Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Rej

Pracuje już kilka lat i muszę powiedzieć, że można tutaj zarobić naprawdę dobre pieniądze, a firma sama w sobie jest dobrze zarządzana. Liczy się z pracownikami, co niestety nie jest standardem we wszystkich firmach..

NN.

na stanowisku elektromechanika wynagrodzenie w miarę dobre, jest multisport i nawet jakieś premie na święta. Po trzech miesiącach od zatrudnienia skorzystałem ze szkolenia dzięki czemu mam wyższe kwalifikacje i póki co nie planuje zmieniać pracy

Czarlli

dla mnie praca jak praca, ważne ze pieniądze zawsze na czas i z kierownikiem da się dogadać, ale trzeba mieć pojęcie o tym co się robi

Automatyk

pracuje jako automatyk, mam umowe o prace i dosc dobre zarobki, w sumie nie narzekam, bo robota konkretna, a czasem jeszcze wpada premia

Qmaty86

Zacznę od tego iż nie jestem pracownikiem kadr, ani PRacownikkkiem jak zresztą zręcznie ktoś przemycił w nicku powyżej. Tylko konkrety, zaczynamy! : -współpracownicy ok, pomocni i wykwalifikowani, -kasa powyżej średniej na rynku i w branży, ale nie czołówka, (jak się okazało), -kiero i współpracownicy: niespotykanie wporządku facet, młody (więc kuma młodych i starych). Nie stwarzał mi problemów z niczym (nawet w strategicznych kwestiach). Nie muszę dodawać że musi się znać na robocie. W innym wypadku w takiej firmie jak Mainpartner nie byłby kierownikiem, poza tym rozumie na czym polega zdrowa relacja kierownik-pracownik, -robota bardzo ok, bo małe elementy i zerowa monotonność (małe serie), -Panie w kadrach bardzo pomocne i ładne, Podsumowanie: Ogólnie Firma można polecić ze spokojnym sumieniem. Chyba że ktoś tylko jest naciskaczem guzika za strefy przemysłowej-to nie, bo poprostu sobie nie poradzi. PS: Pozdro dla Franka i Tomka z narzędziowni!

PRacownikkk

Polecam pracę w tej firmie. Pensja zawsze na czas, dodatki takie jak premie świąteczne, karta multisport, wczasy pod gruszą i atrakcyjne ubezpieczenie grupowe. Przyjazny klimat :)

Nie jest źle. Pensja na czas, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, multisport.

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Maintpartner ASI Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.