Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie

Koszalin

Opinie o Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie

Firma ogrodnicza

Bylem w czerwcu 2017 w sklepie w Koszalinie. Obsluga beznadziejna, gburowata. Zero checi pomocy klientowi, zachowuja sie tak jakby nie dostawali wyplaty od paru miesiecy i nie chce im sie pracowac. Najchetniej tylko pogaduchy miedzy soba. Porazka. Zaznaczam, ze nie jestem wymagajacym klientem, oczekuje minumum kultury i umiejetnosci zachowania sie.

tyfus 74

MASAKRA!!! Obsługa niekompetentna, nieznająca się na niczym. Konsultant w dziale serwisu nie znający się na niczym, mylący gaźnik z cylindrem. Właściciele a właściwie właścicielka nie chce spotkać się i porozmawiać z klientem a wręcz ucieka przed nim i przed rozmową. NIKOMU SZCZERZE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PORAŻKA!!!!!!

ogrodnick

Stanowczo odradzam wizytę w tym miejscu.Obsługa wciska klientom buble ,twierdząc,że to towar pierwszego gatunku.Zero dbałości o zadowolenie kupujących.Jest w Koszalinie kilka fajniejszych miejsc np.roślinarium.

AXEL F

nie polecam

Zostaw opinię o Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie