Sklep Swojscy

Puławy

Opinie o Sklep Swojscy

Kim

Chyba ten ostatni kom to swojskich ????????

Niki

Ja robię zakupy w sklepie przy ulicy F. Nila i jestem mega zadowolona. Dziewczyny tam pracujące cudowne zawsze doradzą i obsłużą z miłym uśmiechem , a finał tego taki : zawsze wychodzę od nich w super nastroju i z pysznościami . Chylę czoło w stronę dziewczyn zasługujecie na super premię, a szef czy szefowa może być dumna z takich pracownic. Z czystym sumieniem polecam ten sklep.

Agnieszka Parker

Sklep Swojscy na Fildorfa Nila - nie wiadomo, gdzie zaczyna, gdzie konczy sie kolejka. Brak organizacji. Drogo. A najgorsze - sprzedawczynie niemile, wrecz chamskie. Poza tym odmawiaja ukrojenia 30 dkg kawalka boczku! Szkoda czasu, pieniedzy i nerwow.

kasia25sw

Nie polecam sklepu swojscy na hali targowej,pani w czarnych krótkich włosach wyśmiewa klientów,zle wydaje resztę,jest niemiła i opryskliwa.Przez jej zachowanie juz wiecej tam nie pojde i nie polece tego sklepu nikomu ze swoich znajomych.

Tomasek_07
@kasia25sw 03.08.2016, 14:27

Chyba się tam zmieniają Kasiu :) ale fakt masz racje jest tam taka pani bardzo niemiła, chamska nawet i też jak piszesz oszukuje czasem z resztą.

Zostaw opinię o Sklep Swojscy - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Swojscy