INFUDEX SP. Jawna Gliwice

Gliwice

Opinie o INFUDEX SP. Jawna Gliwice

pemi

No oczywiście @radek, jeżdżenie z towarami wlicza się w godziny pracy. No i ma też za to płacone, co do fajnych dodatków to myślę, że można za to uznać samochód służbowy

obserwator

Skoro pracodawca pozwala pracownikowi w godzinach pracy rozwozić samochodem słuzbowym towar ( piwsko) do sklepów tegoż pracownika , to moim zdaniem high life, składam tam aplikację - tez tak chcę. Powożę se tesciową po miescie autem słuzbowym i w godzinach pracy - oczywiscie. A co - po pracy musze odpocząć

HAHA - nie dosc ze glupi to psuje firmie reputacje!!!!! Powinni sie go jak najszybciej pozbyc. Moja rada. DObra rada!.....

Pracuje w tej firmie od lat.( usunięte przez administratora ) Kazdy kto mial stycznosc z ta firma, wie o czym pisze. Ten( usunięte przez administratora ) to jakas pomylka. Pozdrawiam wszytskich.

Zostaw opinię o INFUDEX SP. Jawna Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFUDEX SP. Jawna Gliwice