Merawex Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Merawex Sp. z o.o.

Edyta

@gość czy Twój wpis oznacza, że Twoim zdaniem warunki zatrudnienia w Merawex Sp. z o.o. nie są satysfakcjonujące? Czy chodzi o inny aspekt współpracy? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej opinii o tej firmie, będzie ważna dla użytkowników, którzy szukają aktualnych informacji o tym pracodawcy.

Edyta

@synek, forum służy do przekazywania sobie ważnych informacji dotyczących pracy w Merawex, jeżeli masz coś konkretnego do powiedzenia w kwestii umowy, zatrudnienia czy rekrutacji ,to wypowiedz się na ten temat. Może prowadzona jest rekrutacja? Wiesz coś na ten temat?

gość
@Edyta 30.08.2017 21:23

Szukają bo mało kto chce przyjść

synek

Do palaczy: jak Ci praca w paleniu szkodzi, to porzuć pracę - o co chodzi ? Do pracy chodzi się zarabiać pieniądze a nie palić i pierdoły pociskać. Dorośnijcie Panowie i Panie.

pakin

erty, kolego raczej nie masz na co liczyć bo oni nie poszukują pracowników. Warto chyba papierki złożyć i siędowiedzieć czy będą kogoś potrzebowali

jed.k

na montażu czasami strach oddychać...

Nie_jest_zle

Socjal na bardzo dobrym poziomie. Wypłaty i składki zawsze w terminie (znowu plus):). Kolesiostwo jest zawsze i wszędzie w każdej firmie! Chociaż patrząc na to z boku, faktycznie atmosfera jest "gęsta". WSZĘDZIE LEPIEJ GDZIE NAS NIE MA! :P:P;):D Pozdrawiam czytających. :)

dawno dawno temu...

mialem okazje pracowac w tym burde....liku jak jeszcze był na Bojkowskiej,ludzie byli naprawdę zarąbiści,ale Pan Prezes to lepiej nie mówić.Faktyczny [usunięte przez admina],z zegarkiem w ręku śniadanie jadłeś nie mówiąć już by zapalic jeszcze sobie, [usunięte przez admina] i tyle.Łaził po produkcji jak jakiś klawisz na Wieczorka.Widze ze nic sie nie zmieniło a nawet pogorszyło.Nie polecam tej firmy,wolę na budowie robić.

były

tu powinno pisać nie pracownika pracodawca taki mały błąd :)

również były

też były - 2012-11-07 19:12:37 słowa "ambicja i praca" należy czytać: donosicielstwo.z tym się zgadzam - szczera prawda

rówież były

Zgadzam się w 100%

też pracownik

pracownik - 2012-12-07 13:00:10 Merawex zenada dno same przekrety zero profesjonalizmu nie polecam pracy tam sam [usunięte przez admina]pracownikow!!!To dlaczego tam pracujesz,skoro jest tam tak źle?!

Merawex zenada dno same przekrety zero profesjonalizmu nie polecam pracy tam sam [usunięte przez admina] pracownikow!!!

też były

słowa "ambicja i praca" należy czytać: donosicielstwo.

Zostaw opinię o Merawex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merawex Sp. z o.o.