K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne

Pruszcz Gdański

Opinie o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne

lelek

Czy dalej tam się pracuję 6 dni w tygodniu po .... godz. aż się pracę skończy ? A premię dostaję się pod stołem? Czy coś się zmieniło?

????

jaki ten Student dobrze zorientowany ciekawe kto to napisał z pewnością pseudo nieudacznik zakompleksiony ! zapomniał jednak dodać że ten kierownik bez rzekomego wykształcenia to inteligentny i pracowity kierownik zmian...a ci z rzekomym wykształceniem i papierkiem to złodzieje ..."pan bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" karma wraca!!!

student

A co z mega-kompetentnymi ''kierownikami'' zmian? Jeszcze pracują? Jeszcze narzucają swój kierat? Zresztą czego się spodziewać po kimś kto nie skończył nawet podstawówki(to nie żart, ani złośliwa uwaga, tam tacy ludzie pracowali w swoim czasie)

????

ciekawe Firma Bankrut chyba nie do końca. Ponoć ma być sprzedana hurtownia, bo w centrum Gdańska właściciel ma nową inwestycję buduje hotel. Czy to prawda ?

leguś

Takie zmiany. Firma bankrut.

Siłsa

A co chciałabyś dostać w paczce świątecznej.załatwię,podpowiem,ale można nie odebrać darowizny..paczki talony,w głowie Wam sie przewraca,do oboty

hmmm

idą święta :) ciekawe co znów dostaniemy :D :D biała surowa + wędzonkę własnej roboty :D żal :/

ala

Jakoś slyszalam zgola odmienne opinie ha ha. Palców od rąk zabraknie jakby je probowac zliczyc.

Zostaw opinię o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne