Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Pan ramie pomiarowe

Stanowisko:Byly technolog Umiejscowienie: Wu Pracowalem tam kiedys przez ponad 4 lata.Ogolnie praca nie byla by zla, gdybe nie bardo slabe zarobki jak na rynek warszawski.Atmosfera w dziale byla w porzadku, lecz regularnie co Jakis czas byla psuta przez emailowych kablarzy (np. byly kierownik magazynu, albo handlowiec Grzegorz.S).Z tego co wiem to ostatnimi czasy byly zwolnienia i z mojego starego teamu nie wiele osob juz zostalo.Mysle ze Firma lepiej by funkcjonowala gdyby nie przerost zatrudnienia na nieprodukcyjnych stanowiskach (np. Handlowcy w Zabrzu).Szkoda bo calkiem fajnie sie tam pracowalo. Pozdrowienia dla calego zespolu technologicznego z Warszawy

aj

ja jednak bardzo chętnie bym się u was zatrudniła jako Inżynier sprzedaży/ Kierownik Regionu jeśli tylko jest szansa że kobieta może u was takie zatrudnienie otrzymać

anka

raczej tam się dobrze nie pracuje bo widzę ze średnio co 3 miesiące poszukują kierownika projektu to świadczy o dużej rotacji w tej firmie a rotacja wiąże się tylko z kiepskimi warunkami pracy może ktoś coś napisać na ten temat? będę wdzięczna

pilar
@anka

aktualnie wschodzące gwiazdy to pan K z małżonką; pracowników produkcji coraz mniej; inżynierów sprzedaży coraz więcej, a sprzedaż i tak kuleje; dla nabrania doświadczenia to świetna firma, po tym nic już nie jest straszne

sagon

Niestety jest coraz gorzej. Ludzie świetnie wykształceni z doświadczeniem i chęcią do pracy byli tłamszeni przez ludzi lepszego sortu, którzy nic nie wnosili, a jedynym ich atutem była bliska zażyłość z górą. Na szczęście nie wszędzie tak jest :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Joker

Ludzie,lukam tu od czasu do czasu,i mogę śmiało stwierdzić że że jest tutaj grono ludzi którzy ,swoimi wpisami bardzo ubarwiają,niestety szarą rzeczywistość tej firmy ,jeśli myślicie o zatrudnieniu to napiszę wprost ,szkoda czasu i zdrowia przerobiłem to i muszę stwierdzić że miłych wspomnień nie mam ,w każdym razie szybko znalazłem zatrudnienie na dużo lepszych warunkach,i z kompetentną kadrą która potrafi zarządzać,bo umówmy się new kierownik,na obróbce oprócz roszad personalnych (które w ostatnich tygodniach są intensywne czyt.odchodzą fachowcy,sami bądź dostają dobrą nowinę na piśmie),i wywierania presji na pracownikach,nie ma zbyt dużych kompetencji by te klocki poukładać ,co przekłada się na atmosferę na wydziale,na czym jak to zazwyczaj bywa cierpi szeregowy pracownik.Zamknąłem rozdział tej firmy,ale przez szacunek dla byłych kolegów z wydziału i wyrażając swoją indywidualną opinię nie mogę przejść obojętnie ,jak czyt.te wpisy jak jest cudownie itp.,które umówmy się z rzeczywistością mają mało wspólnego,i są powielane tutaj przez ludzi którymi nie wnikam co kieruje;-),ale na pewno nie obiektywna ocena rzeczywistości.

Johnny

Witam Czy są przyjęcia na obróbkę ? Zastanawiam się czy składać tam papiery ? Jaki nacisk firma kładzie na jakość ?

śmieszne

a czego ten wpis ma dotyczyć ?:) wpis dla samego wpisu .... tylko potwierdza twierdzenie , że zatrudnieni osobnik/osobnicy piszą byle pierdoły z czyjegoś polecenia , żenujące ........ jak sytuacja Firmy

mówili na mnie wakat :)

tak dla przypomnienia - i jak sprawdza się ?, bo z tego co słychać od ludzi ze wszystkich obszarów firmy niestety tak ( można wierzyć lub nie ) . Przykro , że tyle lat pracy idzie na marne i zostaje roztrwonione w tak krótkim czasie .No ale miejsc na dyskonty , parkingi i galerie handlowe nigdy za wiele . (usunięte przez administratora)

Lucjusz Wspaniały

Nie tylko Wakat ale i Szklarz :P reszty ksywek z grzeczności nie przytoczę :)

mówili na mnie wakat :)

tak dla przypomnienia - i jak sprawdza się ?, bo z tego co słychać od ludzi ze wszystkich obszarów firmy niestety tak ( można wierzyć lub nie ) . Przykro , że tyle lat pracy idzie na marne i zostaje roztrwonione w tak krótkim czasie .No ale miejsc na dyskonty , parkingi i galerie handlowe nigdy za wiele . Najbardziej bawi kontrast z czołówki strony gdzie Pan Prezes ( którego akurat szanuję ) podpisuje umowę z Premierem Morawieckim ( wiemy czego ma dotyczyć ) a od środka wygląda to coraz bardziej dramatycznie

pompiarz

Pogratulować nowatorskiej metody składania owh na silikon i spaw. Powen wkroczył na nową ścieżkę montażu pomp, spawanie stopni do siebie jako metoda uszczelniania. No normalnie sukces. Jak i poprzednia z super wykonaniem. A w zeszłym roku chcieli nas zwalniać za mniejsze bledy. No i kto teraz bedzie winny.

Pompiarz

Zarobki śmiech na sali, rozpoczyna się akcja mobbing. Ale sami się przejadą na tym. Zwolnić i zatrudnić ludzi bez u!iejetnosci... Gratuluje

adik

jutro w GPW wielki dzień - zostaną wręczone wypowiedzenia; ewentualni chętni będą mieli szanse bo będą wakaty

Kaziuk

re - Czytaj forum że zrozumieniem, bo pytanie zadajesz nie analizując poprzednich wypowiedzi tak jakby ich nie było. Poczytaj a znajdziesz odpowiedz bo nikt nie będzie się w kółko powtarzał...

Joker

Tak,były M ,ogień i jechana z traserem to nawet do rana;-),taka to jest dobra zmiana,potem czeka cie zwolnienie,i nowego w dobrej cenie,toż to taka polityka kto mądrzejszy z hali znika.

Nico

I jak myślisz komu ten PIP pomoże ???? A do nadgodzin nie mogą cię zmusić

sugar
@Nico

A szantaż to nie narzędzie przymusu i wywarcia presji na pracowniku. Sugestia w postaci listy osób do zwolnienia spokojnie można podpiąć pod mobbing.

pop

możecie powiedzieć co się dzieje z najlepszym kierownikiem produkcji (usunięte przez administratora)?

Były M

Pragnę podziękować za nie przedłużanie mi umowy bo dzięki temu znalazłem pracę w innej firmie za wyższe pieniądze . Teraz wiem, że żyję :) Pozdrawiam wszystkich pracowników z wydziału mechanicznego :) Chłopaki "OGIEŃ" :P

Powenka

Wszystko pod kontrolą co??Miłego weekendu

Szkoda słów

Powenka

Niby taki kryzys, zwolnienia!! Podwyżek nie będzie (dla tych co mają i tak najniższą krajową) a przyjmują inżynierów co i tak nie polepszają sytuacji w zakładzie, Nie potrzeba inżynierów tylko dobrych monterow bo ci co są wnet odejdą,

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.