Opinie o Ogród Śląski Antoni Żurek w Świerklaniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ogród Śląski Antoni Żurek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ogród Śląski Antoni Żurek o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogród Śląski Antoni Żurek w Świerklaniec

Pracownica na próbę Nowy wpis
Kandydat

Zaproszono mnie na tzw. "próbę" . Po trzech godzinach plewienia w deszczu na zewnątrz w lutym nie dałam rady ponieważ wysiadł mi od schylania kręgosłup. Na drugi dzień poinformowałam że nie dam jednak rady i proszę o zapłatę za te 3 godziny bo pracowałam jednak tam uczciwie. Wtedy zaczęło się chamstwo. Córka właścicielki powiedziała ze nie musi mi zapłacić wcale, kiedy zanegowałam zmieniła zdanie. Pojechałam po wynagrodzenie do Pani Róży która mnie zaczęła publicznie obrażać potem rzuciła pieniądze a następnie chwyciła mnie za łokieć próbując mnie wyprowadzić z kawiarni przyogrodowej . Obraziłam Pracodawcę bo chciałam zapłatę za uczciwie przepracowane godziny !!!! Tak wygląda to w tej firmie . Grzeczni byli tylko kiedy pracowałam za darmo. Od pracowników dowiedziałam się że jedzą na stojąco ,pracują w niedziele i latem nie dostają urlopów a umowy o pracę są wręczne po kilku dniach pracy dopiero a nie pierwszego dnia. W co akurat wierzę bo zamiast dać pracownikom normalną miotłę do zamiatania ogrodu pracownik robił to za pomocą szufelki 20cm kuchennej. Jeśli ktoś ma tam ochotę pracować to niech się zastanowi co robi. Moim zdaniem najgorszy rodzaj pracodawcy.

Marysia Nowy wpis
Były pracownik

Jako były pracownik muszę powiedzieć że praca w Ogrodzie śląskim była bardzo przyjemna. Nie tak wyczerpująca jak w dyskontach typu biedronka. Wiadomo branża jest stricte tematyczna i występuje sezonowość. Do każdego stanowiska jest się przyuczanym. Świadczenia są wypłacane tak jak mają, zgodnie z płacą którą się dostaje. Raczej pracodawca szuka osób na pełny etat.

Asia Nowy wpis
Inne

Ta firma związana jest z roślinnością ogrodową ? czy jest jakieś przeszkolenie dla zielonych w temacie osób? na kasę może kogoś by chcieli?

Sadzonki Nowy wpis
Pracownik

Kupiłem w Ogrodzie Śląskim sadzonki 5 magnolię i z tego 2 się po 6 miesiącach nie przejęły, próbowałem reklamować, ale jak zwykle odmowa ponoć to moja wina. Nie polecam tej firmy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Ogród Śląski Antoni Żurek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Warszawa
Arcus Technologie Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kolejny niezadowolony

Uważajcie na domy budowane przez Pana Antoniego Żurek. Domy budowane są przez przypadkowych ludzi, z byle jakich materiałów. Do zakupu domu Pan Antoni jest miło, gorzej potem jak coś się reklamuje, wtedy z pana wychodzi prawdziwy buc. Nie polecam. Omijacie interesy z tym Panem z daleka.

Niezadowolony

Zatrudnia na cały etat ale odprowadza składki tylko za 1/2 etatu od minimum. Płace żałosne. Ewnetualen dodatkowe premie zależą od podlizywania się Antonimu Żurekowi. Atmosfera nie miła. Nie polecam.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Ogród Śląski Antoni Żurek - Świerklaniec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ogród Śląski Antoni Żurek?

  Zobacz opinie na temat firmy Ogród Śląski Antoni Żurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogród Śląski Antoni Żurek?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ogród Śląski Antoni Żurek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Tarnogórska 75
  42-622 Świerklaniec
 • NIP: 6452124502 REGON: 270394389
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Ogród Śląski Antoni Żurek
Przejdź do nowych opinii