@Pracownik - pracujesz na produkcji czy w dystrybucji? Chyba na produkcji sądząc z tego co napisałeś. Nie jest fajnie na linii produkcyjnej?

OMIJAĆ Z DALEKA !!!! pracuje tam od roku i mam dosyć tego wyścigu szczurów. Właściciel jak mysli ze taką atmosferą zmusi ludzi do lepszej pracy to sie myli. Kierownicy to ludzie malo inteligentni, nie znajacy sie na elektronice (w firemce a'la elektronicznej ????). Żadnych szans rozwoju. Umowy na produkcji dawane nawet na kilka dni by rozładować górki produkcujne. Mowia ze jak sie nie podoba to za brama czekaja setki takich jak ja. Jakoś nigdy nikogo tam nie widziałem. Produkcja bardzo kiepskiej jakości. Nie wiedzą nawet co to testy funkcjonalne. Jedyna kontrola to AOI. Czesto mylone komponenty na automatach bo obsludze co 2-3 miesiace jest ktoś nowy.

pracownik na wypowiedzeniu

Pracuje tam od 6 miesiecy i przenosze sie do Flexa. To jest prawdziwa firma z zasadami. Przy nich Elhurt to mikro firemka.Produkcja zwalniana do klienta bez zadnych testów, jedynie na "oko". Ciagle reklamacje i zwroty. Atmosfera fatalna. Wyscig szczurów nakręcany przez przelozonych. Donosicielstwo aby zyskac pare groszy do wyplaty. Zarobki to najnizsza krajowa.

Flaki
@pracownik na wypowiedzeniu 16.11.2015, 01:23

Co za bzdury piszesz. Nie znam nikogo na chwilę obecną kto byłby na wypowiedzeniu i przechodził do FLEX'a. Najniższa krajowa?! - co za ściemniacz.

pracuję-teraz-tu-taj

FIRMA OK, ZAROBKI OK, ATMOSFERA OK, DYREKTOR OK, BRYGADZISTKA OK, LUDZIE OK, JAK BĘDZIE NIE OK TO WAM ZARAZ NAPISZĘ...

nowy pracownik

dzięki za rady, nie byłem do końca przekonany, ale jednak niedawno zaczełem pracować(na produkcji), atmosfera bardzo dobra, zarobki wyższe niż w poprzedniej firmie, możliwość nadgodzin, jakby się coś zmieniło dam znać

tytan

pracowałem kilka lat w firmie i raczej dobrze to wspominam, obecnie własna działalność, zarobki dobre, adekwatne do stanowiska, duże możliwości rozwoju, głównie dla aktywnych pracowników. Dużo pracy, to napewno, ale to mi nie przeszkadzało, zresztą będąc na swoim jest jej jeszcze więcej, jeśli ktoś stara się nie przepracować za mocno, to raczej nie dla niego.

Traktor

Polecam - super firma. Fajny klimat pracy, duże szanse na rozwój. Pensja na czas. Podoba mi się

Worker

Wydaje mi się że negatywne opinie pisane są przez jedną góra dwie osoby. Prawda jest taka że można tutaj pisać co ślina przyniesie na język bo jest to forum anonimowe - twórcy portalu mieli pewnie inny słuszny cel tworząc ten serwis, a ludzie to wykorzystali po swojemu. Wieloletni pracownik firmy poleca Elhurt.

Pracowałem TAM

Z tego co udało mi się zauważyć to niektóre negatywne opinie i opisy sytuacji jakie miały miejsce w tej firmie zostały wykasowane. Były one jak najbardziej prawdziwe. Zostały one potwierdzone w póżniejszych wypowiedziach innych opiniodawców. Czyżby zarząd firmy aż tak wstydził się swoich praktyk że prosi administratorów portalu o kasowanie takich wypowiedzi? To chyba mówi samo za siebie!! Może lepiej nie stosować takich praktyk niż wstydzić się że ktoś się o nich dowie. Wypowiedzenia wręczane zaraz po spotkaniach Wigilijnych, po urlopie ślubnym i w inne nieludzkie sposoby są jak najbardziej prawdziwe. Wynagrodzenia składają się z podstawy + premii zadaniowej wyłacznie po to aby zabrać pracownikowi połowę kasy jak będzie podskakiwał gdy będzie mu się kazało pracować od 8-20. Zadania ustalane tak by nie dało ich się wykonać. Kierowniczka działu przygotowania produkcji nie ma pojecia o organizacji pracy dlatego ciagle są tam wolne etaty. Swoją nieudolność zwala na inne działy. Ludzie nie wytrzymują tam długo - kilka miesięcy.

gyro

Seba, pensja ma tam podstawę + premie za wykonywanie dodatkowych "zadań". W zależności od tego w jakim jesteś dziale masz różne zadania zlecane za dodatkowe pieniądze. Co do "widełek" to przeczytaj komentarz "workera" (tego przez małe m ;), czy też użytkownika "qwerty". Pracowałem tam parę lat temu i pensja była podobna do tego co oni napisali. Pracowałem tam parę lat temu, nie polecam jej pracy w niej. Może wydawać się to dziwne, ale większość powyższych negatywnych komentarzy nie nagina prawdy. Faktycznie opisywane sytuacje miały miejsce (WTEDY, nie wiem jak jest teraz) - wręczanie wymówienia komuś kto podczas urlopu po ślubie przyniósł ciasto wraz z żoną, ogromny przemiał pracowników. Po moim odejściu z tego co słyszałem odeszło (lub zostało zwolnione) jeszcze kilkanaście osób, które nie wytrzymały tamtejszej atmosfery pracy. Faktycznie relacje pracownik - pracownik były bardzo dobre w tej firmie, natomiast relacje kierownictwo - pracownik już nie aż tak bardzo. Powiem tak, obracam się nadal w branży elektronicznej i nikomu nigdy nie poleciłem Elhurtu do pracy. Resztę musicie przemyśleć sami, bo jest to firma, która da Wam pracę, ale nie jestem pewien czy o taką pracę Wam chodzi... Tak czy inaczej powodzenia!

Zenek
@gyro 02.01.2015, 18:31

W jakim dziale pracowałeś?

Czarli

Jedna z najbadziej beznadziejnych firm elektronicznych w regionie. Wytrzymalam tam pare lat i nie polecam. Ostry mobbing pracowniczy tylko kazdy sie boi o tym gadac. Kasa fatalna na dodatek nigdy nie wiesz na czym stoisz. Jesli chcesz robic karere jako inzynier czy przy produkcji lepiej szukaj innych firm, a jest ich pare w regionie.

Negatywne opinie na temat tej firmy są jak najbardziej zasłużone. Ludzi traktuje się tam cały czas jak tanią siłę roboczą. Nie dziwie się ze maja tyle ogloszen o prace. Czesc z nich wisi tam od roku albo lepiej, zmieniaja sie tylko na nich daty na nowsze bo kazdy jak uslyszy co trzeba robic i za jaka kase to ludzie rezygnuja.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elhurt Sp. z o.o.