Pomorskie Centrum Mięsne K

Gdańsk

Opinie o Pomorskie Centrum Mięsne K

karol

Adam' nie zapomnij odpisac jak wyglada rozwmowa rekrutacyjna bo i ja widzialem ogloszenie na kierownika magayznu i tez chce isc/

michas

Firma funkcjonuje,na stanowisku kierownika transportu jest inny koles. kompletnie nie znajacy sie na swoim fachu. masakra co tam sie dzieje. zwalnia dobrych pracownikow lub sami odchodza..same oskarzenia,wszyscy dla niego pracuja zle...koles ma cos z głowa dlatego firma upada i w koncu upadnie na dobre. i w sumie dobrze bo mieso strasznie stare i smierdzi. normalnie padlina. nie polecam tej firmy . i placa grosze...wstyd pracowac w tej firmie,

user

Strona jest w przebudowie od jakiegoś krótkiego czasu, a o co chodzi z tymi stanowiskami??

Zostaw opinię o Pomorskie Centrum Mięsne K - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorskie Centrum Mięsne K