Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

on

Ciekawe że na każdy post od razu jest odpowiedź komentująca ofertę pracy albo chwaląca warunki oferowane. Niby tak od niechcenia. Tak pytam z ciekawości, ile taka usługa w sieci kosztuje. Bo słyszałem 60 groszy za wpis. ;)

Powenka

Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy, ogólnie jest ok, zawsze był bajzel i zwolnienia, Kiedy zakład w potrzebie to fizyczny po 16 godz pracuje i dłużej aż padnie, zarobki do dupy no chyba ze nadgodziny się robi,

Joker

Szczerze,odradzam pracowałem więc doskonale wiem jak to wygląda ,wymagania duże (precyzyjna robota )a zarobki śmieszne ,wszechobecny bajzel organizacyjny sprawia ,że rotacja jest duża i to nie tylko na produkcji(czyt.zmiany na stanowiskach kierowniczych średnio co 3-4 miesiące).Uważam że w moim przypadku to było uwolnienie a nie zwolnienie,bo naprawdę można znacznie lepiej wybrać zarówno pod względem finansowym jak i organizacyjnym,a nie pchać się w środowisko ,co poniektórych zarządzających uzdrowicieli wydziału;-),którzy z pojęciem obróbki mają niewiele wspólnego,a których jedyną umiejętnością jest zaklinanie rzeczywistości przed górą w trosce nie o dobro zakładu ,tylko stołek.

zezowate szczęście

Masz przynajmniej dwie rozmowy. Pierwsza jest z przedstawicielem HR, rozmowę i dane przekazuje do bezpośredniego przełożonego, jeżeli będzie zainteresowany to zapraszają Ciebie na drugą rozmowę z przyszłym szefem i później to loteria.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?

ktoś

Prawda Szoł, masz rację.

Jan z Czarnolasu

Dziś z Powenu nowe wieści nowy traser płytę pieści, w końcu myśli strategicznie kiedy bilans szef mu przyśle :)

ciekawe

Pytanie za 100 pkt. Ile osób z Newagu w Gliwicach do Was przeszło!!?

asdfa
@ciekawe

Narazie 0, maja byc dalsze zwolnienia wiec pewnie dojdzie do tego okragle 0.

Jan z Czarnolasu

Józef z Krzyśkiem są na hali więc produkcja nie nawali. Będzie żwawo szła robota - nadgodziny to głupota będą lepsze motywacje w końcu na co nam wakacje. Dzisiaj plan jest doskonały zrobić czystkę i na hali pozostawić same asy co przyniosą kupe kasy. Za pół roku zobaczycie jak wspaniałe będzie życie :)

olo

widać zapiszywaczy zatrudnionych na etacie przez firmę dla zaciemniania niekorzystnych opinii. Wypalarka jest w firmie obok. Byle coś napisać i rozmyć całość.

xXx
@olo

Zapominasz, że Stalkowent też należy do grupy.

robol

Z samego socjala nie da się wyżyć. A pensje niewysokie.

tokarz

He, he, he. Poprzedni kierownicy jechali nadgodziny. Ci teraz wszystko na zewnątrz chcą wyphać. No, podobno łatwiej ukryć przed prezesem rze trzeba zapłacić bolkowi czy innemu niż nam na obróbce. A jakby co, powiemy, że to poprzedni zawalili nie my. I byle do wiosny.

Miodek
@tokarz

Mam nadzieję. że nie toczysz tak jak piszesz :) .... RZE :P

Dejlo

Premia z funduszu socjalnego dwa razy do roku, wczasy pod gruszą, dopłaty do podręczników i wypoczynku dla dzieci. O konkretna stawkę musisz dopytać sam w trakcie rozmowy, bo na tym samym stanowisku dwie osoby moj mogą mieć diametralnie różne zarobki. Od samego początku dostaniesz umowę o prace, a i wyplata zawsze na czas - to trzeba zapisać po stronie pozytywów.

inżynier

Plusy: Firma potrafi docenić solidnych pracowników, nie dla leserów i ściemniaczy. Konkretna praca i zarobki odpowiadające doświadczeniu. Minusy: Nie wszystkie działy mają dobre zarządzanie pracą i podziałem obowiązków.

@inżynier

Oczywiście, pozplaca adekwatna do doswiadzenia. Tokarz, ponad 20 lat doświadczenia, 2100 brutto + 100 bruto dodatku za samokontrole.

inżynier

inny inżynier
@inżynier

Tak. Zwłaszcza ostatnie zwolnienie dyrektora pokazuje docenienie pracownika.

Dejlo

Jako oczyszczacz to raczej musisz być odporny na zapylenie i ciężką fizyczną prace, za stawkę niewiele wyższą od minimalnej, suwnice musi obsłużyć każdy w firmie.

kierujemy się na dno
@Dejlo

to co się zaczęło przewidziałem miesiąc dwa temu , ale nie sądziłem , że wszystko pójdzie w kierunku totalnego harakiri , jeśli ktoś sądzi , że kolega Krawczyk ( prawdę mówiąc powszechnie bez jakiegokolwiek doświadczenia i poważania ) wyprostuje już zapoczątkowany proces rozkładu - to życzę powodzenia .......... wspomniane będą moje wpisy za maksymalnie kilka miesięcy , wyniki finansowe z przed roku ,dwóch były niewystarczające , to co można powiedzieć o aktualnych ? jak je porównywać ? czy rozwiązaniem może być pójście w totalne skrajności typu Z.Krawczyk ( może z małżonką : ) kolega Józek F, który już raz miał okazje dyrektorować przez okres urlopowy a co z tego wyszło wszyscy pamiętają ( miesiąc czy dwa ) , może podpora niedziałającego zaopatrzenia dyr Adamowicz , który w każdym przejętym obszarze patrzy tylko własnego interesu ( KANBAN - metalcom ) ) - Prezes nie widzi , smutne jest to , że zła sytuacja Firmy powoduje jeszcze większe skrajności i patologie , których efekty będą widoczne w najbliższym czasie – oczywiście zatrudnieni zapiszywacze kilkoma wpisami zaćmią mój wpis :)

Luksay

Innowacyjna firma a jak pada to z sufitu cieknie na automaty :) z takim zarządzaniem to widzę perspektywy na lata :/

Dejlo

Ludzi szukają, co z tego jak znowu lecą glowy, znowu jest lista ludzi do zwolnienia, napisana na zasadzie "nie znam się na tym co on robi, to jest niepotrzebny". Olać to, zawsze jest tak samo, co roku nowy dyrektor, co dwa lata czystka, a mecz Polska - Portugalia conajwyzej raz na cztery lata, idziemy oglądać :D

walą w .......

będą odwiedziny z pipu :) myślą , że mogą zwalniać ludzi bez powodu - no to zobaczymy lewe nadgodziny , pracę po 16 godzin na dobę - wypłacanie nadgodzin w postaci premii , straszenie wypowiedzeniem z winy pracownika i podsuwanie wypowiedzenia za porozumieniem stron , zobaczymy ..........

tom9

jest gitara.pracuje tam juz 9 lat i jest w miare

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.