Opinie o Bener Michał Benka w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bener Michał Benka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bener Michał Benka o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bener Michał Benka w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bener Michał Benka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wpisali się w rzetelnie w 2023 Nowy wpis

Małgosia - obecna Pani kierownik Mateusz - syn właściciela firmy Emilia - synowa właściciela firmy

Małgosia Nowy wpis

Atmosfera rodzinna, sytuacja finansowa klarowna. Szef nie stresuje, jest życzliwy dla pracowników. Pracownicy tworzą jeden zgrany zespół.

Emilia

Zarobki bardzo dobre, wszystko jest jasne i przejrzyste i uczciwe. W firmie panuje rodzinna atmosfera, każdy pracownik jest traktowany z należytym szacunkiem i doceniany. Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj.

Ewa Nowy wpis
@Emilia

Ale miłe słowa. wow. A co konkretnie oznaczają te dobre zarobki? Jaka jest kasa na danym stanowisku? Lub może, jakie są widełki płacowe? Poproszę o jakieś szczegóły, co do kasy.

Brałeś udział w rekrutacji do Bener Michał Benka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ali

Nie polecam tej firmy, bardzo niskie zarobki, prowizja naliczana ot tak sobie, bez żadnych zasad. Nie miła atmosfera, wprost [usunięte przez moderatora]. Kierowniczka - nie sympatyczna, nie posiada żadnych umiejętności kierowania zespołem. Nie docenia się zupełnie pracownika, naprawdę nie warto tam podjąć pracy.

Mateusz
@Ali

Sytuacja została rozwiązana, jest nowa kierowniczka. Sympatyczna.

Krzysztof

Byłem pracownikiem firmy i zdecydowanie nie zgadzam się z bardzo negatywną opinią powyżej. Atmosfera w pracy na plus - raczej domowa. Szef uczciwy, a warunki płacowe jasne i kasa zawsze na czas. Przy dobrych biznesowo miesiącach można zarobić bardzo dobrą kasę. Praca ciekawa i wiele się dzieje. Jak dla mnie bardzo pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bener Michał Benka - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bener Michał Benka?

Zobacz opinie na temat firmy Bener Michał Benka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bener Michał Benka?

Bener Michał Benka
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wileńska 59B lok. 15
    80-215 Gdańsk