PBP MEGABUD SP. Z O.O.

Tarnowskie Góry

Opinie o PBP MEGABUD SP. Z O.O.

ziółko

A wiecie kto im obecnie zleca roboty?

piston

firma nie znajaca sie na niczym ... najpierw biora roboty a pozniej mysla nad tym kto to zrobi nie wyplacalni biora ludzi na 2 miesiace i zwalniaja znowu biora i tak w kolko praca na czarno a opinie pozytywna napisal sam szef tej firmy nie dajcie sie zbajerowac plastusiowym braciapozdrawiam

Podwykonawca

Napiszę tak jako podwykonawca - nie wypłacalni od 5 miesięcy. Megabud, Ultrim to wszystko i to samo, mają kilka jeszcze spółeczek - wszystkie to bankruty. A zakładają spółki z o.o. żeby innym nie płacić - bo wtedy to spółka odpowiada do wielkości kapitału a nie osoby. Dziadostwo, dno dna. Nie polecam.

Zostaw opinię o PBP MEGABUD SP. Z O.O. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBP MEGABUD SP. Z O.O.