Coffema International Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Coffema International Poland Sp. z o.o.
4 2 6 1

Opinie o Coffema International Poland Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdańsk.

igor

@wiki to dobrze, w sumie większość klientów ma do firmy takie podejście. Zastanawiam się tylko jak wygląda to od strony producentów czy serwisantów. Chodzi mi o zarobki i całą resztę. No i najważniejsza, umowa.

klient

Ta firma tworza ludzie a niestety osobydecyzyjne na poczatku zapewniaja a po podpisaniu umowy zupelnie inne sa zasady.. Nie polecam albo przynajmniej dobry prawnik I kary zapisac poniewaz lubuja sie w wizytach w sadzie swoim lokalnym.

osoba z Gdańska

Firma jak dla mnie w porządku. Moje doświadczenie zawodowe z tą firmą to 2 lata. Jak dla mnie była to jedna z najlepszych firm w moim życiorysie. Nie było u mnie przykrych doświadczeń z zarządem. Ludzie ok. Moje odejście było związane ze znalezieniem pracy lepiej płatnej, ale to nie znaczy, że lepszej. Nie mam pretensji, że nie dali mi więcej \"kaski\", tak wtedy w Coffemie płacili.

B

Mam trochę inne doświadczenia z firmą. Conieco wiem o pracy i atmosferze, znam tam wielu ludzi, którzy faktycznie są fantastyczni, ale zarząd obiecuje od pierwszego dnia pracy, a ty użerasz się przez następny cały okres... Z firmy dwudziestoosobowej starają się zrobić koncern. Fajnie wyglada z zewnątrz, w środku kompletny burdel.

Zostaw opinię o Coffema International Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffema International Poland Sp. z o.o.