Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalin

Mania Nowy wpis
Inne

Dobrze wiedzieć, że sklepu jednak już nie ma, bo właśnie nawet nie kojarzyłam który to. Ale to tak w ogóle co się ostatecznie stało z pracownikami, przenieśli ich albo zostali przejęci?

ogrodnick

Stanowczo odradzam wizytę w tym miejscu.Obsługa wciska klientom buble ,twierdząc,że to towar pierwszego gatunku.Zero dbałości o zadowolenie kupujących.Jest w Koszalinie kilka fajniejszych miejsc np.roślinarium.

Sylwia koroza Nowy wpis
Pracownik
@ogrodnick

Sklep zamknięto

Firma ogrodnicza

Bylem w czerwcu 2017 w sklepie w Koszalinie. Obsluga beznadziejna, gburowata. Zero checi pomocy klientowi, zachowuja sie tak jakby nie dostawali wyplaty od paru miesiecy i nie chce im sie pracowac. Najchetniej tylko pogaduchy miedzy soba. Porazka. Zaznaczam, ze nie jestem wymagajacym klientem, oczekuje minumum kultury i umiejetnosci zachowania sie.

Sylwia koroza Nowy wpis
Pracownik
@Firma ogrodnicza

Ta.ten mały sklepik jest dawno zamknięty .starą opinia

Asss
Pracownik

Najlepiej za darmo chcieli by aby pracować!!!! Wstyd dla właścicieli!!!!!

Mariola dolewka
Pracownik
@Asss

Czy Pan pracował w płonie myślę że nie bo płacę są normalne e tu trzeba pracować

Sylwia koroza Nowy wpis
Pracownik
@Asss

Czy za 20 zł netto na rękę to jest za darmo myślę że nie tylko trzeba się znać i pracować być miłym dla klientów i całej załogi .

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
tyfus 74

MASAKRA!!! Obsługa niekompetentna, nieznająca się na niczym. Konsultant w dziale serwisu nie znający się na niczym, mylący gaźnik z cylindrem. Właściciele a właściwie właścicielka nie chce spotkać się i porozmawiać z klientem a wręcz ucieka przed nim i przed rozmową. NIKOMU SZCZERZE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PORAŻKA!!!!!!

Sylwia koroza
Pracownik
@tyfus 74

Serwis jest zamknięty od roku . Starą opinia .

Administrator

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie?

Sylwia koroza
Pracownik
@Administrator

Centrum ogrodnicze plon działa 2 lata jest w dobrej kondycji przepięknie zaopatrzone . Brakuje nam wykwalifikowanej kadry proponujemy zarobki w granicach 20 do 23 złotych netto na godzinę dla specjalistów branży ogrodniczej .Sklep jest piękny szukamy ludzi którzy chcieliby go poprowadzić w dalszy rozwój.

Maria
Inne

Czy trzeba posiadać wykształcenie kierunkowe, żeby przyjęli?

Sylwia koroza
Pracownik
@Maria

Mile widziane ale nie potrzeba najważniejsze chęci do nauki i pracy trochę asertywności i empatii dla innych myślę że to wystarczy . Pamiętajmy o uczciwości .

Agata
Inne

piszecie, że obsługa jest niemiła, nie radzi sobie, że zachowuje się tak, jakby szef im nie płacił. tak samo piszecie, że chcieliby najchętniej żeby pracować za darmo... może ktoś powiedzieć co się tam dzieje w takim razie w tej firmie? czy faktycznie jest problem jakiś z pensjami?

EDYŚKA
Pracownik
@Agata

Pensje są normalne od 3200 do 4000 zł . Wiosna i latem jest dużo pracy natomiast jesień i zima luzik ale niestety trzeba pracować . Jeżeli pracownicy pracują tu po 10 -15 lat ta chyba jest OK . Ale trzeba mieć wiedzę lub chęci do pracy właścicielka szybko wyłapie leserów

Aneta
Inne
@EDYŚKA

Ale te podane przez ciebie kwoty to są na rękę czy brutto?

Sylwia koroza
Pracownik
@Aneta

Netto

Sylwia koroza
Pracownik
@Agata

Nie ma problemu z pensjami . Może ktoś myśli że praca w centrum ogrodniczym jest łatwa ,a to nieprawda potrzebna jest duża wiedzą to nie spożywczy tu są rośliny trzeba się nimi opiekować i to przerasta czasami niektórych pracowników . Trzeba nadmienić że nie ma zbyt wielu chętnych do pracy w tej branży ogrodniczej to ciężka fizyczna praca .

dino2217

sprzedają przeterminowane środki ochrony roślin. Cwaniaki dla nie poznaki zamalowali datę na opakowaniu a widoczna jest dopiero po rozpakowaniu pudełka

Sylwia koroza
Pracownik
@dino2217

Środki ochrony roślin przechadzą atestacje więc dostajemy co roku naklejki 1 szt na opakowanie . Kleimy naklejki na kartonie a date wewnątrz na butelce rzeczywiście mógł pracownik zamalować. Ale zapewniam że środki mają atesty od producent ..

Aneta
Inne

Czy na początku firma proponuje umowę zlecenie ? Po jakim czasie dostaje się umowę o prace ?

Sylwia koroza
Pracownik
@Aneta

Umowa zlecenie 1 miesiąc jeżeli pracujesz i na czymś się znasz jesteś empatyczny bo pracujemy z niepełnosprawnym w załodze. To następny miesiąc umowa o pracę .

Monika
Inne

A dajcie spokój... Przerost ego nad możliwości. Zero zainteresowania klientem, pytasz o coś nikt nie wie i odsyła do innych. Nie wspomnę o formie zdowotnej roślin - na jednych stos mszyc inne obrabiane przez przędziory... I tak kupujesz... Znosisz do domu i zarażasz inne swoje zdrowe rośliny.

Sylwia koroza
Pracownik
@Monika

Jaki pracownik takie rośliny jak pani była odpowiedzialna może tak było teraz jest i wiele lepiej . Niestety owady atakują wszędzie u nas w sklepie też ale właściciele nie ograniczją funduszy i mamy do dyspozycji cały arsenał broni biologicznej aby pozbyć się szkodników tylko trzeba to używać.

Konrad
Inne

To jest forum pracownicze więc uwagi do firmy należy kierować na właściwy adres.

AXEL F

nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza - Koszalin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza
2/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zwycięstwa 267
  75-653 Koszalin
 • NIP: 6691021917 REGON: 330391083
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela i Jerzy Koroza
Przejdź do nowych opinii