Opinie o Maintpartner ASI Sp. z o.o. w Warszawa Jana Galla 29

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maintpartner ASI Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maintpartner ASI Sp. z o.o. w Warszawa Jana Galla 29

Czy Maintpartner ASI Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Laki Nowy wpis

Zapewnia owocowe czwartki Czaaaad

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Maintpartner ASI Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kwitek Nowy wpis

Nierozumiem, jakiej nowej atmosfery? Atmosfera jest fatalna a pracownicy nie wiedzą co to są szkolenia bo poprostu ich nie ma, ile umiesz i sie nauczysz od starszych kolegów tyle sobie podnosisz kwalifikacje...

mp

W Świdniku nie mamy czym pracować i jeździć bo kierownika dziwi ze 40 letnie meleksy sie kończą a sam pod same biuro samochodem zajzeżdza śmiejąc sie z nas.

Mariusz
@mp

W Świdniku to ludzie uciekają byle tylko nie pracować w tej pseudo firmie

były

Fakty są takie że przez swoją polityke oszczędzania i dziwne decyzje zniszczyli i zaniedbali zakład w świdniku poprzez zwalnianie fachowców, ludzi którzy pracowali długo i mówili tak jak jest na temat tej firmy... Zastępuje sie ich nowymi włazidupami i co najlepsze daje im sie większe pieniadze niz swoim pracownikom, takie sa fakty. Czujemy ze konczy sie wasz czas kierowniku i septemberze

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Czażasty

Ludzie chyba jesteście z kadry kierowniczej że wypisujecie takie opinie i macie naprawde dobrze w tej firmie... Chociaz na innych projektach podobno w miare płacą i jakoś to wygląda, w świdniku na zakłądzie ogólnie wyzysk i bałagan. Podwyżke możesz dostać jak wyprzedzi cie minimalna krajowa albo pojdziesz z wypowiedzeniem, bo tak to tylko obietnice że w styczniu, pozniej w kwietniu, pozniej moze pod koniec roku... Nie inwestuja w absolutnie żadne szkolenia pracowników, a owocowy czwartek czym tak sie szczycą w nowych ofertach pracy (rotacja duża) raz w miesiącu bo pieniedzy nie ma i po dwa banany każdemu. To jest małpi cyrk jakiś, liczą sie tylko słupki i zyski, ale gdzie jest Wrzesień tam oszczędnosci i nic mądrego, bo na innych projektach jakoś płacą żeby ludzi utrzymać i jest możliwy jakiś rozwój pracownika

robert
@Czażasty

na innych prolektach też rak jest

@Czażasty

Bzdury piszesz przecież dają jabłka banany i Multisport po co ci szkolenia i narzędzia jak nie będziesz robił i takie rzeczy pisał to zatrudnią na twoje miejsce trenera fitness i będą mieli jeszcze oszczędność bo taki trener bananów jeść nie musi

bubbly
@Czażasty

Czażasty to czemu tam jeszcze pracujesz jak jest tak zle? Śmieszny jestes. Jak jest mi gdzies zle to sie zwalniam.

Czażasty
@bubbly

Śmieszny to jestes ty bo ten portal niewiem czy wiesz nie sluzy do wazeliniarstwa, jakie jest w mp szczególnie powszechne tylko do wyrazania swojej opini, tak ze jak kandydatowi na rozmowie kwal. obiecuja liczny pakiet socjalny a w szczegolnosci owocowy czwartek, to tutaj moze przeczytac ze owocowy czwartek jest raz w miesiacu bo pieniedzy nie ma... pracowalem w wielu firmach i czegos takiego jeszcze nie widzialem

m.r.a
@Czażasty

czażasty bo teraz pracownikom w owocach się płaci co ty gupi jakiś jesteś

Ulka

Jeśli ktoś nie potrafi dobrze pracować i ma problemy w firmie to jeszcze nie jest powód do oczerniania. Trzeba dobrze popatrzeć w lustro.

Paula
@Ulka

to dlatego prezesa zwolnili ... :)

kiszka

przeciez mpasi nie wysyła pracowników za granice. poniższe komentarze to ściema.

Cavani

konkretna robota, zleceni sa nie tylko w PL, wiec trzbea liczyc sie z delegacjami ale to wszystko jest odopowiednio płatne, wiec nikt sie długo nie zastanawia

gerard

1,5 roku tam pracowałem i pewnie zostałbym do teraz ale z braciakiem sami zaczęliśmy swoj biznes. Sama firma jest spoko, szef też znośny, atmosfera ok, chociaż czasem sporo rzeczy na głowie, ale jakoś szło.

kacpersky

Fajna praca, polecam samemu to sprawdzić, bo mimo że mi się podoba i uważam, że warto to każdy może mieć inne zdanie. Cały sprzęt świetnej jakości, więc jeśli ktoś posiadał praktyczne umiejętności to żadne zadanie nie stanowiły jakiegoś dużego problemu

@kacpersky

Na jakim stanowisku pracujesz bo takich bzdur to technik nie potrafi napisać :)

artur

robiłem z nimi kilka zleceń i nadal chętnie podejmuje współprace jesli akurat jestem dyspozycyjny

Klaraaa

ludziom nigdy się nie dogodzi... nie mają benefitów od pracodawcy to narzekają, dostają multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie i też narzekają.... później się dziwicie, że pracodawca ma do was takie, a nie inne podejście

baltazar
@Klaraaa

niestety czasy internetu a założę się, że większość z nich słowa nie pisnęła kierownikom, że coś jest nie tak :pp

WAWA

Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa JEST COŚ CO TA FIRMA OBSŁUGUJE W WARSZAWIE ??? jakie dają stawki na stanowisku automatyka

mariusz
@WAWA

najlepiej to zadzwoń i się zapytaj albo napisz meila to będziesz miał info z pierwszej ręki prowadzą chyba coś takiego jak otwarta rekrutacja, więc możesz nawet wysłać cv

Gerber

Od kolegi słyszałem że firma mainpartner płaci wynagrodzenie na czas i z nadgodzinami niema problemu za które też są pieniądze.

koń
@Gerber

a ja słyszałam że nadgodziny każą odbierać w postaci wolnego

o
@koń

to i tak spoko

Barni

co Wy w ogóle opowiadacie za głupoty... ciekawe przy jakich projektach trzeba sobie narzędzia wyrywać.. bo jakoś nigdy się z tym nie spotkałem, a multisport ma każdy i dla mnie jest to bardzo przydatna opcja

lick
@Barni

barni widocznie za dlugo siedzisz w kadrach. W ktorym mieście korzystasz z tego multisporta

lick

Kardy robią pozytywny PR na projekcie ludzie wyrywają sobie narzędzia bo nie mają czym robić. Ten Multisport to jakaś premia za szybkie zabranie koledze kluczy czy prawidlowe udawanie że nie umie sie naprawic maszyny bo pracodawca nie robi szkoleń...

Ona

Moim zdaniem nie pracuje się najgorzej jak niektórzy piszą... Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy. Atmosferę budujemy my sami, także trochę kreatywności i zaangażowania. Ja nie narzekam bo znam gorsze miejsca pracy, a wręcz obozy. Grusza jest ? jest! Dofinansowanie do świąt jest ? Jest . Multisport jest? jest! Pensje jak wszędzie i zawsze na czas.

re
@Ona

ale widać, że kadry zajęły się PR dla firmy... Niech lepiej zajmują się dbaniem o pracowników aby nie odchodzili z firmy a nie pisaniem głupich i sztucznych niby dialogów na forach o pracodawcach żenada

Ona
@re

Nie pracuje w kadrach ;) jestem pracownikiem jednego z projektów.

nob
@Ona

to pracuj pracuj :) a ... ci tam wyrośnie

nick

Benjamin

Ci co mają jakiekolwiek doświadczenie w tej pracy wiedzą jak wyglądają stawki i na ile trzeba się cenić. Oni potrzebują specjalistów i są tego w pełni świadomi dlatego oferują konkurencyjne wynagrodzenie, a do tego kilka dodatków poza płacowych

nob
@Benjamin

hahah

Patryk

nie jest źle, ale zawsze można coś poprawić

Zostaw merytoryczną opinię o Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa

Maintpartner ASI Sp. z o.o.