Au Pair Mikroserwis

Kraków

Opinie o Au Pair Mikroserwis

ladybird35

Nie polecam współpracy z agencją MIKROSERWIS z Krakowa. Agencja owszem pośredniczy w znalezieniu rodziny za granicą w ramach programu au-pair, ale na tym jej zaangażowanie się kończy. Jeśli będziecie miały SZCZĘŚCIE, to traficie na miłą rodzinę i miłe dzieciaki (ale takich jest jak na lekarstwo). Jeśli traficie na psycholi i rodzinę, która Was będzie traktować jak tanią siłę roboczą, to w końcu wylądujecie na angielskim (albo innym) bruku, a agencja nawet palcem nie kiwnie w Waszej sprawie. To jest PORAŻKA nie AGENCJA. Panie są miłe do momentu, gdy wszystko się układa, potem przestają być miłe. NIE POLECAM!!!!

Aga

Witam. Nawiązałam kontakt z tą agencją w sprawie wyjazdu do pracy do Anglii. Chcę pracować jako opiekunka osób straszych w domu opieki. Przeszłam wstępną kwalifikację i teraz czekam, bo nie ma w tym momencie wolnych wakatów. Rozmawiałam z miłą panią i wszystko wydawało mi się w porządku. Mam nadzieję, że odezwą się za niedługo. Czy ktos ma już doświadczenia we współpracy? Jak wygląda wyjazd, załatwianie formalności, dokumentacji i praca w angielskim domu opieki. Zawsze to wygląda inaczej, gdy ktoś opisze swoje doświadczenia. Ja nigdy jeszcze nie pracowałam w Anglii, stąd mam trochę obaw, czy sobie poradzę. Jestem jednak przygotowana na ciężka pracę. Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Au Pair Mikroserwis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Au Pair Mikroserwis