Elhurt Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Katka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Jak wyglada praca na produkcji?chodzi mi czy jest względnie dobra atmosfera pracy? Jakie są zarobki?

Przerost formy nad treścią Nowy wpis
Kandydat

Aplikowałam na jedno ze stanowisk biurowych. Wieloetapowa rekrutacja prawie jak do Nasa ( test z angielskiego, test osobowości, wypelnianie kwestionariuszy) a na miejscu okazuje się, że podstawa nie wynosi nawet 3k na rękę. Strata czasu, nie polecam...

Sylwia Nowy wpis
@Przerost formy nad treścią

na start? a wiadomo co potem? pewnie 3 miesiące jest się na próbnej, tak?

Nick

Atmosfera w firmie? Fajna, owocowe wtorki, czwartki i jeszcze raz w tygodniu ciasto bo ktoś się zwalnia ;)

Byłyś mi bliski
@Nick

Owocowe wtorki czwartki :) polewa jak pracownicy rzucają sie na jabłka. Bo jest to ich jedyna premia do wpłaty. Kiedyś myślałem że jabłeczniki w domu robią.

Obserwator
@Byłyś mi bliski

Na szczęście córka pani od jablecznika już wróciła z macierzynskiego :)

Sylwia Nowy wpis
@Obserwator

Ojej, rozumiem, że raz w tygodniu jabłecznik dla ludzi tutaj wjeżdża? ;)

Potencjalny Pracownik
Kandydat

Witam Chciałem aplikować na stanowisko "Specjalisty ds. Wdrażania Technologii Produkcyjnych" (NPI Engieneer). Czy na tym stanowisku jest aktualnie osiągalna stawka 6500 PLN Netto?

Zaciekawiony

Podwyżki jakieś były? Inflacja te sprawy. Wszystko kosztuje w (usunięte przez administratora). A w elhurcie się zarabiało mniej niż najniższa krajowa. Więc jak tam u was? Da się żyć czy nadal nie?

Edward
@Zaciekawiony

Też bym chciał wiedzieć jak płacą bo chciałem aplikować. Pracowałeś tu że wiesz że penje były niskie? Kiedy? Bo jak dawno to faktycznie mogło się dużo zmienić, nie?

Były.
@Edward

Jak ja pracowałem to się wypytałem wszystkich czy są jakiekolwiek godne możliwości zarobku. Wszyscy odpowiadali zgodnie ze tak. Ale nie tutaj :) jak pracowałem w elhurcie to minimalna była (usunięte przez administratora)z hakiem. Notorycznie przelewy dostawałem (usunięte przez administratora). Zresztą same wampiry energetyczne. Pracować się z nimi nie dało.

@Były.

Kwoty usunięte. Ale wychodziło tak. Że wypłata była na umowie o pracę na rękę mniejsza niż najniższa ustawowo.

Agata
@.

Ale jak to możliwe, kiedy jakoś w 2019 czy 2020 na początku był nawet strajk i wtedy dali jakąś podwyżkę? No i jak inspekcja się zapatruje na tę niższą od legalnej najniższej?

Beata
Kandydat

Witam,a jak wygląda sytuacja na stanowiskach biurowych? Jak atmosfera? Czy też podobne klimaty jak na produkcji? Można palić papierosy?

Urszula
@Beata

W biurze chcesz palić papierosy? Zwariowałaś? Chyba na papierosa to się idzie na zewnątrz?

Monika
Kandydat

Zastanawiam się nad złożeniem CV ale na biura. Miałam okazję być w siedzibie firmy przy okazji i pierwsze wrażenie ok. Ale wiadomo jak to jest z wrażeniem...raz złożyłam CV bo wydawało się ok a wyszedł (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Czy ktoś może coś.napisac o biurach? Duża rotacja? Na któryś dział szczególnie zwrócić uwagę ?

DBS

Fajne miejsce. Mili przełożeni. Gdyby nie zmiana planów w życiu , pracowałbym tam nadal. Śmiało polecam.

Marzena
@DBS

a na jakim stanowisku tam pracowałeś? wynagrodzenie było dobre?

Anon

Bardzo słabe płace, w listopadzie czy tam w grudniu po strajku była mała podwyżka a w czerwcu gdy produkcja po covidzie już ruszała na dobre to i tak małe już podstawy zostały obniżone co było odrażającym zagraniem. "Góra" się dziwi czemu pracownicy wykonują kijową robotę a za takie pieniądze nie dziw że nikomu się nic nie chce. Żeby zasłużyć na szacunek trzeba najpierw nauczyć się szanować innego człowieka. Pozdrawiam

Lokokokus
@Anon

A czy ktokolwiek powiedział wprost, w twarz kierownictwu lub nawet samemu dyrektorowi, że to co zrobili jest "odrażającym zagraniem"? Czy wszyscy stali cicho i słuchali zmian (niekorzystnych) z uśmiechem? Problem tkwi w tym, że wszyscy możemy sobie przybić pione, jeżeli chodzi o gadanie o zarobkach za plecami dyrektora. Okej, był kiedyś jakiś strajk, poszła większa część hali, jedni rozmawiać (mniejszość) inni słuchać bo nie mogli zbyt dużo powiedzieć względem pracowników z większym stażem. Ale dlaczego wtedy na hali zostały osoby które pracowały tam kilka miesięcy i miały totalnie gdzieś całą sprawe, a teraz chodzą i ciągle narzekają na zarobki mimo, że zatrudniając się zaakceptowali panujące zasady wynagrodzeń itp. Śmiało można powiedzieć, że najczęściej się słyszy, że to właśnie te osoby najbardziej narzekają. +te, które ciągną z firmy kase na wszystkie możliwe sposoby, łącznie z nadgodzinami, które w tym momencie nie są często niczym uzasadnione bo pracy raczej mniej niż więcej. Trochę żenujące jest podejście niektórych osób robić blisko 40-60h nadgodzin w miesiącach gdzie zwyczajnie tej pracy nie ma. Ja rozumiem soboty, te około 10-20h w miesiącu, bo za coś trzeba żyć, ale żeby po ponad 40h gdzie pracy nie ma? Ktoś się kiedyś zastanowił jak na tym ucierpi cała firma, każdy pracownik? Ja wiem, że często słyszy się teksty "to się wtedy zwolnie, wszędzie mnie wezmą" problem tylko w tym, że gdyby tak było to już dawno wszędzie by was wzięli, a póki co to kisicie się tutaj. Problem też w tym, że wtedy pomyśli tak 3/4 firmy i wtedy pokażcie mi firmę która z otwartymi ramionami przywita tylu niedocenionych byłych pracowników elhurtu. Błagam was, zacznijmy patrzeć na całokształt a nie cisnąć siebie w każdy możliwy sposób. Wywalczmy sobie te lepsze, korzystne zarobki, tak! Ale do tego trzeba współpracy, szacunku międzyludzkiego. Przez obrażanie kogoś bo jest na takim a nie innym stanowisku, bo pracuje a nie się obija nic nie zrobimy. Tak jak piszesz, żeby zasłużyć na szacunek najpierw trzeba nauczyć się szanować drugiego człowieka, ALE to może powiedzieć każdy z nas, bo przecież ja twierdzę, że szanuje, on twierdzi, że szanuje i ona tak samo, a prawda jest zupełnie inna. Najpierw spójrzmy na siebie, czy faktycznie szanujemy tą drugą osobę, potem wymagajmy od innych. Bo inaczej to błędne koło. Dorośli jesteśmy, powinniśmy to zrozumieć pracując w takim gronie ludzi, zamiast pozbyć sie problemu i uznać "on jest zły, on nie szanuje, to niech sie wali) a nigdy nie spojrzymy na to, co sami zrobiliśmy, że tak się stało a nie inaczej :) Również pozdrawiam.

Kauabanga nie bangla
@Lokokokus

Osoby s selektywa lub obsadzania są za to zawsze na nadgodzinach. Zawsze 40+h w miesiącu mimo ze większość działów ucięte godziny do sztywnych godzin... są równi i równiejsi

Lokokokus
@Kauabanga nie bangla

Kartka z nadgodzinami wyraźnie pokazuje, że na montażu i selektywach więcej niż 40h mają tylko dwie osoby (po jednej z działu). Więc radzę sprawdzić dokładnie bo na innych działach niż te wyżej wymienione też jest sporo osób mających więcej niż 40h nadgodzin :)

Anonim
@Anon

Musisz być odważnym człowiekiem skoro umiesz walczyć o swoje prawa w internecie ;) każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie lecz obrażanie ludzi a potem wymaganie szacunku to moim zdaniem jest przegięcie. Trzeba w końcu się przełamać i porozmawiać z górą. Napewno to czytają i takie chamskie komentarze nie pomogą nam w walce o swoje prawa. Efekt może okazać się odwrotny... Wszystkim obecnym pracownikom produkcji bardzo współczuję (sobie też) bo przez jednego zwolnionego frustrata możemy zapomnieć o spokojnej rozmowie z kierownictwem

Sashagrey
@Anonim

Tak ale z tych rzekomych rozmów, o których mówisz to nigdy nie było i nie będzie. Dobrze napisał dali w listopadzie bo strajk ale w czerwcu dali ultimatum albo zgadzasz sie na obnizke pensji albo wypad. Niby firma sie rozwija ale pensje idą w dół. Co roku powinna być podwyżka inflacyjna chociażby bez gadania. A idź spróbuj powiedzieć do dyra, że chcesz podwyżke to od razu możesz szykować się na wypowiedzenie.

Tttttt
@Kauabanga nie bangla

Każdy dział ma inny przyrost pracy. Raz jedni maja więcej raz drudzy. Ocena w ten spopsob przerobionych w danym miesiącu godzin nie dowiedziawszy się jak to naprwde działa nie jest subiektywna.

Łysy wuj
@Anonim

Od tego pracownika proszę się odczepić. Widać było że robi ponad umowę. Ponad poziom który ma. I to od stycznia. Nawet dowalili mu cześć obowiązków lidera który się nie wyrabia. Rozmawiał z kierownictwem ponad 4miesiace. Czyli czekał na awans lub cokolwiek tak długo że mógł wskakiwać o dwa poziomy. A co dostał "pracuj za darmo" czy jak taka sytuacja była i z kierownictwem nie da się dogadać to naprawdę myślisz że teraz będzie gorzej?

Brak
@Łysy wuj

Akurat w tej firmie wiele osób robi 'ponad umowe' czy 'ponad norme' i to z wiekszym stazem niz mial ten pracownik, tak samo z oczekiwaniem na awans kilka lat, takze nie byl jakos bardzo pokrzywdzony ;)

Łysy wuj
@Brak

No czyli mówimy że siatka plac jest udostępniona dla każdego do wglądu. Wymagania na następny poziom też są jasno określone i dużo osób czeka na cokolwiek zaliczając się wymaganiami do awansu. I to dłużej już pół roku. No to rzeczywiście genialny szacunek do pracownika. I to nie tylko do niego ale do wszystkich. Ja tutaj nie mówię o tych śmiesznych normach. Tylko o wymagań do awansu na poziom wyżej z siatki plac.

TWARDY
@Anon

Odradzam wszystkim zainteresowanym tą firmą jakiekolwiek kontakty z nimi. (usunięte przez administratora)Zarobki w tej firmie to parodia zarobków na podobnych stanowiskach w pokrewnych firmach. Przepracowałem w tej firmie kilka lat i żałuje straconego czasu, nie rozwinąłem swojego zainteresowania ani tym bardziej wykształcenia. Jeszcze raz radze Wam zastanówcie się kilka razy za nim podejmiecie współpracę z tą firmą. Niech będzie dla Was istotne to iż najlepsi pracownicy i naprawdę najbardziej liczący sie w tej firmie przy pierwszej nadającej się okazji uciekają. Postuluję ...; Dla każdego pracownika obiady serwowane od firmy ,kawa ciasteczka i "polonez" (usunięte przez administratora)

REMO
@Lokokokus

Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.

Toniejestto
@Lokokokus

Szanowny panie kolego. Czegoś tu nie rozumiem, jeżeli firma daje możliwość robienia nadgodzin, to pracownicy je robią, prosta zasada. Kto ustala zasady? Zarząd, prezes, dyrektor czy kto ? Może pracownicy ? Naprawde gościu masz problem do pracowników, o to że wyzyskują firmę robiąc ponad normę godzinową, skoro mogą ? Naprawdę nie wierze w to co czytam, to jakiś ultra turbo mega absurd. A co do zagrywki z obniżeniem pensji pracowniczej, to fakt, ochydna sprawa. Dziekuje wszystkim za to że uświadomili mi że nie warto marnować mojego czasu na jakiekolwiek rozmowy kwalfikacyjne. Co do pracowników owej firmy, nie bójcie się wyjść przed szereg, nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia, Żyjemy w czasach w których to praca szuka człowieka, mamy możliwość nabyć kwalfikacje w firmach, gdzie jeszcze niedawno mogliśmy o tym pomarzyć, a wszystkie oficjalne statystyki mówią jasno, nasze społeczeństwo się bardzo szybko starzeje, rąk do pracy bardzo szybko ubywa, pracodawcy już powoli zaczynają walczyć o ręce do pracy. Jak nie teraz to kiedy? Pozdrawiam wszystkich, więcej wiary w siebie, niedajcie sobie wmówić że wszędzie jest tak samo, albo i gorzej :)

Pracownik ????
@Kauabanga nie bangla

To zapraszam na selektywy...

kelly
Klient
@Anon

bo za pracę nalezy się godziwe wynagrodzenie.\\\Bo każda dobra kadra zarządzająca wie, że trzeba dobrze nagradzać i motywować dobrych pracowników.. Proste.

PrAcOwnik
@Anon

A może trzeba po prostu dobrze pracować a nie odwalać "kijową" robotę?

były pracownik

Pracowałem w Ehurcie prawie 10 lat temu ale w tego co widzę po najnowszych wpisach to niewiele się tam zmieniło. Jedyny plus to to że naprawdę bardzo dużo się nauczyłem co pomogło mi się dostać do następnej pracy oraz (w tamtym czasie) naprawdę dobrze zorganizowane szkolenie. Minusy: pensja żenująca;(usunięte przez administratora)słaba atmosfera pracy; podejście do pracownika nie na zasadzie "im więcej pracujesz tym więcej dostaniesz" tylko "im więcej pracujesz tym mniej stracisz" ; premia (jesli to w ogole nazwac mozna premia) ucinana za byle co; mnie rozwaliły bony Sodexo na 30 zł :)

Zuzanna
@były pracownik

Na jakim stanowisku pracowałeś w Elhurcie? Czego się nauczyłeś podczas pracy w firmie? W jakich szkoleniach brałeś udział i jak często się one odbywały? Były dla każdego?

Rumcajs
@były pracownik

Fantazje to Ty masz bujną - nie ma co :) 10 lat temu nie było w firmie bonów Sodexo :)

Zuzanna
@Rumcajs

A teraz, obecnie, są? Może w takim razie Ty podzielisz się swoją opinią odnośnie pracy w Elhurcie? Jak obecnie się pracuje i na co można liczyć w firmie? Jestem ciekawa czym firma zachęca i co oferuje kandydatom :)

mk
@Rumcajs

były

Ktoś

Zobaczymy za,parę miesięcy kończy mi się umowa jeśli nie dostanę podwyżki to spadam, z tego co widzę po opiniach nie dostanę ale mam nadzieję.

Pytający
Kandydat

Czytając opinie wygląda to na jeden wielki horror. Czy praca na stanowisku tester układów elektronicznych na które to wisi oferta na stronie wygląda tak samo makabrycznie? Warto wysyłać cv?

@Pytający

Nie warto, wogole się z tą firmą jakkolwiek wiązać. Odradzam wogole patrzenie na budynek bo normalnych ludzi może spotkać nieszczęście. Czyli że będą musieli tam chodzić. A jeżeli chodzi o stanowisko testera. To bez żadnego namysłu podłączanie kabelków które co chwilę się rozwalają. I bezmyślne naciskanie przycisku. I wymiana modułu... Czyli praca która zabija samodzielne myślenie. I to będzie problem z znalezieniem sobie czegoś po tym stanowisku. Bo każdy inny pracodawca nagrodzi za samodzielnie myślenie. Elhurt zabierze za to premie.

kandydat
Kandydat

hej, czy ktoś orientuje się z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny do pracy w biurze? jakie są mniej więcej stawki na stanowisku kupca? Czy firma ma problemy z dostawami elektroniki? (Dość mocne pytanie retoryczne.)

@kandydat

Cześć, Byłam przyjmowana na początku tego roku i wtedy były to trzy etapy, ostatni to już spotkanie w biurze. Bardzo dobrze wspominam cały proces. Sprawnie dostawałam odpowiedzi nt. kolejnych etapów.

Potencjalny
Kandydat

Witam Was, Firma nie informuje o zasadach i ilości etapów rekrutacyjnych. Wysyła jakieś testy do rozwiązania na ponad 1,5 h pracy na weekend, czyli nie ma poszanowania czasu wolnego potencjalnego pracownika, po czym się nie odzywa. Zero żadnego Feedbacku. Bardzo kiepskie podejście. Pozdrawiam.

Zainteresowany
Kandydat

Pytanie do pracowników. Ta firma jest w ogóle wypłacalna? Wypłaty przychodzą na czas takie jak na umowie ?

@Zainteresowany

Tak, jeśli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas.

Polak
Kandydat

Widzę, że cały czas Elhurt szuka pracowników. Czy tak ludzie z niej odchodzą, jak zobaczą na czym ta praca polega i ile płacą? Przecież zarobki w Trójmieście między 4-5 tyś na produkcji bez Łaski. A ile zarabiacie w Elhurcie, bez nadgodzin? Pozdrawiam

Teges
@Polak

Zarobki 4-5 tyś????? Mieszkam od zawsze w Trójmieście i jeszcze takiej wypłaty nie uświadczyłem ????

karl
@Polak

Pewnie że tyle zarobisz ,ale za dwa miesiące pracy

Ktoś zapomniał dodać że większość dodatków i benefitów. Jest po pracy roku, co do dnia. Lub więcej lat też liczone co do dnia. Zresztą nie wiem jak ta praca może być szczytem możliwości. Polecam poszerzyć horyzonty. Małpę dało by się wyszkolić by lutowała.

@Pracownik

Dzień dobry. Żaden spośród kilkunastu dodatków pozapłacowych i benefitów, które oferujemy nie jest warunkowany rocznym stażem pracy. Jeżeli nadal jest Pan(i) naszym pracownikiem zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami dotyczącymi korzystania z benefitów i dodatków pozapłacowych. Informacje na ten temat znajdzie Pan(i) u swojego przełożonego, w Dziale Kadr i Płac, w Dziale HR oraz w ogólnodostępnej dokumentacji. Porównanie naszych pracowników, a przede wszystkim czynności wykonywanych przez nich, jako mało istotnych, niewymagających i równych z tymi, które mogłaby wykonywać małpa, jest wysoce nie na miejscu. Zatrudnieni u nas pracownicy posiadają wysokie kompetencje i umiejętności, są świetni w tym co robią i stanowią najważniejszy element naszej organizacji. Jeżeli natomiast obowiązki, które Pan(i) wykonuje są według Pani/Pana niższe od Pani/Pana aspiracji, zachęcamy do podjęcia rozmowy ze swoim przełożonym i/lub Działem HR i wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska, które mają w Pani/Pana opinii większe horyzonty.

Nie polecam. Słabe place. Jako głowa rodziny nie mam możliwości by wyżywić swoją spuściznę.

Zainteresowany pracą
@Pracownik

A jak u Państwa w firmie z komponentami? Nie macie żadnych braków?Cały rynek elektroniczny załamany, bo brak komponentów.Fabryki ledwo dyszą i nie wiedzą, kiedy będzie dostawa na bieżąco.

Słabe place. Z nadgodzinami słabo nawet wyciągnąć 4 na początku. Słaba atmosfera. Muzyczka w pracy? Zapomnij. Trzeba słuchać maszyn i przełożonych. Prawie to samo jak się drą przez całą hale. Każde wyjście do WC odliczane z czasu pracy. Nie polecam.

@Pracownik

Dzień dobry Każdy pracownik już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest informowany o tym, że firma nie gwarantuje możliwości wykonywania nadgodzin, a co więcej staramy się tak ułożyć pracę i zadania na poszczególnych stanowiskach i w poszczególnych działach, aby pracownicy mieli czas na życie prywatne i mogli znaleźć równowagę między nim a pracą. Zaskoczeniem jest dla nas, że ocenia Pan(i) atmosferę w naszej firmie, jako słabą. Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu nawiązać relacji ze współpracownikami, którzy w przeprowadzonym kilka miesięcy temu Badaniu Satysfakcji, bardzo wysoko ocenili poziom swojego zadowolenia z atmosfery w naszej firmie oraz profesjonalizmu, jaki wykazują współpracownicy i przełożeni. Założenie, że pracownicy produkcyjni nie powinni słuchać głośnej muzyki przez słuchawki podczas wykonywania pracy, wynika przede wszystkim z dbałości o ich zdrowie i życie. W przypadku ich zagrożenia i konieczności ewakuacji, pracownik słuchający muzyki przez słuchawki nie usłyszy alarmu, krzyku lub ostrzeżenia innej osoby, awarii maszyny lub innego dźwięku alarmującego o pojawiającym się zagrożeniu. Ze względu na fakt, że toalety w budynku produkcyjnym znajdują się poza halą produkcyjną, wszyscy pracownicy produkcyjni mają wydłużony czas przerwy ponad ten, który określa Kodeks Pracy.

Czy firma Elhurt Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Dzień dobry Oferujemy kilka możliwości, w ramach których pracownicy mogą się doszkalać. Zasadniczo jednak można podzielić to na szkolenia pracowników z inicjatywy firmy oraz szkolenia pracowników z ich inicjatywy. W przypadku, gdy pracownik bierze udział w szkoleniu z inicjatywy pracodawcy, szkolenie jest w pełni finansowane przez firmę. Tego typu szkolenia odbywają się u nas od kilku do kilkunastu razy w roku. Biorą w nich udział zarówno pojedynczy pracownicy, jak i kilku lub kilkunastoosobowe grupy zatrudnionych u nas pracowników. W przypadku, gdy to pracownik wysuwa inicjatywę chęci udziału w szkoleniu, kursie, czy studiach podyplomowych, które są zgodne z jego kierunkiem rozwoju w naszej firmie, to wówczas firma pokrywa 90% kosztów szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii