Metal Service Center

Gliwice

Opinie o Metal Service Center

murarz od wysokich napięć

Witam, jeśli chodzi o biuro handlowe to się nie wypowiadam, ale mówiąc o operatorach (pracownicy hali) to uważam, że uczciwie pracując da się zarobić. Opinie typu "wazeliniarze, prezes buc, itp." są mocno przesadzone... Takie opinie wystawiają ludzie, którzy przychodzą do pracy bez doświadczenia i zaangażowania, ale z aspiracjami finansowymi (wystarczy robić swoje z odrobią zaangażowania). Zazwyczaj to tacy teoretycy, którzy myślą, że wiedzą wszystko a w praktyce wiedzą niewiele i w dodatku dwie lewe ręce mają... Piszę o tym z pewnym doświadczeniem, bo kilku takich przerobiłem, pozdrawiam. P.S. chamstwo dotyka tych, którzy chcieliby zarabiać krocie za bezczynność lub na czyichś plecach...

coś
użytkownik zarejestrowany

oczywiście, że tak :) @barts, zwróciłeś może uwagę na nowe ogłoszenia od nich? potrzebują handlowca i co dziwne, asystenta dla niego. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak w tym ogłoszeniu :) pzdr.

abihsot

firma porażka , nie uprzejmi, kompletny brak znajomości zasad komunikacji biznesowej jak i kultury . Nie polecam robienia interesów z tą firmą, tylko spotkacie się z chamstwem

gosc

Witam wszystkich ta firma to porażka...prezes kawał buca i chama zarobki to szok a robota dramat...połowa jasła tam robi podpierdalacze i frajerzy jeszcze nie pierniesz a w krakowie wiedza że się zesrales...nie polecam dużo tam wazeliniarzy

operator

Możecie coś więcej napisać o "szykanowaniu" pracowników? Zastanawiam się nad przyjęciem do tej firmy, pracwowałem w firmie gdzie kontrola i akord były na "wysokim poziomie" :P Ogólnie jak się robi swoje to się czepiają? i czy ekipa w zakładzie jest kumata? :P pozdro

anonimus

no zgadzam się z Zenobiuszem, ja tam niestety jeszcze pracuje ale juz niedługo. Pozdrawiam wszystkich niewolników :D

ZENOBIUSZ

ROZMOWA WSTĘPNA - SYMPATYCZNA... O MOŻLIWOŚCIACH, ROZWOJU I ZAROBKACH... NA OKRESIE PRÓBNYM JUŻ NIE TAK KOLOROWO... UWAŻAJĄ CIĘ ZA DEBILA!!! KONTROLOWANIE NA KAŻDYM KROKU... NAWET ZA PRZEPROSZENIEM(usunięte przez moderatora) SIĘ NIE MOŻNA BEZ GŁUPIEJ UWAGI... DLATEGO JUŻ TAM NIE PRACUJĘ... ZENOBIUSZZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

czy moglibyscie cos wiecej powiedziec na temat tej firmy ?? jak zarobki, system pracy itp. Zostalem zaproszony tam na rozmowe i chcialbym mniej wiecej cos wiedziec. Pozdrawiam

Mister ZEET

Zgadzam się z poprzednikiem, zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności. Brak jakiejkolwiek organizacji, szykanowanie pracowników.

Jack

Brak organizacji i bałagan , nie polecam

Zostaw opinię o Metal Service Center - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Service Center