Atm Lighting Sp. z o.o.
3 17 25 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Atm Lighting Sp. z o.o.?

Arim Nowy wpis

Atmosfera pracy w firmie jak najbardziej pozytywna , zarobki są niskie praca idealna dla rencistów lub uczniów . W firmie można dużo się nauczyć i iść dalej . brak podwyżek dokładają ci zajęć a wynagrodzenia nie podnoszą wiecznie mówią ze są na zero

Michał Nowy wpis

ATM Lighting jest producentem przemysłowych opraw oświetleniowych. Zajmuje się również doradztwem w dziedzinie doboru opraw oświetleniowych już na etapie projektowania, finansowaniem modernizacji oświetlenia ze środków Unii Europejskiej oraz audytami oświetleniowymi. Aktualnie na swojej stronie https://atmlighting.pl/praca szuka inżyniera sprzedaży i montera opraw oświetleniowych. W tym roku nikt nie zostawił o pracodawcy żadnej opinii. Piszcie proszę o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Magda Nowy wpis

Witam czy ktoś mi powiec coś więcej na temat pracy jako monterka? Czy większość to kobiety na tym stanowisku?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Izabela

@Ola proszę Cię o doprecyzowanie Twojej wypowiedzi. Co konkretnie masz na myśli, pisząc że firma nie dotrzymuje słowa w kwestii statusu zatrudnienia? Jeżeli występują rozbieżności, będzie to ważna informacja dla osób wybierających się na rozmowę kwalifikacyjną do Atm Lighting. Przy okazji proszę Cię, byś w kolejnych wypowiedziach unikała słów uważanych za przekleństwa.

TakNie1

Zwwww.

Firma nie dotrzymuje słowa. Co innego na rozmowie jeśli chodzi o stawki i umowy. Więc nie warto tracić czasu na tą firmę. Dyrektor niby jest ale go niema. Jak trzeba coś załatwić . Nie polecam tej firmy. Oszukują

Tak7Nie

Izabela

Pojawiła się informacja, że Atm Lighting szuka osoby do pracy jako Monter/ka opraw oświetleniowych. Aby wdrożyć nowego pracownika, firma oferuje szkolenie zawodowe. Praca będzie odbywać się w godzinach 7-15. Pozostałe informacje znajdziecie pod linkiem: https://atmlighting.pl/praca#monter-ka-opraw-oświetleniowych @Monika a jakie konkretnie stanowisko masz na myśli? Być może dzięki takiej informacji, łatwiej będzie uzyskać precyzyjną odpowiedź.

Ola
@Izabela

Powiem tak firma tak rzetelna jak cholera. Nie dotrzymują słowa. Co innego mówią a co innego jest. Jeśli chodzi o zarobki i status zatrudnienia.

Monika

Czy praca w tej firmie jest zmianowa?

Izabela

@Warszawski Koks czy mimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się wysłać do Atm Lighting swoje cv? Jeżeli tak i otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, zachęcam Cię do podzielenia się z nami Twoją opinią i wrażeniami odnośnie firmy. Wszystkie opinie z pierwszej ręki są cenne. @Dawid @Jessica dziękuję Wam za wyczerpujące wypowiedzi. Mam jeszcze pytanie czy jest w Atm Lighting możliwość awansu? Firma organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Tak3Nie

Warszawski Koks

Chcialem wyslac cv do tej firmy, ale chciałbym sie dowiedzieć cos o zarobkach jakies konkrety ile mozna zarobic czy lepiej isc do lidla paleciakiem jeździć?

Tak3Nie
Jessica

Ja także pracowałam w tej firmie i powiem że 70% tych opini to, bzdury i nieprawda, atmosfera jest tylko pozorna a każdy kazdemu obrabia 4 litery za plecami, nadgodziny są co prawda, i często to każda sobota pracującą niewiem jak teraz ale kiedyś, byly przymusowe, co do wynagrodzenia to jak na siedzenie na krzesełku i podłączeniu kabelków, to jak na prace dla kobiet, na umowie o pracę to nie jest źle plus nadgodziny to wyplata wychodzi większa co niektorzy faceci z Innych dzialow maja gorsze wynagrodzenie na Dodatek tak jak, wyzej przeczytalam zmiany 3 co uniemożliwiają im nadgodziny, dlatego dużo osób w tamtym czasie co pracowałam sie zwalniało(uciekało), wcale sie niedziwiłam bo w porownaniu do nas to smieszna pensja jak, dla faceta. Co do terminów wypłat wynagrodzenia to jedyny plus zawsze na czas, bez żadnych opóźnień, ale to, tylko jedyny plus tej firmy,a o premii kwartalnej to wtamtym czasie byly zebrania ze firma na. Minusie wypada w 1 miesiacu i, juz premi brak, manipulacja rentownoscią, wogóle zachowanie ze wszyscy powinni by wdzieczni ze tam pracuja co na.samą.myśl wzbudza smiech we Mnie. Co do przelożonych to duzo niemialam wspolnego, ale, pochlebne opinie nie krążyły na ich temat. Pozdrawiam

Tak10Nie

Izabela

@Dawid a możesz przybliżyć jak dokładnie wygląda w Atm Lighting ten system motywacyjny? Czy poza premiami, firma oferuje jakieś dodatki pozapłacowe, takie jak karta sportowa lub prywatna opieka medyczna? Po jakim czasie podpisałeś umowę o pracę?

Dawid
@Izabela

@IZABELA Umowę o pracę podpisałem po pół roku. Po za wynagrodzeniem podstawowym jest możliwość dorobienia poprzez nadgodziny oraz jest premia kwartalna . Rozmawiałem z kolegą, który jeszcze tam pracuje teraz wprowadzili dodatkowo nagrodę comiesięczną, ale szczegółów nie znam. W firmie jest prywatna opieka medyczna Swissmed oraz ubezpieczenie grupowe.

Wrocławski AMM

PracowaLem tam dwa lata i powiem szczerze że z ręką na sercu mogę ją polecić. Wiadomo wszystko do dogadania. Chłopaki pracujący na maszyna , malarnia dobre chłopaki, najważniejsze zrobić swoje i jest Oki. Ps pozdrawiam wszystkich marian i ciebie lobuzie z Wrocławia. ...

Kubuś

Na jakie zarobki może liczyć monter ? Czy nie ma ciśnienia przy składaniu lamp?

Byly pracownik
@Kubuś

Ogolnie jako monter nawet spoko jezeli jestes juz na umowie o prace. Przymusowa nadgodzina dziennie plus soboty, chlopacy na maszynach mowili ze zarabiaja mniej niz na montazu chociaz robia na 3 zmiany. Praca na malarni tez jest ciezka tez nie ma tam kokosow a dodatkowa presje wywiera "brygadzista" ktory wszystko kontroluje

Byly pracownik
@Kubuś

Tak2Nie

Dawid

Witam, pracowałem w tej firmie przez agencje pracy, następnie zaproponowano mi umowę zlecenie a potem umowę o pracę. Zarobki jak na ten rodzaj pracy odpowiednie, dobry system motywacyjny i spoko klimat. (przewaga kobiet). Dobre godziny pracy i sprawny dojazd. Nie jest to korporacja, wiec atmosfera przyjazna. Zrezygnowałem, bo wyjechałem za granice za kobieta.

Tak2Nie

Izabela

Zauważyłam, że ten wątek nie cieszy się dużą popularnością wśród osób zatrudnionych w Atm Lighting. Może jednak warto wznowić na nim aktywność. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby napisać kilka słów o własnym doświadczeniu z tym pracodawcą? Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Czy jest to dobre miejsce, w którym można by było rozpocząć pracę?

byłypracownik

Niedawno skończyłam tam pracę po miesiącu mi podziękowano, powodem niby było że mają mniej zamówień, ciekawe tylko jest to że 3 dni przed moim zwolnieniem przyszedł nowy magazynier do pracy. Praca nie jest ciężka ale do najlżejszych też nie należy, szkolenia bhp żadnego nie przeszłam nawet nie pokazano mi gdzie jest gaśnica ani wyjście ewakuacyjne, szafkę dzieli się z drugą osobą, i trzeba trzymać gębę na kłódkę bo o wszystkim i wszystkich tam się plotkuje a i najważniejsze połowa pracowników to Ukrainki które zachrzaniają jak robociki no i starsi pracownicy którzy są od samego początku z firmą.

Tak6Nie

XyZ
@byłypracownik

A pomyślałaś może, że porostu się nie nadawałaś do tej pracy i przyjęli delikatną formę pozbycia się Ciebie.

Tak4Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Atm Lighting Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Kamil

Witam Mam Pytanie czy macie może opinie jak pracuje się w dziale Handlowym? Proszę o opinie.

pola

siema! wcześniej też pracowałam w branży oświetleniowej, wiec mam doświadczenie juz jakieś i wydaje mi się, ze spokojnie można u ncih dobrze zarobić, tak wnioskuje po innnych opiniach. Poza tym też mieli ciekawą oferte na specjalist ds. marketingu. Tam stawki były podobno nawet ok. 25 zł za godzine.

Zostaw opinię o Atm Lighting Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie