Opinie o Stalkowent Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stalkowent Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalkowent Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalkowent Sp. z o.o. w Zabrze

Jaki jest wkład kierownictwa Stalkowent Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Miś Nowy wpis

Firma jest połknięta przez Grupa Powen Wafapomp

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie przedłużają umów (pomimo wcześniejszych zapewnień, informacja o braku umowy ludzie otrzymują 2 dni przed końcem umowy). Premie oraz nadgodziny są niewypłacane. Firma przechodzi kryzys pomimo tak dużej ilości pracy na rynku nie są w stanie zapewnić obłożenia hali. Pomysł kierownictwa - zwalniać.

Arol Nowy wpis

Hej, Na chwilę obecną nie szukałbym tam pracy. Firma przechodzi kryzys i może być za niedługo niewypłacalna. Z jednej strony są zwolnienia grupowe i nie przedłużają ludziom umów, a z drugiej strony ludzie w obawie o swoją przyszłość sami składają wypowiedzenia. Ale to już nie pierwszy raz taka sytuacja w tej firmie. Jedynym pomysłem "szefostwa" na oszczędność jest redukcja etatów. No cóż ...

Czy firma szkoli na miejscu na różne stanowiska? Inwestuje w swoich pracowników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stalkowent Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poszkodowany

UWAGA !!! Firma Stalkowent to niewypłacalni (usunięte przez administratora) Nie płacą faktur za towar, w księgowości jeszcze miesiąc temu zwodzili nas z płatnościami, ale od pewnego czasu nie odbierają już telefonów. Pisaliśmy do zarządu ale nie odpowiadają na emaile nie odbierają telefonów od nas. Proszę spróbować to jest telefon na centralę tel. (32) 777 57 96 zgłasza się sieć T-Mobile, pewnie nie zapłacili za telefon...

Edward
@Poszkodowany

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, a opóźnienia w płatnościach są dużą niedogodnością. Może pracodawca ma chwilowe trudności z płynnością finansową i za chwilę sytuacja wróci do normy. Wydaje się, że firma dobrze prosperuje, bo na stronie http://www.stalkowent.pl/kariera poszukuje ślusarzy, spawaczy, monterów konstrukcji stalowych i operatorów obrabiarek skrawających. Napisz, czy sytuacja z zaległymi rachunkach się wyjaśniła, bo bardzo istotna informacja.

Morgal

Jakie zarobki na spawacza,ślusarza montera?

mietek

Adam ......i jak ma być lepiej.....

pracuś

Argal to ........ i tyke w tym temacie...

tenor

Nie znam szczegółów zatrudnienia, ale widzę, że firma się rozkręca. Ciągle szukają nowych pracowników, głównie na takie stanowiska: "Malarz konstrukcji spawalnych, Ślusarz - Spawacz, Magazynier, Planista, Spawacz, Ślusarz"

stary

fajna ?

nick

fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Stalkowent Sp. z o.o. - Zabrze

Stalkowent Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Wolności 318
    41-800 Zabrze