ARRET S.C. Mariusz Marszałkowski, Zenon Stelmach

Gliwice

Opinie o ARRET S.C. Mariusz Marszałkowski, Zenon Stelmach

max

wlasnie bardzo czesto tak jest ze narzekaja tylko ci co ciagle musza pracowac :) Njalepiej to przyjsc do pracy, rozsiasc sie, zrobic sobie kawke, poplotkowac i czekac te 8godzin kiedy zleci na siedzeniu i nic nie robieniu, i czekac tylko do wyplaty :)pozdrawiam leni :)

były pracownik

Firma jak firma , jest stabilnie wypłata to rzecz święta jest co miesiąc , złe opinie piszą co co szukają problemów i nie robią co do nich należy a później narzekają. Ja odeszłem do sadziłem lepszego ale teraz patrzę z upływem czasu że chętnie bym wrócił jest w Arret pewna stabilna robota i nie ma z pracodawcą przepychanki o wypłatę pod ty względem polecam. firma ciagle inwestuje i się rozwija ( jej teren to to ciągły plac budowy ) mówiąc szczerze to żałuję że pokusiłem sie na inna robotę , która w sumie jest gorsza.

ktos_z_arretu

Jestem przelotnie powiem tak ..... ja tam pracuje owszem jest nieraz ciezko ..... ale wyplata jest co miesiąc ..... co do wlascicieli i kierownika swoje robisz i zero wpadek mozna pracowac ..... sam zakladu wielkie zmiany i inwestycje tylko tak dalej.

rc8

Pracowałem w Arrecie przez rok i niestety podzielam złą opinię o tej firmie. Kiepska organizacja pracy, brak szacunku dla pracowników, ciągły "opie...l" odpowiedzialnośc przypisywana z dnia-na dzień za cudze błędy, frustracje właścicieli w postaci przekleństw to norma. Jak komuś to nie przeszkadza to niech się zatrudni.

były pracownik

Tragedia i nic więcej!!!brak szacunku dla pracowników,wieczne nie zadowolenie.a jak człowiek sie chce rozwijać zawodowo to juz robi sie "nie wygodny"i trzeba go zwolnić...........no i jeszcze Ten Kierowniczek Produkcji.....Który Wierci otwory M-10 Pod Śrubę M-8....w innych zakładach By go Dawno Wyjebali!!!!Jebany Podpierdalacz i Mitoman Daruś.....Tragedia

bebzolenioks

ok

Zostaw opinię o ARRET S.C. Mariusz Marszałkowski, Zenon Stelmach - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARRET S.C. Mariusz Marszałkowski, Zenon Stelmach