Opinie o All-Pumps Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie All-Pumps Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w All-Pumps Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-Pumps Sp. z o.o. w Chorzów

DEXTER

Firma jest OK! Kilka słów. Właściciele starają się jak mogą, żeby zadowolić klienta przy tym prezentują odpowiedni poziom komunikacji i kultury osobistej w tej brutalnej rzeczywistości biznesowej. LUDZIE SĄ RÓZNI I W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYCH. TO PRAWDA OBIEKTYWNA. To pracownikom poprzewracało się w głowach Nic nie robić i jeszcze zarabiać. Są pewne zasady. Pracodawca przestrzega wszelkich zasad pracowniczych. Przyszły niestety takie czasy, ze wszyscy chcą zarobić nie dając nic od siebie. To nie czasy (usunięte przez administratora) żeby zarabiać "za nic". Ja nie mam żadnych zastrzeżeń i jak najbardziej POZYTYWNIE OCENIAM FIRMĘ za jej wytrwałość, walkę z paszkwilami i cierpliwość w krzywdzących działaniach osób, które mogą mieć korzenie w konkurencji mających na celu dyskredytację i szerzenie fałszywych opinii, po to, żeby "coś ugrać". Wywody pozbawione całej gołosłownej otoczki. Każdy może skrytykować, ale nie każdy ma na tyle siły moralnej, żeby ocenić sytuację obiektywnie. FIRMA JEST GODNA ZAUFANIA. OSOBIŚCIE MAM JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNE DOSWIADCZENIA Z FIRMĄ ALL-PUMPS Polecam!.

Marii
@DEXTER

Ale sobie opinię wystawiliscie... Gratulacje. Czytając to nie ma wątpliwości, że próbujecie ukryć negatywne komentarze. Prawda w oczy zabolała. Ciekawe co powiedzieć kandydatowi, który zapyta pracowników o staż pracy pozostałych ? Pewnie, że jesteście młoda, prężnie rozwijającą się firmą z potencjałem. Od kilku miesięcy nie było dnia żeby jakiś pozew sądowy nie przyszedł. Schowanie się w garażu nie wiele pomoże, dalej naciagacie klientów na przedpłaty. Brak jakiejkolwiek osoby technicznej, brak serwisu, magazynu. Wysyłka z aliexpress jest bezpieczniejsza, a przynajmniej mniej bolesna finansowo. Zniszczyliście firmę która dobrze działała, ale jak ma się taaaaki apetyt, to życzę smacznego. Niestrawności dopiero nadejdą jak wszystkie pozwy staną się wyrokami.

Były pracownik Nowy wpis
@DEXTER

Pracodawca przestrzega wszystkich praw pracowniczych? To gdzie moja wypłata za 3miesiace.. zamiast ogarnąć że jest się z ręką w nocniku i ogłosić upadłość to dalej w to brną a każdy po kolei składa pozew do sądu. O tak podstawowa rzecz jak wynagrodzenie. Firma była świeta do 2020r, zgrana stała kadra z długoletnim stażem, dobrze zarządzana i firma prosperowała świetnie. Ale jak zjawia się ktoś kto tylko patrzy wydoić ile się da a pracowników mieć gdzieś to co się dziwić, że tak kończy. Nie ma na wypłaty, nie ma na zobowiązania, nie ma na towar ale jest by wozić (usunięte przez administratora) to tu to tam. Jeśli komuś się w głowie poprzewracało to napewno nie pracownikom, którzy myślą trzeźwo i wolą znaleźć normalna, pewna pracę.

Pompa Nowy wpis
@Marii

Potwierdzam Szkoda słów Pomyliłem się na swoją niekorzyść przy zakupie pompy o 150 zł Piszę do nich zero odpowiedzi... Przytulili kasę i tyle

pracownik firmy pokrzywdzonej Nowy wpis

Jestem pracownikiem poszkodowanej firmy. Został zamówiony towar w firmie i oczywiście opłacony ,a termin dostawy miał wynosić trzy miesiące z czego minęło juz 12 miesięcy i towaru nie ma .Ta firma to (usunięte przez administratora) którzy biorą pieniążki a nie dostarczają opłaconego zamówienia, Jest się tylko cały czas zwodzonym i oszukiwanym .Myślę ze będzie pozwów sądowych bo na pewno nikt tak tego nie zostawi .Trzeba uważać na tą firmę !!!!!!!

Poszkodowany Nowy wpis

Masz rację, zgadzam się z Tobą. Byle nie krzywdzili ludzi. Z kim masz kontakt jeszcze z tej firmy ? Chyba z ludźmi, którzy tam pracowali do 2020 roku. Z tego co wiem to odeszli tak szybko jak tylko mogli. Fajnie, że są tacy klienci którzy stają w obronie firmy od, której coś kupili. Rozumiem wyrazić opinię, ale jeszcze nie widziałem żeby klient, bronił swojego dostawcę. No chyba, że opinia jest na zamówienie. Uwiarygodnij to proszę. Co kupiłeś, kiedy kupiłeś ? Jeżeli jednak wystawiłeś tą opinię na zamówienie właściciela to prosze zastanów się co robisz. Rozeznaj dogłębnie temat zanim zaczniesz kogoś bronić, bo możesz zrobić krzywdę innym. Nikt z branży nie da się na to złapać. Jest zbyt głośno o nich, jednak nowemu, kilku tygodniowy cykl sztuki przeżycia w tych warunkach może zrobić kuku. Zastanów się czy chcesz żyć z taką świadomością. Każdemu klientowi dam mała radę. Jeżeli mimo tych opinii skuszą Cię jakaś ofertą, to zaangażuj się w odbiór osobisty i zapłać przy odbiorze. Poproś o zerknięcie na serwis, jak rozpatrzą ewentualną reklamacje gwarancyjną. Nie licz na producenta. Producent odsyła do lokalnego dystrybutora, czyli do nich, ale nie wszyscy. Cześć odsyła już do innych firm, nie będę robił marketingu. Grzecznościowo pomogli w jednej sprawie serwisowej.

Życzliwy klient

Firma jest w porządku. Nie dałbym się zwieść fałszywym opiniom. Zawsze jest tak, że ktoś jest bardziej zadowolony, a ktoś mniej, takie jest życie. Zawsze opinie byłych pracowników z natury nie są obiektywne, proszę wziąść to pod uwagę. Najlepiej samemu ocenić. To jest sprawiedliwe.

Poszkodowany ?
@Życzliwy klient

Życzliwy kliencie ? Czy możesz podać swoją nazwę firmy ? Kiedy kupiłeś, co kupiłeś? Uwiarygodnij proszę swoją ocenę. Taki klient to skarb, można powiedzieć niespotykane zjawisko, jak wygrana w lotto.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie All-Pumps Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Monter wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o All-Pumps Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w All-Pumps Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy All-Pumps Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All-Pumps Sp. z o.o.?

All-Pumps Sp. z o.o.
  • Piekarska 1-3