Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Natan Nowy wpis

Wspomniałeś, że płaca w większości to najniższa, czyli niektórzy mogą liczyć na coś więcej? Od czego jest to zależne? A czemu nie ma już nadgodzin skoro można było pracować nawet 7 dni w tygodniu?

Były. Nowy wpis

Dlatego obecna dyrekcja przy okazji ostatniej dużej redukcji pozbyła się też ludzi, którzy mieli własne zdanie i nie zgadzali się na działania poza regulaminowe czy poza systemowe.

@Były.

To skoro były redukcję etatów to jest mniejsze zapotrzebowanie na pracowników czy o co chodzi że nie ma żadnych ofert ? Ktoś musi pracować przecież. Z drugiej strony piszą na stronie że biorą osoby bez doświadczenia, faktycznie można na to liczyć i też na dobre wprowadzenie jak jestem ledwo po szkole ?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Magazynier w Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Witam, obecnie jest nabór na głównego technologa, możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy? Bo dawno widzę nikt nie pisał, a szkoda. Ile zarobki mogą wynosić? W sieci tylko tyle napisali, że atrakcyjne jest, a mało mi to mówi ;) Czy pracownicy na wyższych szczeblach otrzymują może samochód służbowy? I co tam ciekawego teraz o atmosferze powiecie? Da się żyć, warto tam iść?

Dzień dobry. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko specjalista ds. BHPiOŚ. Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają tematy BHPiOŚ w zakładzie ? Czy ludzie przestrzegają zasad czy są w tych tematach problemy ? Czy znany jest powód odejścia aktualnie zatrudnionego pracownika ?

Dominika
@Kandydat

Kiedy masz tę rozmowę? Jak będziesz po niej, to dasz znać jak ona wyglądała? Jakie pytania zadawali?

Były
@Dominika

Powiem ci tak że BHP nikt nie przestrzega robią ci chcą a pracownik BHP nic nie robił może zrobił się nie dużo jak pracowałem tam trochę w swoim czasie było kilku BHP

@Dominika

Rozumiem że również masz u nich rozmowę ?

@Były

Trochę zgubiłem się w Twojej wypowiedzi. Miałeś w niej na myśli że pracownik BHP nic nie robił z łamaniem zasad i po prostu sb dalej pracował. A to ile lat pracowałeś i ilu BHP wtedy było ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Misiek

Pojawiła się oferta na technologa odlewnika. Jak teraz z warunkami? Jest sens aplikować?

Edyta
@Misiek

A co jest w ogłoszeniu napisane? Nie widzę go nigdzie tutaj

Misiek
@Edyta

W innych serwisach

Paulina
@Misiek

Ano to akurat logiczne. A jakie warunki oferowali takiemu technologowi, wie ktoś jak jest obecnie? wszystko zgadza się z tym co w ogłoszeniu?

chacek

warto aplikować tam? atmosfera? zarobki?

hala

polecam tą pracę, wysokie zarobki - ukraiński konstruktor Levgenii A. z Wafapomp z Zabrza (a dokładnie ze Stalkowentu) wszystkim się chwalił że zarabia 8,5 tys. zł na rękę

Luksay

Już 6 lat jak mnie nie ma w tej rodzinnej firmie. Pozdrawiam Piotrka, Zbyszka i Tomka. No i nie zapominajmy o fajnych dziewczynach czyli Jola i Anna. Dbajcie o siebie i co najważniejsze o swoich podwładnych. Dzięki wam widać że jest rodzinnie.

Urszula
@Luksay

To skoro jest tam tak wiele fajnych ludzi a do tego firma rodzinna to czemu już 6 lat tam nie pracujesz? Coś było jednak nie tak?

Kandydar

Witam, Widzę, ze pokazała oferta pracy w Zabrzu na stanowisku Specjalista ds. kooperacji. proszę o informacje, jaka jest atmosfera w biurze, zarobki i czy warto aplikować. Proszę o konstruktywna odpowiedz. z góry dziękuje za odpowiedz.

@Kandydar

nie warto

@pracownik

Proszę o więcej informacji, dlaczego nie warto Z góry dziękuję za odpowiedź

Urszula
@pracownik

no ale czemu nie warto ? moze cos wiecej z siebie wykrzesisz? ;)

Piotr W

Pracowałem tam 25 lat temu w Warszawie na Odlewniczej w kontroli jakości , żal patrzeć co tam teraz się dzieję , taka fabryka z tradycjami , kierownik mi opowiadał że pracowało się tam na 3 zmiany - tyle było zamówień , gównie kraje arabskie ... kto na to pozwolił !!! Pewnie Zabrze to sprzeda , postawią osiedle a gdzie pójdą pieniądze ...

Paulina
@Piotr W

Przykre, że jesteś zawiedziony, bo pewnie masz sentyment do tego miejsca. Ale w czym właściwie problem z tymi krajami arabskimi, bo chyba nie rozumiem. Wyjaśnisz?

Piotr W
@Paulina

@Paulina w sensie że export był do krajów arabskich , wyjazdy , kontrakty itp .

ABC
@Paulina

Czy może Pani powiedzieć o pracy w Zabrzu, atmosfera, zarobki , czy stabilne zatrudnienie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ABC

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w Zabrzu. Bo widnieją oferty pracy, czy są premie, staże pracy doliczane do wynagrodzenia, paczki na święta, czy jest tylko pensja podstawowa czy jakieś dodatku. Jak atmosfera w dziale logistyki. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedz. Pozdrawia ABC

Najlepsze jest to że na tej stronie zaczęli filtrować komentarze tylko przychylne firmie. Gdzie podział się filtr? (usunięte przez administratora)

Nie do końca, bo wylatują jedynie komentarze łamiące regulamin. Chcesz to sam się przekonaj, napisz kulturalnie co sądzisz o firmie i zobaczymy czy wpis zleci :)

Jak dużo osób pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

JON

Pracuje niewielu, zatrudnionych dużo dużo więcej.

Od dawna nie pojawiła się żadna relacja, która mogłaby opowiedzieć o szczegółach pracy w "Grupa Powen". Na stronie firmy widziałem, że obecnie nie poszukują pracowników. Wiecie może czy w najbliższym czasie ma się to zmienić? Jakie warunki i pensja?

Smerfetka
@Piotr

Na razie jest trochę zwolnień, likwidacja oddziału w Warszawie i szukanie oszczędności. Ale od czasu do czasu są przyjęcia. Generalnie atmosfera jest ciężka. Zarobki też pozostawiają wiele do życzenia. na plus jest to że pensja zawsze jest na czas. Ale z drugiej strony w innych firmach też jest to normą :)

@Smerfetka

To prawda, pensja wypłacana na czas powinna być normą w każdej firmie, jednak jak wiemy- nie zawsze tak jest... Możesz mi powiedzieć jaki rodzaj umowy jest proponowany na początku w Grupa Powen - Wafapomp?

Skorpion
@Piotr

Pracuje w tej firmie wiele lat i można mówić różne rzeczy ale jedno jest pewne -wypłata na czas . Jescze mi się niezdarzyło dostać z jakim kolwiek opóźnieniem , zawsze jedt jeden dwa dni przed terminem

Jon

Witam. Chcę zapytać czy będą dywidendy w tym roku bo ostatni to były chyba w 1997r???

On

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na głównego planistę. Osoba przeprowadzająca rozmowę spózniła się jakieś 20minut. Rozmowa dziwna bo Pan więcej mówił i praktycznie nie zadawał pytań dlatego nie wiem po co mnie tam zaproszono ;) Niestety po rozmowie brak jakiegokolwiek feedbacku. Po kilku tygodniach napisałem maila z zapytaniem ale również bez odzewu.

Cichgracz

Po ponad roku od mojego odejścia oraz ochłonięciu może czas i na mój komentarz na temat tej firmy. Moją opinię jak i ocenę postaram się wystawić neutralnie oraz nie będę starał się być anonimowy raczej będziecie wiedzieć o kogo chodzi ;). W zakładzie przepracowałem 11lat i czy po takim czasie bym polecił komuś ten zakład? Myślę że zakład jak każdy inny ma swoje wady i zalety ja przez ten okres czasu poznałem tam wielu wspaniałych ludzi (fachowców) od których wiele się nauczyłem, a z częścią z nich pracuję nawet do dziś. Swoją pracę rozpocząłem od stanowiska produkcyjnego a zakończyłem w dozorze na odlewni, więc są możliwości rozwojowe. Po przeczytaniu wielu komentarzy tej firmy widać że jest nadal emocjonalnie co właśnie przyczyniło się do mojej decyzji o odejściu i jeżeli ktoś ma ochotę pracy w dość dynamiczniej atmosferze to czemu nie, co do opisywanych tu przez wielu zwolnień to tak były, jak już wcześniej wspomniałem firma jest dynamiczna. Ktoś wspomniał o powrotach pracowników do firmy to tak zdążały się ale w większości były to osoby z produkcji. Temat wynagrodzeń, każdy miał to co sobie wywalczył. Przez cały okres jaki tam pracowałem pracodawca nie spóźnił się z wynagrodzeniem. Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów. Cichy

Emilia
@Cichgracz

W Grupie Powen - Wafapomp, jak sam powiedziałeś, pracowałeś przez 11 lat - nie ma wobec tego wątpliwości, że o tym pracodawcy wiesz prawie wszystko. Wspomniałeś, iż firma ta daje jakieś możliwości rozwoju, co bardzo mnie ucieszyło. Czy mam też przez to rozumieć, że pracodawca zapewnia szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)?

Dostawca

Taka firma taka potęga..... basen do testów za miliony... sprzedaż produkcja ;) a nie płacą fv w terminie....pod wykonawcą lub z dużymi opóźnieniami dział księgowości ciągle ktoś inny ;)) Ostrzegam przed współpracą ;) można stracić kase......

BOOSS
@Dostawca

Pierwsze słyszę /dostawco iż nie płacą w terminie chyba że ty jako dostawca jesteś nie kompetentny lub masz na myśli ewentualna płatność po terminie max 7 dni i wcześniejszym mailu że płatnośc ,,może być z małym poślizgiem

Znasz może powody tych zwolnień? Nie ukrywam, że jest to niepokojąca informacja z Twojej strony i ciekawi mnie co skłoniło firmę Grupa Powen - Wafapomp do tego, aby zwalniać doświadczonych pracowników. Może masz jakieś szersze informacje na ten temat?

Gpwjeszcze

Management tej firmy to amatorzy. Produkcja i ci którzy się wokół niej kręcą to porażka. Zrobili sobie prywatny folwark.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.