Opinie o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne w Pruszcz Gdański

K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne
counter
3 6 25 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne?

Irena Nowy wpis

Zdarzają się nadgodziny?

Kierówca Nowy wpis
Klient

Witam wożę do nich towar nie polecam i uważajcie naprawdę bo (usunięte przez administratora) na kasę ludzi co biorą od nich towar magazynierzy tępi jak Francja

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.

Na jakie benefity można liczyć w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lucy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 464 dni.

Czy firma jest wypłacalna.Chcę odstawiać do nich mięso?

Lazania

Magazyn rozładowuje tylko za "łapówki".

znany marek
@Lazania

znam temat, łapówkarz z Kartuz

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 482 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie

Ja uważam, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą ale pewnie trzeba być dobrym pracownikiem!

TakNie1
Wojciech

@Buldi Twoja opinia jest bardzo krótka, to zaledwie jedno zdanie. Trudno innym kandydatom poznać Twoją opinię. Dlaczego napisałeś, że właściciel nie orientuje się co się dzieje w firmie? Może Ty posiadasz taką wiedzę? Czy próbowałeś o tym porozmawiać z szefem? Czy w K&K Pomorskie Centrum Mięsne zaszły ostatnio jakieś zmiany?

Robert
@Wojciech

Mam pytanie odnośnie pracy kierowcy kat.C w tej firmie. Jak z zarobkami? Czy weekendy też pracujące? Jak z załadunkami? Sami sobie kierowcy ładują ? czy magazyn? Ogólnie czy warto do nich wysyłać C.V.? Ogłoszenie pojawiło się już kolejny raz, a więc albo rotacja, albo zakup aut...

...
@Robert

Auto masz załadowane (naczepa). Zależnie od tego gdzie jedziesz - albo Cie rozladuja albo musisz sam się wyladowac. Jak jeździsz tylko na C to załadunek i rozładunek masz zapewniony (stale kursy).

@...

Jesteś w stanie przedstawić, jak kształtują się zarobki kierowców, którzy są zatrudnieni w firmie K&K? Zastanawia mnie, czy pracodawca preferuje system rozliczania za przepracowane godziny, czy może obowiązuje stała i niezmienna stawka? Będę wdzięczny, jeżeli uzupełnisz swoją wypowiedź.

Wojciech

@Robert, jestem moderatorem http://GoWork.pl i nie reprezentuje firmy K&K. Nie posiadam informacji na ten temat. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać? Przecież, to że kandydat do pracy ma pytania jest naturalne, jeżeli jesteś zainteresowany pracą skontaktuj się z firmą i zapytaj, na pewno da Ci już to jakiś obraz o firmie.

Czarek

Albo pracujemy i zarabiamy albo siedzimy w domu i biedę klepiemy!!!

Buldi
@Czarek

To chyba pisał sam właściciel który nie orientuje się ci się dzieje w jego firmie

lelek

Czy dalej tam się pracuję 6 dni w tygodniu po .... godz. aż się pracę skończy ? A premię dostaję się pod stołem? Czy coś się zmieniło?

Tak2Nie
ala
@lelek

nic się nie zmieniło

????

jaki ten Student dobrze zorientowany ciekawe kto to napisał z pewnością pseudo nieudacznik zakompleksiony ! zapomniał jednak dodać że ten kierownik bez rzekomego wykształcenia to inteligentny i pracowity kierownik zmian...a ci z rzekomym wykształceniem i papierkiem to złodzieje ..."pan bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" karma wraca!!!

student

A co z mega-kompetentnymi ''kierownikami'' zmian? Jeszcze pracują? Jeszcze narzucają swój kierat? Zresztą czego się spodziewać po kimś kto nie skończył nawet podstawówki(to nie żart, ani złośliwa uwaga, tam tacy ludzie pracowali w swoim czasie)

????

ciekawe Firma Bankrut chyba nie do końca. Ponoć ma być sprzedana hurtownia, bo w centrum Gdańska właściciel ma nową inwestycję buduje hotel. Czy to prawda ?

leguś

Takie zmiany. Firma bankrut.

Siłsa

A co chciałabyś dostać w paczce świątecznej.załatwię,podpowiem,ale można nie odebrać darowizny..paczki talony,w głowie Wam sie przewraca,do oboty

hmmm

idą święta :) ciekawe co znów dostaniemy :D :D biała surowa + wędzonkę własnej roboty :D żal :/

ala

Jakoś slyszalam zgola odmienne opinie ha ha. Palców od rąk zabraknie jakby je probowac zliczyc.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne - Pruszcz Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne