Opinie o Metal Service Center w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Metal Service Center. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Metal Service Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Service Center w Gliwice

Podwalina Nowy wpis

Jaka jest stawka na start??

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie prawie dekadę dodaje wpis z przypadku ,co do pracy ,ludzi i wynagrodzenia . Jak w każdej firmie są lepsi i gorsi są lojalni szefowi i tacy co niektóre info zostawiają dla siebie. Jednak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i naprawdę nie znamy firmy od środka. W skrócie zarobki co do doświadczenia i uprawnień 5/5 plus premia frekwencyjna jak i uznaniowa (co miesiąc) Urlop ok raczej bez problemu kwestia dogadania Socjal jest mały ale jest (św.wielkanocne/grusza/św.bożego narodzenia) ok 1300 zł netto w skali roku np(400/500/400) coś koło tego niby nic ale zawsze coś Ogólnie jak ktoś chce pracować i myśli przy tym co robi to ma spore szanse na dobre godziwe wynagrodzenie co miesiąc, jednak nikłe szanse na awans typu brygadzista czy majster itp. Dalej w firmie, po x latach pracy szczere 9/10 (co do wynagrodzenia) reszta (urlop,koledzy,oraz całokształt) 7+/10 także w mojej opinii nie ma tragedii kwestia przyzwyczajenia. Co do języków obcych praca na magazynie(hali przy produkcji ) żadnych wymagań ale czasem się przyda choćby angielski do porozumienia z ew. serwisem maszyn Biura to raczej zawsze mile widziany język obcy myślę za każdy się może przydać Co do atmosfery między działami to kwestia dogadania poszczególnych mrówek ale raczej 7/10

Gabrysia Nowy wpis

Hej. Czy w tej pracy ważna jest znajomość języka angielskiego? Jeśli tak, to na jakim poziomie?

murarz od wysokich napięć Nowy wpis

Witam, jeśli chodzi o biuro handlowe to się nie wypowiadam, ale mówiąc o operatorach (pracownicy hali) to uważam, że uczciwie pracując da się zarobić. Opinie typu "wazeliniarze, prezes buc, itp." są mocno przesadzone... Takie opinie wystawiają ludzie, którzy przychodzą do pracy bez doświadczenia i zaangażowania, ale z aspiracjami finansowymi (wystarczy robić swoje z odrobią zaangażowania). Zazwyczaj to tacy teoretycy, którzy myślą, że wiedzą wszystko a w praktyce wiedzą niewiele i w dodatku dwie lewe ręce mają... Piszę o tym z pewnym doświadczeniem, bo kilku takich przerobiłem, pozdrawiam. P.S. chamstwo dotyka tych, którzy chcieliby zarabiać krocie za bezczynność lub na czyichś plecach...

Brałeś udział w rekrutacji do Metal Service Center. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
coś

oczywiście, że tak :) @barts, zwróciłeś może uwagę na nowe ogłoszenia od nich? potrzebują handlowca i co dziwne, asystenta dla niego. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak w tym ogłoszeniu :) pzdr.

abihsot

firma porażka , nie uprzejmi, kompletny brak znajomości zasad komunikacji biznesowej jak i kultury . Nie polecam robienia interesów z tą firmą, tylko spotkacie się z chamstwem

gosc

Witam wszystkich ta firma to porażka...prezes kawał buca i chama zarobki to szok a robota dramat...połowa jasła tam robi podpierdalacze i frajerzy jeszcze nie pierniesz a w krakowie wiedza że się zesrales...nie polecam dużo tam wazeliniarzy

operator

Możecie coś więcej napisać o "szykanowaniu" pracowników? Zastanawiam się nad przyjęciem do tej firmy, pracwowałem w firmie gdzie kontrola i akord były na "wysokim poziomie" :P Ogólnie jak się robi swoje to się czepiają? i czy ekipa w zakładzie jest kumata? :P pozdro

anonimus

no zgadzam się z Zenobiuszem, ja tam niestety jeszcze pracuje ale juz niedługo. Pozdrawiam wszystkich niewolników :D

ZENOBIUSZ

ROZMOWA WSTĘPNA - SYMPATYCZNA... O MOŻLIWOŚCIACH, ROZWOJU I ZAROBKACH... NA OKRESIE PRÓBNYM JUŻ NIE TAK KOLOROWO... UWAŻAJĄ CIĘ ZA DEBILA!!! KONTROLOWANIE NA KAŻDYM KROKU... NAWET ZA PRZEPROSZENIEM(usunięte przez moderatora) SIĘ NIE MOŻNA BEZ GŁUPIEJ UWAGI... DLATEGO JUŻ TAM NIE PRACUJĘ... ZENOBIUSZZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

czy moglibyscie cos wiecej powiedziec na temat tej firmy ?? jak zarobki, system pracy itp. Zostalem zaproszony tam na rozmowe i chcialbym mniej wiecej cos wiedziec. Pozdrawiam

Mister ZEET

Zgadzam się z poprzednikiem, zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności. Brak jakiejkolwiek organizacji, szykanowanie pracowników.

Jack

Brak organizacji i bałagan , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Service Center - Gliwice

• Jak się pracuje w Metal Service Center?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Service Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metal Service Center
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Leonarda Da Vinci 5
    44-109 Gliwice