Elhurt Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Słabe place. Z nadgodzinami słabo nawet wyciągnąć 4 na początku. Słaba atmosfera. Muzyczka w pracy? Zapomnij. Trzeba słuchać maszyn i przełożonych. Prawie to samo jak się drą przez całą hale. Każde wyjście do WC odliczane z czasu pracy. Nie polecam.

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry Każdy pracownik już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest informowany o tym, że firma nie gwarantuje możliwości wykonywania nadgodzin, a co więcej staramy się tak ułożyć pracę i zadania na poszczególnych stanowiskach i w poszczególnych działach, aby pracownicy mieli czas na życie prywatne i mogli znaleźć równowagę między nim a pracą. Zaskoczeniem jest dla nas, że ocenia Pan(i) atmosferę w naszej firmie, jako słabą. Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu nawiązać relacji ze współpracownikami, którzy w przeprowadzonym kilka miesięcy temu Badaniu Satysfakcji, bardzo wysoko ocenili poziom swojego zadowolenia z atmosfery w naszej firmie oraz profesjonalizmu, jaki wykazują współpracownicy i przełożeni. Założenie, że pracownicy produkcyjni nie powinni słuchać głośnej muzyki przez słuchawki podczas wykonywania pracy, wynika przede wszystkim z dbałości o ich zdrowie i życie. W przypadku ich zagrożenia i konieczności ewakuacji, pracownik słuchający muzyki przez słuchawki nie usłyszy alarmu, krzyku lub ostrzeżenia innej osoby, awarii maszyny lub innego dźwięku alarmującego o pojawiającym się zagrożeniu. Ze względu na fakt, że toalety w budynku produkcyjnym znajdują się poza halą produkcyjną, wszyscy pracownicy produkcyjni mają wydłużony czas przerwy ponad ten, który określa Kodeks Pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Elhurt Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry Oferujemy kilka możliwości, w ramach których pracownicy mogą się doszkalać. Zasadniczo jednak można podzielić to na szkolenia pracowników z inicjatywy firmy oraz szkolenia pracowników z ich inicjatywy. W przypadku, gdy pracownik bierze udział w szkoleniu z inicjatywy pracodawcy, szkolenie jest w pełni finansowane przez firmę. Tego typu szkolenia odbywają się u nas od kilku do kilkunastu razy w roku. Biorą w nich udział zarówno pojedynczy pracownicy, jak i kilku lub kilkunastoosobowe grupy zatrudnionych u nas pracowników. W przypadku, gdy to pracownik wysuwa inicjatywę chęci udziału w szkoleniu, kursie, czy studiach podyplomowych, które są zgodne z jego kierunkiem rozwoju w naszej firmie, to wówczas firma pokrywa 90% kosztów szkolenia.

Były pracownik
Były pracownik

Na produkcji nie ma szans wielkich na awans. Nie wiem co tamten pracownik wypisuje. Może pracuje w biurze. Kryteria awansów jest jasno określona. Ale co z tego jak ludzie czekają na "drugim poziomie wtajemniczenia" od tak długiego czasu że zaliczają się już według kryteriów na "czwarty poziom". Nie zostanie się kimkolwiek w tej firmie jak zaczynasz od "zera" lub prawie zera. A nawet jak masz doświadczenie z innej firmy to jedyne co zrobią to nie będziesz miał okresu próbnego na umowie. Pozdrawiam pracowników :)

Pracodawca

@Były pracownik

Jest nam niezmiernie przykro, że nie doświadczył(a) Pan(i) awansu w naszej firmie, tym bardziej że stawiamy na rozwój naszych pracowników poprzez oferowanie im awansów płacowych, kwalifikacyjnych, pionowych oraz poziomych. Awanse płacowe są kompatybilne z siatkami płac określającymi kryteria, które należy spełnić, aby otrzymać podwyżkę. Kryteria te ukierunkowane są wyłącznie na kwalifikacje i umiejętności, a nie na długość stażu czy wiek pracownika. Każdy pracownik, który jednoznacznie spełnia wszystkie kryteria z danego poziomu siatki płac i zawnioskuje do przełożonego o awans płacowy - otrzymuje go. Możliwości awansów pionowych w naszej firmie perfekcyjnie udowadniają nasi pracownicy zajmujący stanowiska liderskie, kierownicze czy nawet dyrektorskie. Znacząca większość z nich rozpoczynała swoją pracę w Elhurcie od stanowisk niższego lub średniego szczebla. Podczas swojej pracy wykazywali się umiejętnościami, zaangażowaniem, determinacją i umiejętnością wysuwania inicjatyw, które zaowocowały ich awansem na stanowiska wyższego szczebla. Dodatkowo każda rekrutacja na pojawiające się wakaty jest prowadzona w sposób jawny. Możliwość udziału w procesach rekrutacyjnych, zarówno na stanowiska produkcyjne, jak i biurowe, ma każdy pracownik i kandydat spoza firmy. Ostatecznie propozycję pracy otrzymuje ten uczestnik procesu, który najbardziej wpisuje się w profil idealnego na danym stanowisku pracownika.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

P
Pracownik

To, że Pan nie jest zadowolony z byłego pracodawcy, nie znaczy, że inni nie są zadowoleni. Ja mam prawo do własnej opinii więc Pana prośba do adminiastratora sewisu o usunięcie wpisu jest komiczna.

Jarek
Kandydat
 Pytanie

Firma Elhurt na olx szuka monterów oferując wolne weekendy, czy to wiarygodna obietnica? I ile zapłacą na tym stanowisku? Pozdrawiam

1
Zuza
Były pracownik

Szkolenia w elhurt. Standard BHP który nic nie daje, jakieś jeszcze wewnętrzne szkolenie. A właściwie to sam egzamin na którym każdy pracownik ściągał. Bo szkolenia nie było bo po co... Lepiej dać materiał niech sami se przyswoją. Gdy pracują 180nadgodzin by zarobić jak człowiek. Chyba jeszcze na dziale testowym robią szkolenie SEP elektryczne. Ale to też nie każdemu, trzeba trochę na kolanach u wujka erektora. Oczywiście samo szkolenie i egzamin też ci nic nie daje. Bo jest to eksploatacja i jest to bardziej zabezpieczenie dla pracodawcy niż przydatny papier do użycia dalej. Podsumowując. Są szkolenia dla wszystkich. 100% zdawalnosci egzaminów. Ale nic to nie daje. Pozdrawiam

Mleko
Były pracownik

Praca jak praca. Poza wszystkim co jest (wstaw cokolwiek). To jednak najbardziej mnie rozwinęła w życiu zawodowym. Gdy już chwilę popracowałem za te śmieszne pieniądze. To uwierzyłem że stać mnie na więcej. I nie dziwne, udało się. Pracować tylko poniedziałek-piatek z wolnymi dniami. I zarabiać 2 razy więcej niż podstawa którą miałem. Polecam każdemu taką drogę rozwoju. Pozdrawiam.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Elhurt Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zatrudniona
Pracownik
@Pytanie

O ile dobrze pamiętam to były to trzy etapy: - wypełnienie kwestionariusza, który w dużej mierze dotyczył dotychczasowego doświadczenia zawodowego, powstaje z tego takie obszerniejsze CV, - zrobienie dwóch/ trzech zadań pisemnych (adekwatnych do stanowiska, na jakie aplikujesz) - rozmowa (na żywo, w biurze) Cała rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie, wszystko było jasne, nie trzeba było się niczego domyślać, ostateczna decyzja była chyba w przeciągu 2-3 tygodni.

Zuzanna
@Zatrudniona

Czy te zadania pisemne są generalnie trudne w Elhurcie? Każdemu udaje się je ukończyć? Zastanawiam się właśnie jak dobrze przygotować się do rekrutacji :) Czy później na rozmowie jeszcze są jakoś weryfikowane umiejętności kandydata czy może omawiane poprzednie etapy i luźniejsza rozmowa?

Tomson
Kandydat
 Pytanie

Witam! Szukam jakichś opinii o firmie, atmosferze, premiach itd. Jak się mają stanowiska biurowe/handlowe? Ktoś się wypowie?

Zadowolona
Pracownik
@Tomson

Pracuję w Elhurcie na stanowisku biurowym od kilku lat i jestem zadowolona z pracy. Zdarzają się oczywiście sytuacje, które powodują frustrację, ale można przymknąć na to oko. Jest stabilnie, można się rozwijać, współpracownicy są pomocni i sympatyczni. Ogólnie polecam :)

Prezes
Były pracownik

Super firma. Zamiast polepszyć zadowolenie pracowników którzy tak ochoczo pisali swoje opinie na tej stronie. To wolą wybielić się w internecie i usuneli prawie wszystko. Jedyna pozytywna rzecz o tej firmie to że dają fajne papcie do chodzenia po domu po zwolnieniu

Sylwia

Obstawiam, że wiesz całkiem dużo a propos tego, jak wygląda praca w firmie Elhurt. Mam więc nadzieję, że mi pomożesz. Podobno oferują tam pracownikom szeroki pakiet benefitów - dodatek urlopowy, dofinansowanie do karty multisport, okazjonalne karty podarunkowe i bonusy za polecenie. A co z prywatną opieką medyczną? Też zapewniają?

5

Pracodawca

@Sylwia

Dzień dobry Pani Sylwio. Jak słusznie Pani zauważyła, oferujemy szeroki pakiet benefitów, wśród których również znajduje się dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Pracodawca

@Prezes

Dzień dobry. Istnienie profilu naszej firmy na niniejszym portalu jest od nas niezależne. W związku z tym nie mamy wpływu na opinie, które się tutaj pojawiają. Portal GoWork działa jednak zgodnie z prawem, a co za tym idzie opinie, które mogą naruszać dobra osobiste, mogą zostać określone jako zniesławienie, bądź zniewaga nie są dopuszczane. Ma to na celu przeciwdziałanie szeroko pojętemu hejtowi, który jest ścigany z tytułu Kodeksu Karnego. Jako firma staramy się dokładać wszelkich starań, aby nie dopuścić do tego typu sytuacji. W naszej firmie nie ma miejsca na nierówne traktowanie, (usunięte przez administratora) czy znieważanie pracowników.

:(
Były pracownik
 Pytanie

Nie wiem sam od czego tutaj zacząć, ponieważ od ponad roku (dla jednych TYLKO dla mnie AŻ) było wiele sytuacji w tej firmie, które utwierdziły mnie w przekonaniu, aby zakończyć współpracę. Zaczynając od samego wynagrodzenia, jest ono zbliżone do najniższej krajowej dla nowych pracowników. Wiele osób godzi się na owe warunki, ponieważ na rozmowie wstępnej z HR jest przedstawiona ścieżka zawodowa, która ma się nijak do rzeczywistości, dlaczego? Zwodzenie, wydłużanie terminu awansu z głupimi tłumaczeniami o wewnętrznych kryzysach w firmie (Sam jestem żywym przykładem na to, że awans, który powinienem dostać po 3 miesiącach ponieważ spełniałem wszystko z listy, a nawet i więcej został wydłużony do 8-9 miesięcy BO TAK). Około rok temu była zapowiedź o podwyżkach dla każdego działu. Czy była ta podwyżka? Tak! 3 zł brutto do miesięcznej pensji, śmiech na sali. Kolejną dość śmieszną sytuacją jest rozmowa z Dyrektorem produkcji, który mówi każdemu pracownikowi, że sam najchętniej zwolniłby się z tej firmy i poszukał czegoś innego. Może to ja jestem głupi i czegoś nie rozumiem, ale nie jest to najlepsza forma "Motywacji" swoich podwładnych do pracy. Był też kierownik zmiany, który mobbingował jedną ze swoich podwładnych, a i tak został zwolniony bez żadnego wpisu do papierów, aby mu nie robić w życiu pod górę. Firma posiada wiele za uszami i osobiście odradzam komukolwiek aby tam przychodził. Wszystko co opisałem wyżej nie jest z palca wyssane, ani nie jest czymś podkoloryzowanym. Nie chce działać na szkodę firmy, ale po tym co sam tam zobaczyłem i co sam tam przeszedłem nie jestem w stanie napisać nic innego.

Pracodawca

@:(

Jest nam bardzo przykro, że nie byłeś zadowolony z pracy w naszej firmie. Niestety nie alarmowałeś o tym Działowi HR w trakcie współpracy, zatem nie mogliśmy odpowiednio zareagować na opisywaną przez Ciebie sytuację. Dążymy do ulepszenia procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, dlatego jeżeli problem, który opisujesz jest bardziej złożony, prosimy o przesłanie szczegółowej opinii na adres mailowy: praca@elhurt.com.pl, abyśmy w przyszłości mogli podejmować decyzje, które wpłyną pozytywnie na odczucia pracowników w stosunku do zatrudnienia w naszej firmie.

Antek
Były pracownik

Nie polecam.

Stefan
Kandydat
 Pytanie

Witam, Mam pytanie : czy firma Elhurt płaci za nadgodziny? Pozdrawiam

Nick
Pracownik
@Stefan

Nie, można „odebrać”, ale zazwyczaj nie ma na to czasu ;)

Jak wygląda praca w dziale IT?
Kandydat
 Pytanie

Jak wyżej, jak wygląda praca w dziale IT na Osowej?

Adolf
Kandydat

Płaca minimalna na wstępie dla ludzi którzy mają robić z elektroniką śmieszne. Niezależnie od doświadczenia

Anonim
Były pracownik

Wspaniała firma, zamiast zrobić cokolwiek dla pracowników by się pracowało im lepiej. Wybielają się w opiniach na internecie by nie było widać. Ale za to fajne papcie można sobie zabrać do domu po wypowiedzeniu

Niezadowolona

Pracowałam rok, nie polecam.

HR
@Niezadowolona

Dzień dobry Chętnie poznamy przyczynę negatywnej opinii o naszej firmie. Proszę doprecyzować powód Pani niezadowolenia.

KTOŚ
Klient
 Pytanie
@Niezadowolona

A czemu nie zadowolona,mało chętnych?

IZABELA
Kandydat
 Pytanie
@HR

Izabela Nowy wpis 29.10.2019 13:52 @Kamil Widzę, że Twoja opinia różni się od większości wpisów na forum. Możesz opowiedzieć jakie są Twoje doświadczenia w pracy w firmie ELHURT SP. Z O.O.? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Jezus
Były pracownik

Jak wogole można zwolnic człowieka z powodu że był na zwolnieniu lekarskim dłuższy czas, a po paru dniach pracy poszedl podzielić się swoją krwią z innymi. I tylko dlatego że nie przybiegł z machajacym ogonkiem i zaświadczeniem w zębach dostał wypowiedzenie do podpisana. Czy to tak naprawdę czy następna ofiarą "wirusa"

3
Cymoceusz
Pracownik
 Pytanie
@Jezus

Masz rację Jezu. Co tam u Cibie?

Anonimowy
Pracownik

Bardzo niskie zarobki. Brak możliwości na rozwój. Fajne elastyczne godziny. Praca zabijająca samodzielne myślenie.

Jezus
Były pracownik

Z całego serduszka nie polecam. A wręcz przesttzegam. Płaca przez pierwsze dwa lata niższa niż najniższa krajowa. ( Bo premii, która jest wliczona w kwotę na umowie nie zobaczysz) atmosfera i kierownictwo też nie przyjemne. Toaleta na minuty odliczane wszystko z czasu pracy. Gdy w innych firmach jest toaleta liczona do czasu pracy i przerwa 30min. To tutaj jest 20min. Jedyna dobra rzeczą ktorą można powiedzieć to że można przyjąć szybciej by wyjść szybciej. Bo inaczej trudno wysiedzieć.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii