Opinie o Coffema International Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

counter
4 2 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Coffema International Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

mieszkaniec Gdańska Nowy wpis

Firmę oceniam bardzo pozytywnie, mili i serdeczni pracownicy, w tym zarząd. Jasne i klarowane warunki zatrudnienia. Do dyspozycji samochód służbowy, smartfon oraz laptop. Duże możliwości rozwoju, w tym zagraniczne szkolenia.

Tak2Nie3
mily65 Nowy wpis
@mieszkaniec Gdańska

bzdura

Tak3Nie1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdańsk.

igor

@wiki to dobrze, w sumie większość klientów ma do firmy takie podejście. Zastanawiam się tylko jak wygląda to od strony producentów czy serwisantów. Chodzi mi o zarobki i całą resztę. No i najważniejsza, umowa.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

klient

Ta firma tworza ludzie a niestety osobydecyzyjne na poczatku zapewniaja a po podpisaniu umowy zupelnie inne sa zasady.. Nie polecam albo przynajmniej dobry prawnik I kary zapisac poniewaz lubuja sie w wizytach w sadzie swoim lokalnym.

Tak1Nie1

osoba z Gdańska

Firma jak dla mnie w porządku. Moje doświadczenie zawodowe z tą firmą to 2 lata. Jak dla mnie była to jedna z najlepszych firm w moim życiorysie. Nie było u mnie przykrych doświadczeń z zarządem. Ludzie ok. Moje odejście było związane ze znalezieniem pracy lepiej płatnej, ale to nie znaczy, że lepszej. Nie mam pretensji, że nie dali mi więcej \"kaski\", tak wtedy w Coffemie płacili.

B

Mam trochę inne doświadczenia z firmą. Conieco wiem o pracy i atmosferze, znam tam wielu ludzi, którzy faktycznie są fantastyczni, ale zarząd obiecuje od pierwszego dnia pracy, a ty użerasz się przez następny cały okres... Z firmy dwudziestoosobowej starają się zrobić koncern. Fajnie wyglada z zewnątrz, w środku kompletny burdel.

Zostaw merytoryczną opinię o Coffema International Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad