Caverion Poland S.A.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Caverion Poland S.A.

Śmiech na sali Nowy wpis

Ktoś zrobi w końcu porządek w Cieszynie? Czy „pani” kierownik może traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) ?

Ewelina Nowy wpis
@Śmiech na sali

Coo? Co robi ta pani kierownik? Trochę ucieło twoj komentarz, moze mozesz napisac to jeszcze raz w inny sposób? Rozumiem że tu chodzi o jakies złe traktowanie, zgłaszaliście to?

Śmiech na sali Nowy wpis
@Ewelina

Bo coraz więcej wymaga a kasy brak!

Jak dużo osób pracuje w Caverion Poland S.A.?

kaczooorrrr Nowy wpis
@Pytanie

Około 400 osób w Polsce.

Technik

Dla mnie ważne jest, że przez pandemię nie straciłem pracy. Były nawet podwyżki.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Elpacino

Te odprawy na hali B-13 w Swidniku o ile tak to mozna nazwać nigdy tego niezapomne jak kierownik krzyczy na ludzi a oni na siebie nawzajem.Czasami było slychac nawet przed halą .Momenty gdy z-ca kierownika wyganiajacy ludzi na zewnątrz,bo może z Zabrza z tych wyzej juz ktoś przyjechal,albo kierownik jest nabuzowany to już uciekajcie coś robic (bójcie sie pomyśleć po co wpadliscie na hale) bo sie wam dostanie ze tu pracujecie.Wszystko co sie tu opisuje jest tak prawidziwe.Mobbing,dyskryminacja ludzi ktorzy rzeczywiscie pracuja a nie maja zadnych szans na waloryzacje,brak premi jakichkolwiek,brak narzędzi,rozp..rdol na magazynie i u sekretarki,ktora nawet nie wie jak sie nazywa i kiedy przyjda jakies ubrania robocze,ktore zamowila ponad rok temu.O odcinkach juz nawet nie wspomnę,bo nawet z naliczaniem dni urlopowych i tych przepracowanych ma problem to totalne dno.Nigdy nie ma artykułów na magazynie rzeby usunac jakas awarie nawet z tych podstawowych.Wszystko leży tam na podłodze a nie na regalach.Wózki transportowe tylko dla wybrańców melexy a reszta niech jezdzi krupami,ktore nie maja nawet hamulców,podłogi,oświetlenia i opon nadajacych sie do jazdy.Siedziba firmy znajduje sìe na drugim koncu zakładu i dziennie trzeba się naprawde nachodzić zeby coś zrobić,gdy nie ma wózka.Grupa remontowa to jakaś porażka za malo ludzi a roboty jakby tam ich bylo o połowę wiecej.Brak osoby zarzadzajacej i spychalstwo ze strony mistrza obowiazków na brygadziste,ktory sobie z tym kompletnie nie radzi.Pamietam jak nosilem tiga ponad kilometr w jedna strone z buta a kolega butle.Smiech na sali.Praca w tej firmie jest jakby za kare.Nikt nic nie wie,nie rozumie,nie ma na nic czasu.Inzynier Michał jest rownież dobrym dowodem na to,ze robiac cos z niczego mozna zaoszczedzic czas,pieniadze i zdrowie ludzi.Zamiast zamowic cos plug&play zamowi Ci cos zupelnie innego i przerobisz wtedy cala instalacje od nowa i narabisz sie tez za free.Zatrudniajcie dalej nowych ludzi a nie doceniajacie tych co robia to napewno na tym zyskacie.

Obecny pracownik
@Elpacino

Daniel, po co tutaj jeszcze pracujesz skoro tak Ci źle?

Małgorzata

Nie mam pojęcia, kiedy zmieni się kierownictwo w Maintpartner ASI - sama dopiero zaczęłam szukać informacji odnośnie pracy tam. Z Twojego nicka wnioskuję, iż już nie pracujesz w tej firmie. Czy na Twoje odejście stamtąd wpływ miało tylko kierownictwo, czy i warunki nie były najlepsze? Powiedz coś więcej.

Byly Pracownik
@Małgorzata

Było dobrze dopóki nie zaczął rządzic obecny kierownik. a jego rządy to kompletna żenada , brak szacunku dla pracowników,puste obietnice,totalna porażka w każdej dziedzinie.Nic dobrego nie mogę powiedziec o tej firmie i odradzam podjęcie tam pracy.Proszę omijać tę firme szerokim kołem.

@Byly Pracownik

A kiedy odszedłeś i czemu?

Czy Maintpartner ASI Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Adam

Czy poza podaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia osoby zatrudnione w firmie Maintpartner ASI mogą liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe?

Kandydat
@Adam

Tak. Są świadczenia świąteczne oraz wczasy pod gruszą. Premie, pakiet medyczny, ubezpieczenie, dofinansowanie do Multi sport. Dofinansowanie do okularów. Podwyżki roczne. Niewielkie ale są. Płacą zawsze na czas.

V
Kandydat

Czy mógłby się ktoś podzielić informacją jak wygląda typowa rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska finansowe?

Karolina

Mieliście obiecane podwyżki? I co, dostaliście?

Damian

Witam wszystkich szukających opinie o narzędziowni zlokalizowanej w Zabrzu. Z mojej strony mogę bardzo polecić tego pracodawce, w szczególności dla osób chcących się rozwijać w zakresie obsługiwania i programowania obrabiarek CNC. Pracując w tym zakładzie można nauczyć się praktycznie wszystkiego co związane z obróbka skrawaniem. Personel kierowniczy przyjazny oraz bardzo pomocny, to samo mogę powiedzieć o reszcie pracowników. Pracowałem tam ponad 1.5 roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że był to naprawdę owocny i przyjemnie spędzany czas. Pracę zmieniłem ze względów tylko i wyłącznie osobistych. Jako były pracownik Maintpartner ASI Sp. z o.o. (narzędziownia) szczerze polecam to miejsce pracy.

Izabela
@Damian

Czy możesz napisać czy pracodawca oferuje ubezpieczenie i jaka umowa jest proponowana?

Hanna

Maintpartner ASI to bardzo dobry pracodawca. Zresztą wystarczy popatrzeć na forum, że nie ma wpisów bo ludzie są zadowoleni z pracy!

Tomek

Witam czy macie w firmie wytaczarki cnc?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Maintpartner ASI Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Zabrze i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Luiza

Obserwując forum widać , że negatywne opinie piszą pracownicy będący na bakier z pracą!!!

Pablo

Ci co pracują w tej branży znają główne firmy, które liczą się na tym rynku, ale jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to mainpartner plasuje się w czołówce.. wystarczy popytać

gość
@Pablo

zgadzam sie

trop
@Pablo

w czołówce firm z której uciekają pracownicy to fakt

anonymous
@trop

no chyba nie..

goske
@anonymous

nikt mi nie powie, że mainpartner nie jest liderem w tej branży

kot
@goske

maintpartner jest liderem w każdej branży Oni znają się prawie fszystkim :) Ostatnio nawet próbowali zawładnąć światem i już prawie mi się udało. A te ich value elementy są w stanie walczyć z globalnym ociepleniem... nawet ;)

cynk
@goske

No jest liderem w ......biciu piany !

Marek

Pracuje długo w tej firmie na stanowisku elektronik , po wiem tam pracy jest ale nie narzekam. Firma bardzo dobra , ludzie mili , po za tym premie są i nie dawno robiłem szkolenie z czego podniosłem sobie kwalifikacje z czego jestem zadowolony.

Roman
@Marek

Też mogę to potwierdzić, dużo pracy ale po co narzekać . Wynagrodzenie jest dobre i nie ma opóźnienia z wypłatą , zawsze jest na czas. Po za tym nie rozumiem osób co narzekają na prace.

Damian
@Marek

chłopaki z której części Polski piszecie pochwalcie się gdzie jest. Podpisywaleś lojalkj po tym szkoleniu dużo cie obciąża jak dojedziesz ?

cynk
@Damian

O jakich premiach mówisz?

trsg

Wygląda na to że firma sama sobie pisze komentarze!

Zainteresowany

Słyszałem o firmie , że ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy mają przyjęcia pracowników?

jerzynka
@Zainteresowany

gdzie słyszałeś taka opinie pracowałem tam tak firma to kpina ludzie którzy piszą podobne komentarze do twoich to zwykle kierownicy a pracownicy nie maja czym pracowac

Tymon

Rozpoczęłam pracę w firmie około dwóch miesięcy temu. Pracownicy byli niezwykle pomocni i nie miałem jakichkolwiek problemów ze złe wykonanymi zadaniami. Kierownicy rozumieli, że się uczę i były bardzo wyrozumiali.

Zostaw merytoryczną opinię o Caverion Poland S.A. - Zabrze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Caverion Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Caverion Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caverion Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caverion Poland S.A.