Opinie o Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska w Bydgoszcz

Klient Nowy wpis

Poleciłbym sklep Leszcz w Fordonie gdyby nie obsługa, nie mam na myśli oczywiście starszego małżeństwa, które zawsze było miłe i pomocne, ale córkę, taką blondynkę tych Państwa. Bywałem w (usunięte przez administratora) już za czasów kiedy ta córka była w ciązy i zwróciła moją uwagę tym, że była niemiła. Niedawno odiwedziłem Leszcze i niestety nic się nie zmieniło. Ta Pani odstrasza klientów i nie nadaje się do pracy, która polega w większośći na kontaktach z ludzmi. Okropieństwo. Przymyślcie Właściciele czy by córki nie odsunąć, sklep lepiej na tym wyjdzie. Pozdrawiam

Zosia Nowy wpis
Klient
@Klient

pan na pewno zawsze jest zadowolony uśmiechnięty. Chodzę do sklepu od Ok 10 lat i nigdy nie trafiłam na zła atmosferę ! Z całego serca polecam !

@@ klient Nowy wpis
Klient
@Zosia

Również polecam

Ania Nowy wpis

Wymagają doswiadczenia?

Dawid

Atmosfera była miła dopóki Pani blondynka w ciąży nie obsługiwała. Bardzo opryskliwa i chamska. Nie lubi ludzi to niech w domu na poród czeka

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Leszcz Sklep Zoologiczno-Wędkarski mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sklep Zoologiczno - Wędkarski Leszcz Krystyna Kitowska
5/5 Na podstawie 1 ocen.