Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Anon

Bardzo słabe płace, w listopadzie czy tam w grudniu po strajku była mała podwyżka a w czerwcu gdy produkcja po covidzie już ruszała na dobre to i tak małe już podstawy zostały obniżone co było odrażającym zagraniem. "Góra" się dziwi czemu pracownicy wykonują kijową robotę a za takie pieniądze nie dziw że nikomu się nic nie chce. Żeby zasłużyć na szacunek trzeba najpierw nauczyć się szanować innego człowieka. Pozdrawiam

Lokokokus
@Anon

A czy ktokolwiek powiedział wprost, w twarz kierownictwu lub nawet samemu dyrektorowi, że to co zrobili jest "odrażającym zagraniem"? Czy wszyscy stali cicho i słuchali zmian (niekorzystnych) z uśmiechem? Problem tkwi w tym, że wszyscy możemy sobie przybić pione, jeżeli chodzi o gadanie o zarobkach za plecami dyrektora. Okej, był kiedyś jakiś strajk, poszła większa część hali, jedni rozmawiać (mniejszość) inni słuchać bo nie mogli zbyt dużo powiedzieć względem pracowników z większym stażem. Ale dlaczego wtedy na hali zostały osoby które pracowały tam kilka miesięcy i miały totalnie gdzieś całą sprawe, a teraz chodzą i ciągle narzekają na zarobki mimo, że zatrudniając się zaakceptowali panujące zasady wynagrodzeń itp. Śmiało można powiedzieć, że najczęściej się słyszy, że to właśnie te osoby najbardziej narzekają. +te, które ciągną z firmy kase na wszystkie możliwe sposoby, łącznie z nadgodzinami, które w tym momencie nie są często niczym uzasadnione bo pracy raczej mniej niż więcej. Trochę żenujące jest podejście niektórych osób robić blisko 40-60h nadgodzin w miesiącach gdzie zwyczajnie tej pracy nie ma. Ja rozumiem soboty, te około 10-20h w miesiącu, bo za coś trzeba żyć, ale żeby po ponad 40h gdzie pracy nie ma? Ktoś się kiedyś zastanowił jak na tym ucierpi cała firma, każdy pracownik? Ja wiem, że często słyszy się teksty "to się wtedy zwolnie, wszędzie mnie wezmą" problem tylko w tym, że gdyby tak było to już dawno wszędzie by was wzięli, a póki co to kisicie się tutaj. Problem też w tym, że wtedy pomyśli tak 3/4 firmy i wtedy pokażcie mi firmę która z otwartymi ramionami przywita tylu niedocenionych byłych pracowników elhurtu. Błagam was, zacznijmy patrzeć na całokształt a nie cisnąć siebie w każdy możliwy sposób. Wywalczmy sobie te lepsze, korzystne zarobki, tak! Ale do tego trzeba współpracy, szacunku międzyludzkiego. Przez obrażanie kogoś bo jest na takim a nie innym stanowisku, bo pracuje a nie się obija nic nie zrobimy. Tak jak piszesz, żeby zasłużyć na szacunek najpierw trzeba nauczyć się szanować drugiego człowieka, ALE to może powiedzieć każdy z nas, bo przecież ja twierdzę, że szanuje, on twierdzi, że szanuje i ona tak samo, a prawda jest zupełnie inna. Najpierw spójrzmy na siebie, czy faktycznie szanujemy tą drugą osobę, potem wymagajmy od innych. Bo inaczej to błędne koło. Dorośli jesteśmy, powinniśmy to zrozumieć pracując w takim gronie ludzi, zamiast pozbyć sie problemu i uznać "on jest zły, on nie szanuje, to niech sie wali) a nigdy nie spojrzymy na to, co sami zrobiliśmy, że tak się stało a nie inaczej :) Również pozdrawiam.

Kauabanga nie bangla
@Lokokokus

Osoby s selektywa lub obsadzania są za to zawsze na nadgodzinach. Zawsze 40+h w miesiącu mimo ze większość działów ucięte godziny do sztywnych godzin... są równi i równiejsi

Lokokokus
@Kauabanga nie bangla

Kartka z nadgodzinami wyraźnie pokazuje, że na montażu i selektywach więcej niż 40h mają tylko dwie osoby (po jednej z działu). Więc radzę sprawdzić dokładnie bo na innych działach niż te wyżej wymienione też jest sporo osób mających więcej niż 40h nadgodzin :)

@Anon

Musisz być odważnym człowiekiem skoro umiesz walczyć o swoje prawa w internecie ;) każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie lecz obrażanie ludzi a potem wymaganie szacunku to moim zdaniem jest przegięcie. Trzeba w końcu się przełamać i porozmawiać z górą. Napewno to czytają i takie chamskie komentarze nie pomogą nam w walce o swoje prawa. Efekt może okazać się odwrotny... Wszystkim obecnym pracownikom produkcji bardzo współczuję (sobie też) bo przez jednego zwolnionego frustrata możemy zapomnieć o spokojnej rozmowie z kierownictwem

Sashagrey
@Anonim

Tak ale z tych rzekomych rozmów, o których mówisz to nigdy nie było i nie będzie. Dobrze napisał dali w listopadzie bo strajk ale w czerwcu dali ultimatum albo zgadzasz sie na obnizke pensji albo wypad. Niby firma sie rozwija ale pensje idą w dół. Co roku powinna być podwyżka inflacyjna chociażby bez gadania. A idź spróbuj powiedzieć do dyra, że chcesz podwyżke to od razu możesz szykować się na wypowiedzenie.

Tttttt
@Kauabanga nie bangla

Każdy dział ma inny przyrost pracy. Raz jedni maja więcej raz drudzy. Ocena w ten spopsob przerobionych w danym miesiącu godzin nie dowiedziawszy się jak to naprwde działa nie jest subiektywna.

Łysy wuj
@Anonim

Od tego pracownika proszę się odczepić. Widać było że robi ponad umowę. Ponad poziom który ma. I to od stycznia. Nawet dowalili mu cześć obowiązków lidera który się nie wyrabia. Rozmawiał z kierownictwem ponad 4miesiace. Czyli czekał na awans lub cokolwiek tak długo że mógł wskakiwać o dwa poziomy. A co dostał "pracuj za darmo" czy jak taka sytuacja była i z kierownictwem nie da się dogadać to naprawdę myślisz że teraz będzie gorzej?

Brak
@Łysy wuj

Akurat w tej firmie wiele osób robi 'ponad umowe' czy 'ponad norme' i to z wiekszym stazem niz mial ten pracownik, tak samo z oczekiwaniem na awans kilka lat, takze nie byl jakos bardzo pokrzywdzony ;)

Łysy wuj
@Brak

No czyli mówimy że siatka plac jest udostępniona dla każdego do wglądu. Wymagania na następny poziom też są jasno określone i dużo osób czeka na cokolwiek zaliczając się wymaganiami do awansu. I to dłużej już pół roku. No to rzeczywiście genialny szacunek do pracownika. I to nie tylko do niego ale do wszystkich. Ja tutaj nie mówię o tych śmiesznych normach. Tylko o wymagań do awansu na poziom wyżej z siatki plac.

TWARDY
@Anon

Odradzam wszystkim zainteresowanym tą firmą jakiekolwiek kontakty z nimi. (usunięte przez administratora)Zarobki w tej firmie to parodia zarobków na podobnych stanowiskach w pokrewnych firmach. Przepracowałem w tej firmie kilka lat i żałuje straconego czasu, nie rozwinąłem swojego zainteresowania ani tym bardziej wykształcenia. Jeszcze raz radze Wam zastanówcie się kilka razy za nim podejmiecie współpracę z tą firmą. Niech będzie dla Was istotne to iż najlepsi pracownicy i naprawdę najbardziej liczący sie w tej firmie przy pierwszej nadającej się okazji uciekają. Postuluję ...; Dla każdego pracownika obiady serwowane od firmy ,kawa ciasteczka i "polonez" (usunięte przez administratora)

REMO
@Lokokokus

Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.

Toniejestto
@Lokokokus

Szanowny panie kolego. Czegoś tu nie rozumiem, jeżeli firma daje możliwość robienia nadgodzin, to pracownicy je robią, prosta zasada. Kto ustala zasady? Zarząd, prezes, dyrektor czy kto ? Może pracownicy ? Naprawde gościu masz problem do pracowników, o to że wyzyskują firmę robiąc ponad normę godzinową, skoro mogą ? Naprawdę nie wierze w to co czytam, to jakiś ultra turbo mega absurd. A co do zagrywki z obniżeniem pensji pracowniczej, to fakt, ochydna sprawa. Dziekuje wszystkim za to że uświadomili mi że nie warto marnować mojego czasu na jakiekolwiek rozmowy kwalfikacyjne. Co do pracowników owej firmy, nie bójcie się wyjść przed szereg, nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia, Żyjemy w czasach w których to praca szuka człowieka, mamy możliwość nabyć kwalfikacje w firmach, gdzie jeszcze niedawno mogliśmy o tym pomarzyć, a wszystkie oficjalne statystyki mówią jasno, nasze społeczeństwo się bardzo szybko starzeje, rąk do pracy bardzo szybko ubywa, pracodawcy już powoli zaczynają walczyć o ręce do pracy. Jak nie teraz to kiedy? Pozdrawiam wszystkich, więcej wiary w siebie, niedajcie sobie wmówić że wszędzie jest tak samo, albo i gorzej :)

Pracownik ????
@Kauabanga nie bangla

To zapraszam na selektywy...

kelly
@Anon

bo za pracę nalezy się godziwe wynagrodzenie.\\\Bo każda dobra kadra zarządzająca wie, że trzeba dobrze nagradzać i motywować dobrych pracowników.. Proste.

PrAcOwnik
@Anon

A może trzeba po prostu dobrze pracować a nie odwalać "kijową" robotę?

Pracowałem w Ehurcie prawie 10 lat temu ale w tego co widzę po najnowszych wpisach to niewiele się tam zmieniło. Jedyny plus to to że naprawdę bardzo dużo się nauczyłem co pomogło mi się dostać do następnej pracy oraz (w tamtym czasie) naprawdę dobrze zorganizowane szkolenie. Minusy: pensja żenująca;(usunięte przez administratora)słaba atmosfera pracy; podejście do pracownika nie na zasadzie "im więcej pracujesz tym więcej dostaniesz" tylko "im więcej pracujesz tym mniej stracisz" ; premia (jesli to w ogole nazwac mozna premia) ucinana za byle co; mnie rozwaliły bony Sodexo na 30 zł :)

@były pracownik

Na jakim stanowisku pracowałeś w Elhurcie? Czego się nauczyłeś podczas pracy w firmie? W jakich szkoleniach brałeś udział i jak często się one odbywały? Były dla każdego?

Rumcajs
@były pracownik

Fantazje to Ty masz bujną - nie ma co :) 10 lat temu nie było w firmie bonów Sodexo :)

@Rumcajs

A teraz, obecnie, są? Może w takim razie Ty podzielisz się swoją opinią odnośnie pracy w Elhurcie? Jak obecnie się pracuje i na co można liczyć w firmie? Jestem ciekawa czym firma zachęca i co oferuje kandydatom :)

mk
@Rumcajs

były

Ktoś

Zobaczymy za,parę miesięcy kończy mi się umowa jeśli nie dostanę podwyżki to spadam, z tego co widzę po opiniach nie dostanę ale mam nadzieję.

Pytający

Czytając opinie wygląda to na jeden wielki horror. Czy praca na stanowisku tester układów elektronicznych na które to wisi oferta na stronie wygląda tak samo makabrycznie? Warto wysyłać cv?

@Pytający

Nie warto, wogole się z tą firmą jakkolwiek wiązać. Odradzam wogole patrzenie na budynek bo normalnych ludzi może spotkać nieszczęście. Czyli że będą musieli tam chodzić. A jeżeli chodzi o stanowisko testera. To bez żadnego namysłu podłączanie kabelków które co chwilę się rozwalają. I bezmyślne naciskanie przycisku. I wymiana modułu... Czyli praca która zabija samodzielne myślenie. I to będzie problem z znalezieniem sobie czegoś po tym stanowisku. Bo każdy inny pracodawca nagrodzi za samodzielnie myślenie. Elhurt zabierze za to premie.

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

kandydat

hej, czy ktoś orientuje się z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny do pracy w biurze? jakie są mniej więcej stawki na stanowisku kupca? Czy firma ma problemy z dostawami elektroniki? (Dość mocne pytanie retoryczne.)

@kandydat

Cześć, Byłam przyjmowana na początku tego roku i wtedy były to trzy etapy, ostatni to już spotkanie w biurze. Bardzo dobrze wspominam cały proces. Sprawnie dostawałam odpowiedzi nt. kolejnych etapów.

Potencjalny

Witam Was, Firma nie informuje o zasadach i ilości etapów rekrutacyjnych. Wysyła jakieś testy do rozwiązania na ponad 1,5 h pracy na weekend, czyli nie ma poszanowania czasu wolnego potencjalnego pracownika, po czym się nie odzywa. Zero żadnego Feedbacku. Bardzo kiepskie podejście. Pozdrawiam.

Pytanie do pracowników. Ta firma jest w ogóle wypłacalna? Wypłaty przychodzą na czas takie jak na umowie ?

@Zainteresowany

Tak, jeśli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas.

Polak

Widzę, że cały czas Elhurt szuka pracowników. Czy tak ludzie z niej odchodzą, jak zobaczą na czym ta praca polega i ile płacą? Przecież zarobki w Trójmieście między 4-5 tyś na produkcji bez Łaski. A ile zarabiacie w Elhurcie, bez nadgodzin? Pozdrawiam

Teges
@Polak

Zarobki 4-5 tyś????? Mieszkam od zawsze w Trójmieście i jeszcze takiej wypłaty nie uświadczyłem ????

karl
@Polak

Pewnie że tyle zarobisz ,ale za dwa miesiące pracy

Ktoś zapomniał dodać że większość dodatków i benefitów. Jest po pracy roku, co do dnia. Lub więcej lat też liczone co do dnia. Zresztą nie wiem jak ta praca może być szczytem możliwości. Polecam poszerzyć horyzonty. Małpę dało by się wyszkolić by lutowała.

Dzień dobry. Żaden spośród kilkunastu dodatków pozapłacowych i benefitów, które oferujemy nie jest warunkowany rocznym stażem pracy. Jeżeli nadal jest Pan(i) naszym pracownikiem zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami dotyczącymi korzystania z benefitów i dodatków pozapłacowych. Informacje na ten temat znajdzie Pan(i) u swojego przełożonego, w Dziale Kadr i Płac, w Dziale HR oraz w ogólnodostępnej dokumentacji. Porównanie naszych pracowników, a przede wszystkim czynności wykonywanych przez nich, jako mało istotnych, niewymagających i równych z tymi, które mogłaby wykonywać małpa, jest wysoce nie na miejscu. Zatrudnieni u nas pracownicy posiadają wysokie kompetencje i umiejętności, są świetni w tym co robią i stanowią najważniejszy element naszej organizacji. Jeżeli natomiast obowiązki, które Pan(i) wykonuje są według Pani/Pana niższe od Pani/Pana aspiracji, zachęcamy do podjęcia rozmowy ze swoim przełożonym i/lub Działem HR i wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska, które mają w Pani/Pana opinii większe horyzonty.

Nie polecam. Słabe place. Jako głowa rodziny nie mam możliwości by wyżywić swoją spuściznę.

Zainteresowany pracą

A jak u Państwa w firmie z komponentami? Nie macie żadnych braków?Cały rynek elektroniczny załamany, bo brak komponentów.Fabryki ledwo dyszą i nie wiedzą, kiedy będzie dostawa na bieżąco.

Słabe place. Z nadgodzinami słabo nawet wyciągnąć 4 na początku. Słaba atmosfera. Muzyczka w pracy? Zapomnij. Trzeba słuchać maszyn i przełożonych. Prawie to samo jak się drą przez całą hale. Każde wyjście do WC odliczane z czasu pracy. Nie polecam.

Dzień dobry Każdy pracownik już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest informowany o tym, że firma nie gwarantuje możliwości wykonywania nadgodzin, a co więcej staramy się tak ułożyć pracę i zadania na poszczególnych stanowiskach i w poszczególnych działach, aby pracownicy mieli czas na życie prywatne i mogli znaleźć równowagę między nim a pracą. Zaskoczeniem jest dla nas, że ocenia Pan(i) atmosferę w naszej firmie, jako słabą. Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu nawiązać relacji ze współpracownikami, którzy w przeprowadzonym kilka miesięcy temu Badaniu Satysfakcji, bardzo wysoko ocenili poziom swojego zadowolenia z atmosfery w naszej firmie oraz profesjonalizmu, jaki wykazują współpracownicy i przełożeni. Założenie, że pracownicy produkcyjni nie powinni słuchać głośnej muzyki przez słuchawki podczas wykonywania pracy, wynika przede wszystkim z dbałości o ich zdrowie i życie. W przypadku ich zagrożenia i konieczności ewakuacji, pracownik słuchający muzyki przez słuchawki nie usłyszy alarmu, krzyku lub ostrzeżenia innej osoby, awarii maszyny lub innego dźwięku alarmującego o pojawiającym się zagrożeniu. Ze względu na fakt, że toalety w budynku produkcyjnym znajdują się poza halą produkcyjną, wszyscy pracownicy produkcyjni mają wydłużony czas przerwy ponad ten, który określa Kodeks Pracy.

Czy firma Elhurt Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry Oferujemy kilka możliwości, w ramach których pracownicy mogą się doszkalać. Zasadniczo jednak można podzielić to na szkolenia pracowników z inicjatywy firmy oraz szkolenia pracowników z ich inicjatywy. W przypadku, gdy pracownik bierze udział w szkoleniu z inicjatywy pracodawcy, szkolenie jest w pełni finansowane przez firmę. Tego typu szkolenia odbywają się u nas od kilku do kilkunastu razy w roku. Biorą w nich udział zarówno pojedynczy pracownicy, jak i kilku lub kilkunastoosobowe grupy zatrudnionych u nas pracowników. W przypadku, gdy to pracownik wysuwa inicjatywę chęci udziału w szkoleniu, kursie, czy studiach podyplomowych, które są zgodne z jego kierunkiem rozwoju w naszej firmie, to wówczas firma pokrywa 90% kosztów szkolenia.

Na produkcji nie ma szans wielkich na awans. Nie wiem co tamten pracownik wypisuje. Może pracuje w biurze. Kryteria awansów jest jasno określona. Ale co z tego jak ludzie czekają na "drugim poziomie wtajemniczenia" od tak długiego czasu że zaliczają się już według kryteriów na "czwarty poziom". Nie zostanie się kimkolwiek w tej firmie jak zaczynasz od "zera" lub prawie zera. A nawet jak masz doświadczenie z innej firmy to jedyne co zrobią to nie będziesz miał okresu próbnego na umowie. Pozdrawiam pracowników :)

Jest nam niezmiernie przykro, że nie doświadczył(a) Pan(i) awansu w naszej firmie, tym bardziej że stawiamy na rozwój naszych pracowników poprzez oferowanie im awansów płacowych, kwalifikacyjnych, pionowych oraz poziomych. Awanse płacowe są kompatybilne z siatkami płac określającymi kryteria, które należy spełnić, aby otrzymać podwyżkę. Kryteria te ukierunkowane są wyłącznie na kwalifikacje i umiejętności, a nie na długość stażu czy wiek pracownika. Każdy pracownik, który jednoznacznie spełnia wszystkie kryteria z danego poziomu siatki płac i zawnioskuje do przełożonego o awans płacowy - otrzymuje go. Możliwości awansów pionowych w naszej firmie perfekcyjnie udowadniają nasi pracownicy zajmujący stanowiska liderskie, kierownicze czy nawet dyrektorskie. Znacząca większość z nich rozpoczynała swoją pracę w Elhurcie od stanowisk niższego lub średniego szczebla. Podczas swojej pracy wykazywali się umiejętnościami, zaangażowaniem, determinacją i umiejętnością wysuwania inicjatyw, które zaowocowały ich awansem na stanowiska wyższego szczebla. Dodatkowo każda rekrutacja na pojawiające się wakaty jest prowadzona w sposób jawny. Możliwość udziału w procesach rekrutacyjnych, zarówno na stanowiska produkcyjne, jak i biurowe, ma każdy pracownik i kandydat spoza firmy. Ostatecznie propozycję pracy otrzymuje ten uczestnik procesu, który najbardziej wpisuje się w profil idealnego na danym stanowisku pracownika.

P

To, że Pan nie jest zadowolony z byłego pracodawcy, nie znaczy, że inni nie są zadowoleni. Ja mam prawo do własnej opinii więc Pana prośba do adminiastratora sewisu o usunięcie wpisu jest komiczna.

Jarek

Firma Elhurt na olx szuka monterów oferując wolne weekendy, czy to wiarygodna obietnica? I ile zapłacą na tym stanowisku? Pozdrawiam

Zuza

Szkolenia w elhurt. Standard BHP który nic nie daje, jakieś jeszcze wewnętrzne szkolenie. A właściwie to sam egzamin na którym każdy pracownik ściągał. Bo szkolenia nie było bo po co... Lepiej dać materiał niech sami se przyswoją. Gdy pracują 180nadgodzin by zarobić jak człowiek. Chyba jeszcze na dziale testowym robią szkolenie SEP elektryczne. Ale to też nie każdemu, trzeba trochę na kolanach u wujka erektora. Oczywiście samo szkolenie i egzamin też ci nic nie daje. Bo jest to eksploatacja i jest to bardziej zabezpieczenie dla pracodawcy niż przydatny papier do użycia dalej. Podsumowując. Są szkolenia dla wszystkich. 100% zdawalnosci egzaminów. Ale nic to nie daje. Pozdrawiam

Mleko

Praca jak praca. Poza wszystkim co jest (wstaw cokolwiek). To jednak najbardziej mnie rozwinęła w życiu zawodowym. Gdy już chwilę popracowałem za te śmieszne pieniądze. To uwierzyłem że stać mnie na więcej. I nie dziwne, udało się. Pracować tylko poniedziałek-piatek z wolnymi dniami. I zarabiać 2 razy więcej niż podstawa którą miałem. Polecam każdemu taką drogę rozwoju. Pozdrawiam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Elhurt Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zatrudniona

O ile dobrze pamiętam to były to trzy etapy: - wypełnienie kwestionariusza, który w dużej mierze dotyczył dotychczasowego doświadczenia zawodowego, powstaje z tego takie obszerniejsze CV, - zrobienie dwóch/ trzech zadań pisemnych (adekwatnych do stanowiska, na jakie aplikujesz) - rozmowa (na żywo, w biurze) Cała rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie, wszystko było jasne, nie trzeba było się niczego domyślać, ostateczna decyzja była chyba w przeciągu 2-3 tygodni.

@Zatrudniona

Czy te zadania pisemne są generalnie trudne w Elhurcie? Każdemu udaje się je ukończyć? Zastanawiam się właśnie jak dobrze przygotować się do rekrutacji :) Czy później na rozmowie jeszcze są jakoś weryfikowane umiejętności kandydata czy może omawiane poprzednie etapy i luźniejsza rozmowa?

Tomson

Witam! Szukam jakichś opinii o firmie, atmosferze, premiach itd. Jak się mają stanowiska biurowe/handlowe? Ktoś się wypowie?

Zadowolona
@Tomson

Pracuję w Elhurcie na stanowisku biurowym od kilku lat i jestem zadowolona z pracy. Zdarzają się oczywiście sytuacje, które powodują frustrację, ale można przymknąć na to oko. Jest stabilnie, można się rozwijać, współpracownicy są pomocni i sympatyczni. Ogólnie polecam :)

Prezes

Super firma. Zamiast polepszyć zadowolenie pracowników którzy tak ochoczo pisali swoje opinie na tej stronie. To wolą wybielić się w internecie i usuneli prawie wszystko. Jedyna pozytywna rzecz o tej firmie to że dają fajne papcie do chodzenia po domu po zwolnieniu

Sylwia

Obstawiam, że wiesz całkiem dużo a propos tego, jak wygląda praca w firmie Elhurt. Mam więc nadzieję, że mi pomożesz. Podobno oferują tam pracownikom szeroki pakiet benefitów - dodatek urlopowy, dofinansowanie do karty multisport, okazjonalne karty podarunkowe i bonusy za polecenie. A co z prywatną opieką medyczną? Też zapewniają?

@Sylwia

Dzień dobry Pani Sylwio. Jak słusznie Pani zauważyła, oferujemy szeroki pakiet benefitów, wśród których również znajduje się dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

@Prezes

Dzień dobry. Istnienie profilu naszej firmy na niniejszym portalu jest od nas niezależne. W związku z tym nie mamy wpływu na opinie, które się tutaj pojawiają. Portal GoWork działa jednak zgodnie z prawem, a co za tym idzie opinie, które mogą naruszać dobra osobiste, mogą zostać określone jako zniesławienie, bądź zniewaga nie są dopuszczane. Ma to na celu przeciwdziałanie szeroko pojętemu hejtowi, który jest ścigany z tytułu Kodeksu Karnego. Jako firma staramy się dokładać wszelkich starań, aby nie dopuścić do tego typu sytuacji. W naszej firmie nie ma miejsca na nierówne traktowanie, (usunięte przez administratora) czy znieważanie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.