Tarnowskie góry

Opinie o Silesia-Apex Sp. z o.o. Płytowe Wymienniki Ciepła Typu Gaz-Gaz / Odbiór Ciepła Spalin

anonimowicz

dodam jeszcze, że prezes i viceprezes to obecnie kadra zarządzajaca firmy kilkuosobowej (!) No comments...

anonimowicz

Byly szef upierdliwy jak cholera, niby prezes, a marionetka prezesa z holandii. Atmosfera wewnątrz to non-stop rywalizacja, kto mu się przypodoba. Obecnie ci co sie najbardziej mu przypodobali są prezesem i viceprezesem (Masakra). Ciepłe posadki po prostu, bo firma właściwie nie ma kontaktu z tym co dzieje się na rynku polskim, wiec mają malutko poważnej roboty, wszystko działa dziwnie jak na nasze warunki - jak call-center i chat w jednym. Jeśli ktoś chce iść w kierunku projektowania urządzeń do wymiany ciepła niech szuka innej firmy, natomiast mechanicy konstruktorzy mogą się tam zanudzić - rysuje się ciagle te same klocki tylko co chwila inaczej się je składa, jak lego :/ Na dłuższą metę mordęga. Szczerze do tej roboty wystarczy wykształcenie średnie techniczne.

Zostaw opinię o Silesia-Apex Sp. z o.o. Płytowe Wymienniki Ciepła Typu Gaz-Gaz / Odbiór Ciepła Spalin - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia-Apex Sp. z o.o. Płytowe Wymienniki Ciepła Typu Gaz-Gaz / Odbiór Ciepła Spalin