Opinie o Coalcom Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Coalcom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Coalcom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coalcom Sp. z o.o. w Katowice

Anula Nowy wpis

Jak wygląda obecna sytuacja, jeśli chodzi o zatrudnianie nowych ludzi? Przeprowadzamy się z mężem do Katowic i mąż szuka pracy jako monter pomp ciepła. Doświadczenie ma kilkuletnie, więc prosimy o podanie innych wymagań. Jeszcze w maju mógłby zacząć?

Józef Wierzbnik Nowy wpis

Polecam firmę i doradców. Profesjonalni i kompetentni. Podpisałem umowę montaż pompy w ciągu 7 dni. Załatwiają wszystko łącznie z dofinansowaniem. Sąsiad będzie miał robione ocieplenie z wymiana okien oraz również pompę ciepła.

Elżbieta Nowy wpis

Bardzo polecam firme realizują inwestycje z Czystego Powietrza z prefinasowaniem dlatego skorzystałam bo inaczej nie mogłabym na ten moment takiej inwestycji przeprowadzić od początku wszystko profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami jednym słowem obsługa kompleksowa

Martysia Nowy wpis

Strasznie ciekawa jestem dlaczego polecasz? Możesz napisać dlaczego warto? Chodzi o zarobki? O atmosferę? Będę wdzięczna bo mój mąż też szuka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Coalcom Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Miłosz

Pompta zamontowana z dofinansowaniem z zzystego powietrza

Jakub z żywca

Firma solidna godna polecenia

Damian
@Jakub z żywca

Polecasz, jako kto? Pracownik? Bo chcę wiedzieć, jak tu się robi i ile wynagrodzenia można dostać na początek?

Daniel

Mam pompę ciepla Hirion i za 2 tygodnie jest planowany monta paneli. Jestem zadowolony i polecam

Firma zamontowała fotowoltaike i pompę ciepla zgodnie z umową i w terminie. Pomogła również w dofinansowaniach. Polecam

Łukasz

Chłopaki zdążyli uwinąć się z pompą do końca roku

Beata Rybnik

Posiadam stary dom że instalacją CO grzejniki zeliwne i piec elektryczny z buforem to idealne rozwiązanie. Miałam obawy ale teraz bardzo diceniam to rozwiązanie. Polecam firme doradza I wszystko zrealizowane zgodnie z ustaleniami

Jan

Wszystko sprawnie poszło Polecam

Leszek

Firma godna polecenia

Bogusław

Piec zamontowany w 3 tygodnie

Zygmunt

firma zamontowala wszystko jak należy, porządnie i w dobrej cenie polecam!

Ireneusz

Firma wszystko zamontowała zgodnie z ustaleniami polecma

Antoni

Firma godna polecenia wszystko zgodnie z umową polecam

Polecam pracodawcę wszystko w porządku

Hejka. Mam pytanie pod kątem charakteru współpracy w firmie Coalcom Sp. z o.o.. Czy firma gwarantuje szkolenia? Dziękuje serdecznie za podpowiedź.

Witam tak, oferuje

Teresa
@Adam

A można poznać szczegóły odnośnie szkoleń?

@Teresa

Witam, jakie konkretnie?

Małgorzata

Pracuje od ponad pół roku. Wypłata na czas. Miła atmosfera. Przedstawiciel ma się wyłącznie skupić na sprzedaży - bez zbędnej papierologii. Jeśli zaczynasz w tej branży spokojnie możesz liczyć na pomoc w wprowadzeniu do branży OZE. Montują szybko i sprawnie, więc nie masz problemu z dostaniem polecenia od zadowolonego klienta.

Andrzej konopka

Firma godna polecenia polecam

Wszystko działa według ustaleń polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Coalcom Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Coalcom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coalcom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coalcom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coalcom Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 23 ocen.

Coalcom Sp. z o.o.