Saternus

Chorzów

Opinie o Saternus

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Firma Saternus otrzymała wiele cennych nagród. Więcej możecie dowiedzieć się pod linkiem: http://www.saternus.pl/pl/about/awards-and-certificates/

rendon
użytkownik zarejestrowany

W tej chwili nie ma żadnych ofert, no ale z czasem można się czegoś spodziewać @jnakjkmn, sama firma swoim pracownikom zapewnia szkolenia czy też jakieś spotkania integracyjne

brygadzista

saternus mial i ma problemy finansowe, wydaje wiecej niz ma. A czy jest rentowny oczywiscie ze nie. Lata swietnosci saternusa juz minely!!!!!

piotrek
użytkownik zarejestrowany

@mariola86, no i jak to wysłanie CV, wysłałaś? Gdzie znalazłas w ogóle adres mailowy do HR'u? Moge wiedziec po jakim czasie się do Ciebie odezwali, jesli w ogóle się odezwali? O co chodziło w ogóle z ta rentownością, Satemus ma obecnie jakieś problemy, czy cos w tym stylu? Trochę mnie niepokoi, że temat tak ucichł.

mariola86
użytkownik zarejestrowany

ja również przeprowadziłam stosowne badania opinii społecznej we własnym zakresie i raczej wychodzi z tego że firma Saternus ma się całkiem dobrze, a do tego ludzie bardzo ja sobie chwalą jako pracodawcę. wyślę im dzisiaj cv, czas przekonać się o tym na własnej skórze.dlaczego pisaliście że nie ma u nich rozwoju pracownika?

klara tuba
użytkownik zarejestrowany

uważacie że firma Saternus jest obecnie mało rentowna? tak się rozglądam, pytam, analizuję i raczej z moich obserwacji subiektywnych wygląda to całkowicie inaczej. ewentualnie dlatego chcę własnie w tej firmie zdobyć zatrudnienie pilnie, myślicie że znajdą się dla osoby po studiach dopiero jakieś miejsca pracy u nich?

Majster
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z pracowników jest w stanie to potwierdzić? Oczywiście może to być efekt małej rentowności firmy czy przynoszenia zdecydowanie niższych wyników finansowych. Tylko wątpię, żeby wzrosły one w momencie gdy ludzie będą pracowali za jeszcze niższe pieniądze niż poprzednicy. Nie powinno się w ten sposób kreować polityki finansowej.

Duran
użytkownik zarejestrowany

to odchodzenie pracowników jest pokłosiem wymieniania kardy na coraz tańszą w utrzymaniu. Przykre. Prawdziwe. Ale chyba Saternusa to nie dotyczy

inz budowy

Zgadzam się z przedmówcą, w saternusie człowiek się cofa, a nie rozwija!!!!!!!

menda

powiem tak nie warto tam wogole pracowac. Czlowiek sie w saternusie cofa a nie rozwija!!!!

menda

zatrudnij sie i zobaczysz!!!

menda

wynagrodzenie zalezy od stanowiska, ale najwiecej zarabiaja ci ktorzy nic nie robia tzn. dyrektorzy ktorzy niewiadomo po co tam sa ....

menda

praca za stala stawke zero dodatkow ale [usunięte przez moderatora] jest w cenie jako dodatek, zerowa wiedza dyrektorow wszystko dziala na zasadzie spychacza

menda

tez nie polecam wyzysk, praca po godzinach, ogolny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero podwyzek premii, jednym slowem nie POLECAM!!!!

trick

\"-kala - 2012-04-25 17:17:17 nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów, \" możesz rozwinąć swoją wypowiedź? o co dokładnie Ci chodzi?

-kala

nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów,

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy Przedstawiciela Regionalnego tzn. jakie zarobki, targety, atmosfera, ciśnienie, samochód etc. z góry dzięki!!!

Zostaw opinię o Saternus - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saternus