Inprorem

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Inprorem

marylka78

no jakoś niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego i większego info jak to jest obecnie z Inprorem i dlaczego sobie nie poradzili, z drugiej strony xeno nie pisz że upadającym firmom jakoś trzeba pomagać bo przecież każdy zna ryzyko tego z co się bawi i musi sam sobie poradzić z własnymi problemami. to nie państwowe inwestyce

duda
@marylka78 26.03.2015 12:03

upadające firmy są sobie zazwyczaj same winne tego faktu , że nie poradziły sobie na rynku. Za błędy trzeba płacić czasami również i te najwyższą cenę

xeno

żal mi inproremu, po pierwsze jako firmy bo sobie niestety nie poradzili, po drugie pracowników, bo zostali bez pracy a wiadomo że o tą coraz cięzej... no a po 3 to szkoda że nikt upadającym firmom nie pomaga jakoś się utrzymać, bo czasem może niewielka pomoc uratować miejsce pracy. cóż, 3mam kciuki za ludzi stąd, żeby nową robote dorwali

?

miało być promaxservis

xxx

A ty chciałeś żeby twoim pracodawcą był syndyk? Jakbyś poczytał powyższe wpisy to byś się skapnął, ze firma ogłosiła upadłość.

tom

do Marek: prześlij proszę sygnaturę twojej sprawy (zgłoszenia), na Priv lub SMS, trzeba wszystkie łączyć w jedną.

Marek

Tom prześle Ci w poniedziałek na sms

Poproszę o sygnaturę.

Marek

Ja już po przesłuchaniu. Ale to dopiero początek przesłuchań. Nie bać się, tylko mówić wszystko co się wie...

ble ble ble

Do " pracuj w domu" kolego to nie dla Ciebie poświęcona strona więc s......

WIWI

Popieram , we dwójkę zawsze raźniej ;)

WIWI

Ups mała pomyłka , przepraszam , widać brakuje mi szkoły !!! :)

gość

WIWI piszesz o szkole a również przez RZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyy

Nie zwolnił bo wszyscy poszli na L4 bo widzieli co sie dzieje Niema tez im co sie dziwić

uuu

Jak wszyscy w firmie sobie wszystko "pożyczają" i robią co chcą to jak ma być dobrze zaczynając od pracowników kończąc na samej górze według mnie to była zła polityka w firmie ludzie nie wiedzieli co mają robić, a kierownicy myśleli tylko o ( usunięte przez administratora )/> parę inwestycji nie udanych i dziękuje Co prawda Prezes Zarządu odpowiada za firmę i tyle

Marek

do WIWI. Ja miałem zapewnienie że pieniądze na pewno się znajdą i żeby się nie bać bo jest jeszcze DG nieruchomości i zapłaci mi ewentualnie za zobowiązania Inproremu, bo to w sumie ta sama spółka. !!!

Marek

Mnie zastanawia co innego... Po co zawieszać działalność na 2 miesiące???

RADEK

Co prawda to prawda słowo to jest brzydkie Brzydkie ale prawdziwe niestety

RADEK

Dzięki bardzo za informocję

Oserwator

I nastała cisza......

tom

Poinformuję również o tym fakcie do protokołu Prokuraturę podczas przesłuchania w najbliższy wtorek na które jestem wezwany.

Marek

Dlatego chce ten nr do syndyka ciekawe co mi powie o siedzibie w Tarnowskich Górach??? Nigdy tam nic nie było i prokuratura już o tym wie. Ale chciał bym usłyszeć co mi powie syndyk!!!

Marek

Dajcie mi ten nr do syndyka

????

Witam! Ja również tam byłem... znalazłem wkońcu numer od tego syndyka i on powiedział w rozmowie telefonicznej że to BYŁY i NIEAKUALNY adres firmy Inprorem... tylko co mnie zastanawia,skoro ta firma nigdy tam nie przebywała ani nie wynajmowała żadnego lokalu,dlaczego więc dalej posługują się tą pieczątką z tym adresem a syndyk się pod tym podpisuje??? Państwo w państwie??

Marek

Byłem w Tarnowskich Górach i pod adresem Piłsudskiego 8/7 nie ma i nie było firmy Inprorem. A dostałem zawiadomienie od syndyka właśnie z tego adresu. Syndyk siedzi w Dąbrowie w starej siedzibie. Ciekawe co prokurator na to ???

Koło

Witam Wiecie tez coś może o samochodach Inproremu bo przecież była Renault laguna, opel Astra, fordy Dwa

WIWI

kasy już na pewno nie dostaniemy z inproremu , proponuję zadośćuczynienie , tyle straciliśmy więc może zrzucimy się na.... no chyba wiecie co???

tom

Taki ten [usunięte przez moderatora] chytrus i cwaniaczek ..., mail'e kasuje. A tak na poważanie to chyba administrator forum wyrzuca maile z nazwiskami.

Marek

Jeżeli piszecie coś na forum, to róbcie tego kopię jak [usunięte przez moderatora] to usunie to wklejajcie z powrotem.

WIWI

Miałem dzis chwile czasu i znalazłem orzeczenie sądu ale to chyba nic nam nie daje , na wszelki wypadek poniżej link: http://www.naszawokanda.pl/orzeczenie/3m45p/uzp,KIO-UZP-424-11,wyrok_krajowa_izba_odwolawcza_urzad_zamowien_publicznych/?search=False&slowa=inprorem&sad=dowolny&sygnatura=&data_od=&data_do=&x=0&y=0

hans

W dąbrowie zarejestrowana jest spółka DG Nieruchomości gdzie [usunięte przez moderatora] siedzi w zarządzie!!!

WIWI

Dziś dostałem zawiadomienie o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej , Syndyk masy upadłości ul.Piłsudskiego 8/7 42-600 T.G. Syndyk Pan [usunięte przez moderatora] termin 2 miesiące

BEN

No i mój post wyparował!!! Pisałem tam o kontakcie do [usunięte przez moderatora], że biuro rachunkowe, które obsługiwało Inprorem to Unitax z Katowic i o domku [usunięte przez moderatora] gdzieś w okolicach Ustronia. Myślę, że [usunięte przez moderatora] czyta te posty, a później niewygodne opinie admin usuwa pewnie na polecenie [usunięte przez moderatora]. Przykre.

Bob

Ten adres to ostatnia siedziba Inprorem. A Syndyk siedzi w Dąbrowie na Roździeńskiego 11.

mario

Witam! Ten adres syndyka z T.G to; INPROREM sp.z o o W upadłości likwidacyjnej Tarnowskie Góry 42-600 ul.Piłsudzkiego 8/7

tom

Widzę, że znikają posty z forum, admin usuwa ?

tom

Podaj proszę ten adres syndyka w TG, dziwna sytuacja.

mario

Witam!! Jestem właścicielem firmy z Cieszyna, dzisiaj również złożyłem zawiadomienie do prokuratury w Tarnowskich Górach przeciwko Inprorem i okazało się że za dużo zawiadomień tam nie ma, a tyle piszecie!!!! Więc ruszcie się i składajcie. Dostałem również zawiadomienie od syndyka masy upadłościowej w T.G i jak się okazało (byłem osobiście) jest to mieszkanie prywatne. Mój numer telefonu [usunięte przez moderatora]

tom

Syndyk nic nie wypłaci bo niewiele uzyska, wszystko co zostanie po spieniężeniu majątku a zostanie niewiele pójdzie na hipoteki, wynagrodzenie syndyka ZUS, US, pracowników itp. Poza tym syndyk zakończy działalność najwcześniej za 2 lata. Niestety kolega ma fałszywe nadzieje ...

ktoś

A co z tym syndykiem podobnież ma wypłacać pradwa to ???

tom

Witam, Dostałem dzisiaj wezwanie z Prokuratury o przedstawienie dowodów i świadków w sprawie [usunięte przez moderatora]. MÓJ PRAWNIK JUŻ WSZYSTKO SPISUJE. Dawać jeszcze na forum kto co ma o przekrętach gnoja, najlepiej udokumentowane w jakiś sposób albo sprecyzowane gdzie szukać. Proszę też o kontakt osoby, które mogę zgłosić na świadka albo chcą na świadka kogoś zaproponować. WAŻNY JEST KAŻDY DOWÓD KTÓRY UZNA PROKURATURA, samo żalenie się na forum nic nie da. Mam cel doprowadzić do przedstawienia gnojowi i jego kilku kolesiom aktu oskarżenia a potem dołączyć się z roszczeniem prywatnym.

kolega :) Kosteckiego

Cisza przed burzą... :) Widzę że doniesienia do prokuratury jakieś się ruszyły- składajcie bo warto...

szybki bill

Zrobię wszystko, żeby go uwalić! Zrobię wszystko, żeby odzyskać pieniądze, które mi leci... Podaję swojego meila i czekam na więcej informacji.

tom

Witam, Uściślenie: Na spotkanie z prawnikiem - windykatorem zapraszamy wyłącznie osoby w 100 % zdecydowane na złożenie / dołączenie się do już złożonego zawiadomienia o przestępstwie do Prokuratury w Tarnowskich Górach. Proszę o zgłoszenia tylko od takich osób.

tom

Witam, Potrzebny jakiś kontakt do księgowej Inprorem [usunięte przez moderatora] lub prośba o podanie aktualnego miejsca zatrudnienia. Potrzebna również nazwa i adres biura rachunkowego świadczącego usługi księgowe dla Inprorem.

tom

Witam, Potrzebne informacje na temat właścicieli (aktualnych, poprzednich) sprzętu sprzedanego / wydanego w kompensacie przez [usunięte przez moderatora]przed złożeniem wniosku o upadłości: 1. Koparka VOLVO EC210 - zidentyfikowane miejsce postoju sprzętu Będzin ul. Sielecka 63 ( dawna huta Będzin ) 2. Koparka VOLVO EC210 - zidentyfikowane miejsce postoju sprzętu Dąbrowa Górnicza ul. Laski 111 3. Koparka VOLVO SC10 - zidentyfikowane miejsce postoju sprzętu Świerklaniec ul. Ostrożnica 7 (firma naprawcza Vikpol) oraz wszelkiego sprzętu o konkretnej wartości.

tom

Witam, W tym tygodniu lub na początku przyszłego odbędzie się spotkanie z prawnikiem - windykatorem koordynującym działania Pokrzywdzonych przeciwko [usunięte przez moderatora]w Prokuraturze (zawiadomienia, świadkowie, dowody). Prawnik jest już mocno "wgryziony" w zagadnienie oszustw [usunięte przez moderatora]. Generalnie chodzi o: 1.Ustalenie wspólnej strategii działania 2.Trzymanie jednego frontu w zeznaniach 3.Ujawnienie jak największej ilości świadków i dowodów Marek, Cyklop, Wiwi – mam kontakt i poinformuję o terminie, inni zainteresowani proszę o podanie na forum adresów mailowych lub telefonów.

Dzwoń. Nie ma problemu

Marek

Do tom. Ja już wcześniej pisałem mój nr telefonu(usunięte przez administratora). Kto chce niech dzwoni.

SISI

WIWI-jak możesz, to daj namiary na tą firmę windyk.więcej osób będzie pewnie potrzebować takiej usługi.a może (hurtem) byłoby taniej??? :)

Zostaw opinię o Inprorem - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inprorem