Opinie o Maintpartner ASI Sp. z o.o. w Warszawa Jana Galla 29

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maintpartner ASI Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maintpartner ASI Sp. z o.o. w Warszawa Jana Galla 29

W.O.

jeśli chodzi o kwestie formalne i terminowość to nic im nie można zarzucić.. tylko umowy o prace, ubezpieczenie, multisport itd.

Kris

Wszyscy dostają tutaj umowę o pracę czy to zależy od stanowiska?

@Kris

Większość osób posiada umowę o pracę

Eryk

Dla mnie firma ok. Podczas rozmowy wszystko jasno podane, od razu wiadomo o co chodzi. Osoba rekrutująca była bardzo sympatyczna. Grunt to odpowiadać na ogłoszenia zgodnie ze swoimi kompetencjami.

Jan

potwierdzam, że atmosfera jest okej. Raczej liczą się z pracownikami i ich zdaniem, bo chcą uniknąć dużej rotacji, a jeśli chodzi o kierowników to z małymi wyjątkami to dobrzy fachowcy, którzy wiedza jak podejsc do człowieka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Klark

ja akurat jestem osobą, która nie przykłada wagi do dotykowych benefisów jak multisport czy owocowe czwartki, bo dla mnie liczy się wysokość pensji podstawowej, ale wiem że u nas w firmie to jest i funkcjonuje całkiem dobrze ;)

obsv

W takiej firmie jak ta, która zatrudnia kilkaset pracowników muszą znaleźć się jakieś niezadowolone osoby. Wiadomo, że inaczej mają pracownicy typowo fizyczni, a inaczej specjaliści i pracownicy umysłowi. Każdy też ma inne wymagania i oczekiwania wobec pracy, dlatego jedni są zadowoleni, a inni nie...

Uszko

pracowałem w innej firmie z tej branży i tutaj jest zdecydowanie lepiej dużo lepsze podejście do pracownika, szanują każdego i płacą normalne, godne pieniądze

Pako

a ja pracuję w Maintpartner i jestem zadowolony

Hanna

@były automaty, wcześniej podpytywałam innych użytkowników o ich zdanie dotyczące pracy w Maintpartnerze, szczególnie jeśli chodziło o benefity. Robię to z tego względu, że nikt nie pisze o takich rzeczach, które firma oferuje pracownikowi, a zapewne są one tutaj obecne. Rozumiem, że każdy jest zdenerwowany ale przydałoby się wyszczególnić zarówno plusy, jak i minusy.

Hanna

@qwerty to dość powszechny pomysł na dodatkowe benefity dla pracowników. Czy to jedyny bonusowy element, jaki odnajdujesz?

qwerty

owocowe czwartki hahaha a umyte są?

Ktoś

Po kłótni najlepiej wejść na go work'a i powyżywać się na firmie. A co tam... Żenada

Hanna

@rem, piszesz, że firma Maintpartner ASI Sp. z o.o. to pomyłka. Dlaczego tak uważasz? Co masz konkretnie na myśli? Powiedz więcej na ten temat. @roob, o warunkach pracy na jakim stanowisku piszesz? Z pewnością warunki są zmiennie w zależności od obejmowanego stanowiska.

roob

Nie polecam pracy w maintpartner brak możliwości rozwoju, brak możliwości awansu, brak premii uznaniowej,brak podwyżek, brak motywacji do pracy. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym które chciałyby coś osiągnąć.. dobrze że teraz mamy "czas pracownika" a nie pracodawcy !

rem

w Częstochowie od pięciu lat zero podwyżki ogólnie ta firma to jedna wielka pomyłka

Hanna

@Onaaa, to bardzo miły gest ze strony pracodawcy. Dziękuję za Twój komentarz.

Hanna

@Pracownik, dobrze to słyszeć. A na jakie benefity mogą liczyć zatrudnieni?

Onaaa
@Hanna

Wczasy pod gruszą, premie świąteczne, karta multisport benefit, grupowe ubezpieczenie, owocowe czwartki (co czwartek pracodawca kupuje dla pracowników owoce) :)

Moim zdaniem 5/6 bo zawsze można coś poprawić, nie jest źle. Dbają o pracowników. Atmosfera przyjazna :)

Hanna

@On, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

On

Moim zdaniem jest naprawdę dobrze. Firma jest bardzo duza, stabilna, miedzynarodowa, szuka nowych możliwości. mało która firma zarzadza utrzymaniem ruchu w ogole. MP robi to naprawdę dobrze. Placi perfekcyjnie i zawsze na czas. oczywiście zarobki mogą być wyższe, ale zawsze mogą. Mnie wystarcza. Atmosfera jest super. Na Swieta mam dodatek, Grusze tez mam. Benefit, owoce za darmo w pracy. przelozony myśli, a to nie jest czeste. Jak czytam te opinie wyżej to nie wiem skad wy jesteście. U mnie jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa

Maintpartner ASI Sp. z o.o.