Opinie o Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej w Zbrosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej w Zbrosławice

Jak się pracuje z ludźmi z Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej?

PRACOWNIK Nowy wpis

Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej ...... to firma projektowa zatrudnia samych architektów krajobrazu ........tam nie ma innych opcji zatrudnienia . nie ma nic wspolnego z firma wykonawcz ani centrum ogrodniczym

Jaki jest wkład kierownictwa Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

zadowolony

sam sobie odpowiedz skoro ludzie pracują u nich głównie ci sami od parunastu lat a gdzie indziej zmieniają się co miesiąc

Opzz Nowy wpis

Panie Alex zapytaj czy dalej zatrudniają na umowę na najniższą krajowa reszta pod stołem.czy uczciwie płacą tak jak powinno być na papierze. Z butów smród lepiej ich nie ubierać.czlowieku nierozumny.pracowales tam ? Jeśli nie to gówno wiesz.kasuj dalej

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej?

kwiatuszek

witam tam od dłużnego czasu nie ma żadnych nowych przyjęć do pracy maja komplet

@kwiatuszek

firma ma możliwość, żeby stworzyć nowe miejsce pracy czy raczej od lat taka potrzeba się nie tworzyła? ile osób jest w zespole?

Kwiatuszek
@Agnieszka

Jest nas wystarczająco .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Swietłana

Pozdrowienia dla synalka wlascicieli Oskara ktory trąbi w "tajemnicy" dookola jak nazywaja jego tatusia czyli MK na giełdzie kwiatowej w Tychach cytuje " ma pseudonim Oszołom"

Świetłana
@Swietłana

Człowiek zazdrosny wymyśla plotki człowiek (usunięte przez administratora) opowiada je wszytkim kompletny (usunięte przez administratora) wierzy we wszytko co usłyszy człowiek normalny nie wpierd………la się w życie innych Kimś jesteś ???

Mrówka
@Świetłana

Życiem co rozpiszesz ;)

Alma

Ludzie jak wy im zazdrościcie . Najpierw ubierzcie ich buty przejdzie w nich przez ich życie a później ich oceniajcie .

Było minęło

Jako były pracownik nie polecam pracy w Ogrodach Drama. W skrócie...Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Wobec co niektórych pracowników stosowany (usunięte przez administratora). Pracownicy się dwoją i troją a właściciele ciągle niezadowoleni. Nie ma stabilności zatrudnienia - zwalniają jak przyjdzie im na to ochota, bez konkretnego powodu. Będziesz dobrym pracownikiem, będziesz się starał a i tak wmówią Ci, że jesteś do niczego. (usunięte przez administratora) Własnego zdania nie możesz mieć. Nie polecam.

Pinokio
@Było minęło

No zapomniałeś dodać,że zatrudniają za najniższą krajową.Brawo Oni!!!!

Maria
@Pinokio

Oprócz tej najniższej krajowej można liczyć na jakieś dodatki czy nie za bardzo? :/

Pinokio
@Maria

Tak .Dodatkowo możesz z.ć nadgodziny normalnie płacone czyli1:1.brawo oni!

Renata

Jednym słowem...Ogrody Dramat!!!!!

Jerzy
@Renata

Skoro tak, to chyba niektórzy lubią dramaty, bo pracowników firmie nie brakuje, prawda? Podejście właścicieli do pracowników z poniższych komentarzy wynika, że się nie zmieniło od lat. Może to wysokie zarobki, sprawiają, że chętnych do pracy tam nie brakuje?

Renata
@Jerzy

Wysokie zarobki...śmiechu warte.......praca dla desperatów...takich nie brakuje

@Renata

Ale z tym odnosisz się jedynie do zarobków czy to całokształtu? Faktycznie to ich podejście się nie zmieniło jak zasugerował? Bo jeśli nie i zarobki niskie to co Ci ludzie jeszcze tu w sumie robią?

Agnieszka

Szczerze? Według mnie nazwa firmy totalnie nie trafiona, przez to każdy będzie ją kojarzył z jedną wielką dramą. :/ Taka widzę też na forum się odbyła, jakieś obiecanki do pracowników no i wywalenie się na BHP... W dodatku niby faktycznie był wypadek i zabroniono poszkodowanej to zgłosić.xd Czy w firmie do dziś taka drama się odbywa czy jednak ktoś w końcu się temu sprzeciwił?

wyrobnik

Uwaga - omijajcie firmę bardzo szerokim łukiem !! ciągła rotacja ludzi i fatalne warunki, właścicielom wydaje się, że mogą wykorzystywać, poniżać i oszukiwać pracowników. Szczególnym cham-stwem wykazuje się żona właściciela, nie ma pojęcia o tym co robi i jak zarządzać zespołem !! Zarobki beznadziejne.

To tylko ja
@wyrobnik

Co do tego cham-stwa to nie zmieniło się to do dziś.

@To tylko ja

Co Ty mówisz, przez 8 lat się to ciągnie? Czy tylko o żonę Ci chodzi a cała reszta się polepszyła?

Arko

Nie polecam firmy. Nie trzymają się BHP. (usunięte przez administratora) narażają pracownikow na niebezpieczeństwo sprzęt nieodpowiedni. Masakra nie polecam. Moje sugestie dla OGRODY DRAMA: Zadbajcie o bhp

Pan K.
@Arko

To prawda. Kobieta która uległa wypadkowi w pracy nie mogła wezwać karetkę. Zabroniono jej mówić o wypadku w pracy . Do szpitala została odwieziona przez właściciela. Kobieta z obawy przed utratą pracy nie protestowała. Odszkodowania za wypadek w pracy nie dostała. Skutkiem wypadku była rehabilitacja na własny koszt.

Lila

Omijac szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej - Zbrosławice

• Jak się pracuje w Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej?

Zobacz opinie na temat firmy Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ogrody Drama Katarzyna Kołodziej