Mecalux

Gliwice

Mecalux

Opinie o Mecalux

mariusz

Nie dorastacie do pięt DW : jest dla was zagrożeniem i wypisujecie bzdury facet jest dobry w tym co robi . Pracowałem z jego ludżmi i wiem co mówię a oto namiastka tego co umie (Automatyzacja Utrzymanie Ruchu operator suwnicy sterowanej z poziomu roboczego Operator wózków widłowych (II WJO) prawo jazdy kat.B i C wiedza z zakresu spawalnictwa a także podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG utrzymanie mediów produkcyjnych sep G1-G2-G3E/D obsługa i konserwacja układów wentylacji obsługa i konserwacja układów chłodniczych procesowych Operator podestów ruchomych przejezdnych (kat. I P) konserwator suwnic IIS obsługa i podstawowa konserwacja klimatyzacji) łyso wam ,nie możecie sie pogodzić że ktoś może być lepszy od was lenie.Szef powinien was wyrąbać wszystkich a zostawić DW i on by sobie dał radę.Pozdrawiam:

Obserwator
@mariusz 19.11.2018 16:59

A nie dodsłeś źe go pucujesz w zwieracz, a szkoda bo to też uprawnienia tylko twoje.

trójka

co wy chcecie od tego nowego elektryka ma większą wiedzę niż te bez mózgi z ur. fajny facet trochę dziwny i wyalienowany ale to zasługa załogi .może i znalazł komuś za skórę ale to wybitny fachowiec.kto ma coś do niego niech mu powie a nie pisze bzdury na forum.mi się osobiście chłopak podoba szkoda że jest zajęty.

$&%
@trójka 18.10.2018 14:39

Jeśli piszesz że na ur a są same(usunięte przez administratora) to sam nim jesteś. A jeśli to taki wybitny fachowiec to dlaczego go (usunięte przez administratora) z poprzedniej firmy. Zadzierał z każdym, darł koty a to nie jest wykładnią fachowości tylko braku wychowania. A tak poza tym to chyba ten wybitny fachowiec sam się broni na tym forum. Odosobniony przypadek nie dający się leczyć.

Obserwator
@trójka 18.10.2018 14:39

A ty co go tak wychwalasz.Masz jakieś plany matrymonialne co do jego osoby?

Radzio
@trójka 18.10.2018 14:39

zboczeniec, rucha gniazdka w PWiK chłopaki go złapali jak cisnął w szalter.

darek
@Obserwator 28.10.2018 18:00

ta ten wasz gej z wydziału Tomek

major Mień
@darek 18.11.2018 12:43

albo pedałek żołnierzyk od wózków

Rafał

I tyle w temacie UR super dział . produkcja rewelacyjne chłopaki. zapraszamy do aplikowania. wpisy negatywne są autorstwa nieudaczników którzy przez długie lata nic nie robili i teraz im przyszło zmierzyć się z normalną pracą. czują oddech na plecach i boją się że będą musieli się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jak się wam nie chce robić to do widzenia i nie wpisujcie głupot. Nowym kolegom na produkcji i UR życzę wszystkiego dobrego. Pracuję w tym zakładzie przeszło 10 lat i takiej napinki dawno nie było. Postarajmy się wspólnie nawiązać relację między Produkcją a UR.Razem możemy więcej. Pozdrawiam serdecznie.

były beduin

Panowie proszę o szczerość jak wygląda praca na UR .aplikowałem na elektryka i czekam na rozmowę.po tych komentarzach nie wiem czy dobrze zrobiłem.rypieta na jakiegoś Ruska Wasyla.co tam jest International.narzekacie na szefostwo .aż taka krzywda się wam tam dzieje czy wam się robić nie chce.

młody

Wasyl to kapuś. Ostatnio na nocce była afera znowusz coś spalił!

puntal

Warto aplikować super firma .atrakcyjne zarobki.zakład się rozwija.polecam.miła atmosfera super pracownicy.ciekaw wizja rozwoju.tylko na każdym dziale jest jedną wszystkie kt9ra wszystko psuje

Aplic35
@puntal 09.11.2018 18:43

Chyba się komuś ładnie w głowie poprzestawiało. Jaka wizja rozwoju? Atmosferę napędza Tomasz B. więc jest do prawdy rewelacyjna hahahaha. Zarobki atrakcyjne ciekawe na której sekcji. Jedyne co się rozwija w tej firmie to papier toaletowy o ile jest w toalecie z której i tak nie sposób skorzystać dzięki temu w jakim stanie są deski sedesowe.

XYZ
@Aplic35 16.11.2018 17:20

Deski były by całe i do użytku, gdyby nie twoi koledzy co je połamali. Jak dacie tak sracie.

XYZ
@XYZ 17.11.2018 12:14

Dla poprawy; jak dbacie tak sracie; .

Trójka

polecam pracę firma super

kolega wasyla

Wasyl jest ok to Rysiek i Duszek są brakującymi ogniwem w teorii Darwina

elmo

Autentyk! Przegląd wykonywany przez naszych elektryków : - Czterech w pokoju, a jeden pracuje. CO TO? - Trzech elektryków pije kawę, a wentylator pracuje. Prawda jest taka że tylko DW zapierdacza prawdziwy lider zespołu ma wózek i dwa laptopy oraz czarnucha który robi za niego.Ma prawdziwy fach jest po za tym niezwykle koleżeński.

elmo

Jakie są typowe choroby zawodowe u elektryków? - Notoryczne narzekanie na źle wykonaną instalację przez innego elektryka :)

elmo

Taka jest wiedza naszego ulubieńca :ponoć zapytany dlaczego prąd trójfazowy płynie trzema przewodami?Odpowiedział: - W jednym płyną wolty, drugim ampery, a trzecim cosinus fi

maciek

firma ma potencjał ale ludzie są za tępi aby w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój techniki i nauki.chłopaki na produkcji działają jak automaty zmułzumałnieni cholerycy którzy nie przyjmują innych sugestii .tragedia jest we wszystkich działach ,ludzie donoszą na siebie i robią sobie na złość.na każdym dziale jest jakiś chwast którego należy wyplewić.

Michał

jak tam sytuacja na froncie z inszynierem elektrykiem Nowym nabytkiem którego blask zajebistośCi rozjaśnił umysły na zakładzie .

Antonio
@Michał 16.11.2018 10:07

Dostaliśmy okulary przeciwsłoneczne, choć trochę chronią przed blaskiem

alojz

super firma super ludzie

alojz

cały dział super chłopaki tylko on tam nie pasuje . gwiazda się znalazła. szkoda faceta ale sam sobie na to pracuje. jak to ktoś czyta niech mu spróbuje powiedzieć że nie tędy droga. dać mu szansę albo niech odda fartucha.

Tr9jka

Chłopy z produkcji napiszcie szczerze co sąsiedzie o nowym nabytku Ur czyli panu DW

guma

Darek W. to syn ryla z Sośnicy który dostał się przez przypadek do pracy na UR.

Kierownik UR

Don Wasyl zgrywa fachowca, mądrzy się, a jak przyjdzie co do czego to pretensje i donosy. Czasem błyśnie pomysłem, jednak przy robocie spali na panewce. Tyle, że nie kradnie, prędzej popsuje...

spec

Wasila automatyk

Michał

MAJĄ go dość na UR i na produkcji . wielki pan a słoma wyłazi z butów

życzliwy

Uwaga na gminę dworską . nawet się z kolegami (usunięte przez administratora) nie witam 0 szacunku dla kolegów oraz pracowników produkcji. Panie DW nie tędy droga. nie idż tą drogą . ludzie CIĘ MAJĄ DOŚĆ I TWOJEJ MINY ZRANIONEGO ZWIERZA.

życzliwy
@życzliwy 06.11.2018 14:24

gnidę dworską

robotyka

komu ten elektryk działa na nerwy niech napisze.na pewno kolegom z działu .operatorom puntala. teraz kaloszy się i zgrywa ważniaka i eksperta na obróbce .chłopie odpuść bo jesteś nie do życia i współpracy.

Ariel

proszę o informację na temat pracy na UR ale prawdziwą bo te bzdury i niuanse są chyba wyssane z palca.problemy wewnętrzne są i będą.proszęo rzetelne wypowiedzi.

tomek
@Ariel 02.11.2018 06:47

z takim imieniem cię dojadą

@Ariel 02.11.2018 06:47

pracowałem w tej firmie kilka lat i naprawdę odradzam władze UR czyli ta niedouczona trójca nie panują nad niczym i nie szanują ludzi -naprawdę poszukaj sobie pracy gdzie indziej

pytajacy

UR super chłopaki i tyle w temacie .operatorzy ok szefowie działów ok.gorąco polecam wszystkim pracę w tej firmie.

@pytajacy 30.10.2018 16:06

chłopaki super ale władza żenada

Marcin

firma się rozwija polecam wszystkim pracę w tej firmie

@Marcin 01.11.2018 07:56

banan daruj sobie te brednie!!!!!!!

młody

gorąco polecam wszystkim pracę w tej firmie

Wicher stolarz
@młody 30.10.2018 14:22

A ja pracowałem 11 lat i jestem super fachowcem a zmusili mnie kierownicy abym się sam zwolnił. Potraltowali mnie jak szmaciarza przy podwyżkach . Wole nigdzie nie pracować niz byc szmaciazem.

Kes
@Wicher stolarz 31.10.2018 08:14

Z tego co tu napisane, to prawdą jest tylko to, że pracujesz 11 lat

mały kaczor
@Kes 01.11.2018 16:08

Ze chodzi do pracy 11 lat chciałeś powiedzieć.

Kes
@mały kaczor 02.11.2018 09:47

Napisałem, że pracuje, to znaczy pracuje.

Michał

UR szaleje nowi pracownicy nareszcie. może w końcu coś naprawią.

były elektryk

zrobi karierę duschek też zaczynał od kupowania.

pytajacy
@były elektryk 29.10.2018 17:40

zagrywki dusza są poniżej krytyki

kolega
@były elektryk 29.10.2018 17:40

oj duszek zrobił karierę zawodową. jak Nikodem Dyzma .trzeba uważać co się przy nim mówi.strzela z ucha.

Kandydat Tomasz

W tym tygodniu miałem spotkanie rekrutacyjne trwające 10 minut. Spotkanie trwało 10 minut ponieważ nie był przeprowadzony wywiad telefoniczny. Rozmowa z drugą osobą która pali papieros elektroniczny nie pokazuje szacunku do kandydata.

malasz

polecam pracę w tej firmie. super płacę i warunki .

Zostaw opinię o Mecalux - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mecalux