Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Opinie o Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Czażasty

Ludzie chyba jesteście z kadry kierowniczej że wypisujecie takie opinie i macie naprawde dobrze w tej firmie... Chociaz na innych projektach podobno w miare płacą i jakoś to wygląda, w świdniku na zakłądzie ogólnie wyzysk i bałagan. Podwyżke możesz dostać jak wyprzedzi cie minimalna krajowa albo pojdziesz z wypowiedzeniem, bo tak to tylko obietnice że w styczniu, pozniej w kwietniu, pozniej moze pod koniec roku... Nie inwestuja w absolutnie żadne szkolenia pracowników, a owocowy czwartek czym tak sie szczycą w nowych ofertach pracy (rotacja duża) raz w miesiącu bo pieniedzy nie ma i po dwa banany każdemu. To jest małpi cyrk jakiś, liczą sie tylko słupki i zyski, ale gdzie jest Wrzesień tam oszczędnosci i nic mądrego, bo na innych projektach jakoś płacą żeby ludzi utrzymać i jest możliwy jakiś rozwój pracownika

bubbly
@Czażasty 15.11.2017 20:07

Czażasty
@bubbly 17.11.2017 08:42
Czażasty to czemu tam jeszcze pracujesz jak jest tak zle? Śmieszny jestes. Jak jest mi gdzies zle to sie zwalniam....

Śmieszny to jestes ty bo ten portal niewiem czy wiesz nie sluzy do wazeliniarstwa, jakie jest w mp szczególnie powszechne tylko do wyrazania swojej opini, tak ze jak kandydatowi na rozmowie kwal. obiecuja liczny pakiet socjalny a w szczegolnosci owocowy czwartek, to tutaj moze przeczytac ze owocowy czwartek jest raz w miesiacu bo pieniedzy nie ma... pracowalem w wielu firmach i czegos takiego jeszcze nie widzialem

kiszka

przeciez mpasi nie wysyła pracowników za granice. poniższe komentarze to ściema.

Cavani

konkretna robota, zleceni sa nie tylko w PL, wiec trzbea liczyc sie z delegacjami ale to wszystko jest odopowiednio płatne, wiec nikt sie długo nie zastanawia

gerard

1,5 roku tam pracowałem i pewnie zostałbym do teraz ale z braciakiem sami zaczęliśmy swoj biznes. Sama firma jest spoko, szef też znośny, atmosfera ok, chociaż czasem sporo rzeczy na głowie, ale jakoś szło.

kacpersky

Fajna praca, polecam samemu to sprawdzić, bo mimo że mi się podoba i uważam, że warto to każdy może mieć inne zdanie. Cały sprzęt świetnej jakości, więc jeśli ktoś posiadał praktyczne umiejętności to żadne zadanie nie stanowiły jakiegoś dużego problemu

@kacpersky 09.11.2017 12:07

Na jakim stanowisku pracujesz bo takich bzdur to technik nie potrafi napisać :)

artur

robiłem z nimi kilka zleceń i nadal chętnie podejmuje współprace jesli akurat jestem dyspozycyjny

Klaraaa

ludziom nigdy się nie dogodzi... nie mają benefitów od pracodawcy to narzekają, dostają multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie i też narzekają.... później się dziwicie, że pracodawca ma do was takie, a nie inne podejście

baltazar
@Klaraaa 31.10.2017 15:49

niestety czasy internetu a założę się, że większość z nich słowa nie pisnęła kierownikom, że coś jest nie tak :pp

WAWA

Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa JEST COŚ CO TA FIRMA OBSŁUGUJE W WARSZAWIE ??? jakie dają stawki na stanowisku automatyka

mariusz
@WAWA 03.11.2017 15:10
Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa JEST COŚ CO TA FIRMA OBSŁUGUJE W WARSZAWIE ??? jakie dają stawki na stanowisku automaty...

najlepiej to zadzwoń i się zapytaj albo napisz meila to będziesz miał info z pierwszej ręki prowadzą chyba coś takiego jak otwarta rekrutacja, więc możesz nawet wysłać cv

Gerber

koń
@Gerber 03.11.2017 10:16
Od kolegi słyszałem że firma mainpartner płaci wynagrodzenie na czas i z nadgodzinami niema problemu za które też są pieniądze....

a ja słyszałam że nadgodziny każą odbierać w postaci wolnego

o
@koń 03.11.2017 10:40
a ja słyszałam że nadgodziny każą odbierać w postaci wolnego

to i tak spoko

Barni

co Wy w ogóle opowiadacie za głupoty... ciekawe przy jakich projektach trzeba sobie narzędzia wyrywać.. bo jakoś nigdy się z tym nie spotkałem, a multisport ma każdy i dla mnie jest to bardzo przydatna opcja

lick
@Barni 30.10.2017 10:08

barni widocznie za dlugo siedzisz w kadrach. W ktorym mieście korzystasz z tego multisporta

lick

Kardy robią pozytywny PR na projekcie ludzie wyrywają sobie narzędzia bo nie mają czym robić. Ten Multisport to jakaś premia za szybkie zabranie koledze kluczy czy prawidlowe udawanie że nie umie sie naprawic maszyny bo pracodawca nie robi szkoleń...

Ona

Moim zdaniem nie pracuje się najgorzej jak niektórzy piszą... Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy. Atmosferę budujemy my sami, także trochę kreatywności i zaangażowania. Ja nie narzekam bo znam gorsze miejsca pracy, a wręcz obozy. Grusza jest ? jest! Dofinansowanie do świąt jest ? Jest . Multisport jest? jest! Pensje jak wszędzie i zawsze na czas.

@re 04.05.2017 14:55
ale widać, że kadry zajęły się PR dla firmy... Niech lepiej zajmują się dbaniem o pracowników aby nie odchodzili z firmy a nie...

Nie pracuje w kadrach ;) jestem pracownikiem jednego z projektów.

nob
@Ona 13.06.2017 11:45
Nie pracuje w kadrach ;) jestem pracownikiem jednego z projektów.

to pracuj pracuj :) a ... ci tam wyrośnie

nick

Benjamin

Ci co mają jakiekolwiek doświadczenie w tej pracy wiedzą jak wyglądają stawki i na ile trzeba się cenić. Oni potrzebują specjalistów i są tego w pełni świadomi dlatego oferują konkurencyjne wynagrodzenie, a do tego kilka dodatków poza płacowych

nob
@Benjamin 24.10.2017 12:25

hahah

Patryk

nie jest źle, ale zawsze można coś poprawić

W.O.

jeśli chodzi o kwestie formalne i terminowość to nic im nie można zarzucić.. tylko umowy o prace, ubezpieczenie, multisport itd.

Kris

Wszyscy dostają tutaj umowę o pracę czy to zależy od stanowiska?

Adam
@Kris 23.10.2017 17:24
Wszyscy dostają tutaj umowę o pracę czy to zależy od stanowiska?

Większość osób posiada umowę o pracę

Eryk

Dla mnie firma ok. Podczas rozmowy wszystko jasno podane, od razu wiadomo o co chodzi. Osoba rekrutująca była bardzo sympatyczna. Grunt to odpowiadać na ogłoszenia zgodnie ze swoimi kompetencjami.

Jan

potwierdzam, że atmosfera jest okej. Raczej liczą się z pracownikami i ich zdaniem, bo chcą uniknąć dużej rotacji, a jeśli chodzi o kierowników to z małymi wyjątkami to dobrzy fachowcy, którzy wiedza jak podejsc do człowieka

Klark

ja akurat jestem osobą, która nie przykłada wagi do dotykowych benefisów jak multisport czy owocowe czwartki, bo dla mnie liczy się wysokość pensji podstawowej, ale wiem że u nas w firmie to jest i funkcjonuje całkiem dobrze ;)

obsv

W takiej firmie jak ta, która zatrudnia kilkaset pracowników muszą znaleźć się jakieś niezadowolone osoby. Wiadomo, że inaczej mają pracownicy typowo fizyczni, a inaczej specjaliści i pracownicy umysłowi. Każdy też ma inne wymagania i oczekiwania wobec pracy, dlatego jedni są zadowoleni, a inni nie...

Uszko

pracowałem w innej firmie z tej branży i tutaj jest zdecydowanie lepiej dużo lepsze podejście do pracownika, szanują każdego i płacą normalne, godne pieniądze

Pako

a ja pracuję w Maintpartner i jestem zadowolony

Hanna

@były automaty, wcześniej podpytywałam innych użytkowników o ich zdanie dotyczące pracy w Maintpartnerze, szczególnie jeśli chodziło o benefity. Robię to z tego względu, że nikt nie pisze o takich rzeczach, które firma oferuje pracownikowi, a zapewne są one tutaj obecne. Rozumiem, że każdy jest zdenerwowany ale przydałoby się wyszczególnić zarówno plusy, jak i minusy.

Hanna

@qwerty to dość powszechny pomysł na dodatkowe benefity dla pracowników. Czy to jedyny bonusowy element, jaki odnajdujesz?

qwerty

owocowe czwartki hahaha a umyte są?

Ktoś

Po kłótni najlepiej wejść na go work'a i powyżywać się na firmie. A co tam... Żenada

Hanna

@rem, piszesz, że firma Maintpartner ASI Sp. z o.o. to pomyłka. Dlaczego tak uważasz? Co masz konkretnie na myśli? Powiedz więcej na ten temat. @roob, o warunkach pracy na jakim stanowisku piszesz? Z pewnością warunki są zmiennie w zależności od obejmowanego stanowiska.

roob

Nie polecam pracy w maintpartner brak możliwości rozwoju, brak możliwości awansu, brak premii uznaniowej,brak podwyżek, brak motywacji do pracy. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym które chciałyby coś osiągnąć.. dobrze że teraz mamy "czas pracownika" a nie pracodawcy !

rem

w Częstochowie od pięciu lat zero podwyżki ogólnie ta firma to jedna wielka pomyłka

Hanna

@Onaaa, to bardzo miły gest ze strony pracodawcy. Dziękuję za Twój komentarz.

Hanna

@Pracownik, dobrze to słyszeć. A na jakie benefity mogą liczyć zatrudnieni?

Onaaa
@Hanna 05.04.2017 09:43
@Pracownik, dobrze to słyszeć. A na jakie benefity mogą liczyć zatrudnieni?

Wczasy pod gruszą, premie świąteczne, karta multisport benefit, grupowe ubezpieczenie, owocowe czwartki (co czwartek pracodawca kupuje dla pracowników owoce) :)

Moim zdaniem 5/6 bo zawsze można coś poprawić, nie jest źle. Dbają o pracowników. Atmosfera przyjazna :)

Hanna

@On, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

On

Moim zdaniem jest naprawdę dobrze. Firma jest bardzo duza, stabilna, miedzynarodowa, szuka nowych możliwości. mało która firma zarzadza utrzymaniem ruchu w ogole. MP robi to naprawdę dobrze. Placi perfekcyjnie i zawsze na czas. oczywiście zarobki mogą być wyższe, ale zawsze mogą. Mnie wystarcza. Atmosfera jest super. Na Swieta mam dodatek, Grusze tez mam. Benefit, owoce za darmo w pracy. przelozony myśli, a to nie jest czeste. Jak czytam te opinie wyżej to nie wiem skad wy jesteście. U mnie jest dobrze.

Hanna

@Ona, czyli podsumowując polecasz pracę w tej firmie?

@Hanna 28.03.2017 12:46
@Ona, czyli podsumowując polecasz pracę w tej firmie?

Tak

Hanna

@były, w każdej pracy są jakieś plusy i minusy :) Pracujesz tam jeszcze?

Qwerty

Bo maszyny to trza umić naprawiać.

Automatyk

Byłem na rozmowie. W sumie OK. Do momentu pytania o płacę-poniżej średniej.

Obecny pracownik

Pracowałem w kilku podobnych firmach i wszędzie są jakieś problemy, pieniądze jak wszędzie ale chociaż na czas. Ludzie w sumie OK.

d

fbg nie widze nigdzie rekrutacji na konkretnie takie stanowisko, zwykły automatyk jest poszukiwany w Łodzi

kurippi

dobre, wiadomo kto to pisał, a najważniejsza jest znajomość excela

robson

Miałem u nich rozmowę nie tak dawno (stanowisko automatyka) i ich propozycję była lekko mówiąc niezadowalająca :)

Zostaw opinię o Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.