Quiero Events Michał Kieres

Zabrze

Quiero Events Michał Kieres

Opinie o Quiero Events Michał Kieres

Michał

Tomku aktualnie firma jest częścią Qteam , zapraszamy do wysyłania cv na imprezy@qteam.pl

Bartek K.

Z Quiero Events nigdy nie napotkałem żadnych problemów. Najpierw jako klient, później jako pracownik. Wszystko zawsze tak jak w umowie. Polecam

Kasia

Jestem zadowolona ze współpracy. Fajna atmosfera, pieniądze doszły na czas, polecam :)

Możecie opisać aktualną sytuację Quiero Events Michał Kieres? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Quiero Events? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zostaw opinię o Quiero Events Michał Kieres - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quiero Events Michał Kieres