Opinie o Inpol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie Stalowa 14

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie Stalowa 14

Czy zdarzają się nadgodziny w Inpol Sp. z o.o.?

Uprzejma

Praca InPol Piekary.... Byłam na rozmowie o prace. Szef.... Dramat. Sam chyba nie wie czego chce. Oferta pracy była chyba od grudnia tamtego roku i dalej widnieje. Moje odczucia kiepskie. Traktuje Cie jak kogoś niższej kategorii. Człowiek chętny do pracy... Nawet na dzień próbny nie zaproszą. Widać wszyscy kandydaci byli do kitu. Omijać szerokim łukiem.

Jolanta
@Uprzejma

o jakiej ofercie pracy dokładnie mówisz ? na goworku nie ma teraz żadnej oferty więc moze kogoś przyjęli na to stanowisko ...

INPOL
@Uprzejma

Przykro nam że nie została Pani zaproszona do dalszego etapu rekrutacji, mimo wszystko życzymy powodzenia. Zespół Inpol

Beata
@INPOL

A tak z ciekawości zapytam, na ile etapow rekrutacji trzeba się nastawić ? I czy u Was rozmowa odbywa się także w języku angielskim? A co do osoby o nicku „uprzejma”, dali jasno od razu informacje na temat tego czy się nie przechodzi dalej, czy czeka się na telefon?

badboy
@Beata

Szanowna pani, używanie słowa rekrutacja przy aplikowaniu do tej firmy to eufemizm delikatnie rzecz ujmując. O zasadach i formach rekrutacji w tej firmie nikt pojęcia nie ma, zasadą naczelna jest widzimisię szefa.

@badboy

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego a w szczególności pozytywnych wibracji

@Beata

Nie nie dali jasno do zrozumienia. Powiedzą że zadzwonią i nie zadzwonili. Z tego co wiem jest jeden etap a potem jak coś dzień próbny.

@Jolanta

Ale proszę sie nie sugerować goworkiem. Jest jeszcze wiele stron do aplikowania i proszę mi uwierzyć, że dalej szukają. Już od 4 miesięcy i nic... Widać nikt się do pracy na stanowisko administracyjne nie nadaje.

Barbara
@badboy

A ktoś próbował rozmawiać? No warto mieć przecież jakieś procedury, a nie, że nikt nie wie jak to wygląda

Ktoś
@Uprzejma

Na dzień próbny zapraszają jak ktoś się szefowi spodoba. Ale po dniu próbnym mało kto zostaje

Barbara
@badboy

A w praktyce co to oznacza? no i może warto w takim razie temat przegadać? Próbowaliście? Jak szef reagował? No bo jak nie ma procedur co do zasad rekrutacji to słabo

John
@Barbara

Baśka :) w praktyce to zapraszamy do firmy, pogadaj z szefem - o czymkolwiek - a potem tutaj wróć jeśli będziesz chciała kontynuować temat :D Firma szuka pracowników biurowych nieprzerwanie od lat, choć zespół się nie rozrasta - to powinno wystarczyć za wszelki komentarz.

Uprzejma Nowy wpis
@John

Tutaj się zespół nigdy nie rozrośnie. Właściciel miewa nastroje jak baba w ciąży. Jeden wielki (usunięte przez administratora)się tutaj uskutecznia, wiem bo pracowałam. Omijać szerokim łukiem, bardzo szerokim. Po czasie pracując w innej już firmie z czystym sumieniem mogę napisać że praca w tej firmie to porażka. Jeśli chcesz stracić poczucie własnej wartości to idealne miejsce.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Inpol Sp. z o.o.?

John

Atmosfera jest adekwatna do wyników :D

Wiktoria Nowy wpis
@John

Brzmi zobowiązująco. ;p Czyi wyniki jakie potencjalnie się tu osiąga? Za jakieś lepsze nagradzają? Człowiek może czuć się doceniany?

janeczka Nowy wpis

jakim desperatem trzeba być żeby pracować w tym gowork?, ta straszna firma gowork zmusza tych biednych ludzi do pisania negatywnych opinii aby potem wymuszają na firmach wykup abonamentu i wtedy można każdą opinie usunąć

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpol Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca Klienta? Podziel się swoimi wrażeniami!

Tas

Potwierdzam, to miejsce to obciach wizerunkowy i odludzie z dziurami na nieutwardzonej nawierzchni jak leje po bombie.

Czy urlop w Inpol Sp. z o.o. jest płatny 100%?

el-de

płaci normalnie jak za urlop

Rafał
@el-de

I nie ma żadnych problemów jak się idzie na urlop, po powrocie nie trzeba nagle wykonywać podwójnej pracy żeby wszystko nadrobić?

Karl
@Rafał

A czemu miałyby takie problemy być? :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Inpol Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Efro

Można zapomnieć o czymkolwiek. Ta firma to jeden wielki problem. Radzę trzymać się z daleka dla własnego psychicznego spokoju ;)

el-de

Zależnie od stanowiska :)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Inpol?

AB

System ? Widzimisię, znasz taki system ? :) W tej firmie poznasz. Jedno na plus że wogóle płacą.

Ola

Czy na call center wystarczy tylko język polski?

Hm czyli firma to typowy call center ?

Rozczarowany

Szanowni Państwo, Wyobraźcie sobie moje zdziwienie rozbieżnością oferty, którą można było znaleźć na popularnym serwisie z ofertami pracy, a faktyczną ofertą. Mała firemka bez ładu i składu, w której właściciel - d*pek do kwadratu - (usunięte przez administratora) jak tylko może by ściągnąć Was do beznadziejnej pracy. Podczas rozmowy o pracę usłyszałem, że praca będzie pracą stricte biurową: skanowanie dokumentów, archiwizacja, excel, sporadycznie telefony do stałych klientów w celu utrzymania relacji. Jakież było moje zdziwienie, jak w pierwszym dniu pracy poinformowano mnie (oczywiście nie zrobił tego lisek chytrusek, tylko jedna z jego pracownic), że moim zadaniem będzie call center - prawie 100% to dzwonienie i nagabywanie nowych klientów (stąd na tym stanowisku zabronione jest palenie. Masz siedzieć na d*pie i dzwonić). Nie wspominając, że szkolenia wstępne to była rundka z Panią po zakładzie max 10 minut. I teraz ja, nowy pracownik 1h na zakładzie, widzę jak typ wchodzi do biura i na dzień dobry oznajmia wszystkich zgromadzonym jakim jestem kłamcą, trzaska drzwiami i wychodzi...kurtyna. Wiecie jak można poznać, że szef tej kłamie? Otwiera usta. Niedane mi jednak było sprawdzić, czy część wynagrodzenia jest pod stołem, bądź innych opinii, które możecie tutaj znaleźć. Tak czy inaczej - i tu do pana i władcy Piekar i okolic - możecie skasować w waszej ofercie dopisek: Oferujemy: pozytywną atmosferę pracy w małej firmie, szkolenia wstępne i premię motywacyjną

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Inpol?

AB

Mam wrażenie że nie czytasz opinii o firmie.

Potencjał

Tragedia, rozmowa kwalifikacyjna totalne dno i wodorosty.

a jak zarobki ?

Abc

Nie polecam pracy w tej firmie, rotacja pracowników produkcyjnych jak i w administracji bardzo duża. Nie zmieniają się tylko 2 przy (usunięte przez administratora) aski szefa. Zresztą sam [usunięte przez moderatora] (właścicielem jest kto inny) nie wie kogo by chciał, wprowadza atmosferę [usunięte przez moderatora]i ciągle wszystkich wokół pilnuje i sprawdza.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpol Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Inpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Inpol Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Inpol Sp. z o.o.