Markus Dystrybucja Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Markus Dystrybucja Sp. z o.o.

Bik

Witam zgadzam sie w 100% kasa pod stołem z wypłaty zabieraja co mogą. dziewczyny z rozbioru dawaja komu popadnie!!! rotacja co chwile. Nie polecam !!!!!!

Koronel

Ludzie omijac szerokim lukiem ten kolhoz. Jak nie wierzycie poczytajcie o Markusie w Jaworznie .to samo ludzi maja za (usunięte przez administratora)

Dobrze radze byly kierowca

Widze jestem pierwszy na forum ale do rzeczy.Pewnie mój wpis zaraz zostanie usunięty ale i tak se nie poddam będę a co chwilę robić wpisy dla przestrogi . Przestrzegam pracą w tej firmie. No chyba że ktoś lubi robić za free zapraszam. Panuje tu ogólny wyzysk a pracuje się w nienormowanym czasie , kasa pod stołem nie na konto i nie dają pasków żeby człowiek nie wiedział ile kasy zabrano . Zawsze coś znajdą żeby przywieść- zawieść pod pretekstem premi której nie zobaczycie na oczy. Szefostwo stosuje zasadę je**c karać nie nagradzać. Za wszystko dają kary począwszy od braków w towarze z które odpowiada magazyn bo on go szykuje nie kierowca , po kary za stan samochodu które są i tak w tragicznym stanie. Bez ogrzewania ,(usunięte przez administratora), świateł, czy cieknące zewsząd płyny eksploatacyjne. A za powstała usterkę która wynika z tragicznego stanu płaci kierowca nie firma. Ja dostałem karę 200 za to że przywiozłem na firmę stare mięso śmierdzące na odległość. no ale pan MArek Krupa nieboje sie tego napisaxcc stwierdził że jestem idiota bo one jest świeże przez to jak ujął jest stratny przeze mnie .Gadaj z (usunięte przez administratora) a cię obsra. Szef sie ozlaca , jeździ beta ale ludziach płaci śmieszne pieniądze i jeszcze ma wymagania. Na magazynie też są niezłe kwiatki które jak kogoś nie lubią to podkładają świnie w postaci starego towaru , czy oszukują na wadze dosypując lodu tyle że np zamiast 15 kg udka na fakturze w realu jest 25 przy czym podkreślamy 15 kg to lód. Strata kierowcy bo nie jest w stanie z każdym pojemnikiem lecieć na wagę i sprawdzać. No ale tok myślenia pana Marka K jest jak za czasów komuny. Facet jest mitomanem i nie ma sensu wdawać się w dyskusję. Rotacja jest ogromna bo nie szanuje się ludzi . Najgorszi są ci w biurze co to nie oni (usunięte przez administratora) wyżej wiadomo czego. Okres probny ktory trwa 2 tyg jest bezplatny podkreslam to !! To samo kierownicy wyzej (usunięte przez administratora) jak sie maja pozabierali sobie trasy gdzie jest max 5 punktow koncza o 7 i ryja dra na innych ze tak dlugo jezdza. O l4 zapomnijcie bo albo was zwolnia albo nie zaplaca cos o tym wiem

gegee
@Dobrze radze byly kierowca 15.11.2017 15:09

Dobrze że to napisałeś bo myślałem tam się zatrudnić , Wielkie Dzięki

Basen Zdebel

100% prawdy bo tam pracowalem omijac szerokim lukiem . jak nie macie biedy a do gara jest co wlozyc szukajcie czegos innego szkoda zdrowie. Nie wirzcie w to co wam obiecuja albo pisza na ogloszeniu o prace bo 3200 brutto to sciema .kary za wszystko ucinaja z wyplaty.

Zostaw opinię o Markus Dystrybucja Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markus Dystrybucja Sp. z o.o.