Opinie o Firma Kujawianka Wiesława Budka w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Kujawianka Wiesława Budka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Kujawianka Wiesława Budka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Kujawianka Wiesława Budka w Bydgoszcz

Władek Nowy wpis

Ilę mogę zarobić jako nowy pracownik na magazynie?

Nick Nick Nowy wpis

Pracowałem juz w różnych firmach, ale takiego gnoju jeszcze nie przeżyłem. Nie życzę tego nikomu. Wlasciciel tego podhurtu zyje w czasach niewolnictwa. PIP powinien sie tym zainteresowac. Lecz (usunięte przez administratora) zawsze na wierzch wyplynie.Jak pomysle o tych typach to staje sie zwolennikiem aborcji. Kategorycznie nie polecam. W najgorszym wypadku zatrudniajac sie tam szukajcie juz od tego samego dnia innej NORNALNEJ pracy.

pawel Nowy wpis

Skoro jezdziles wozkiem widlowym to chyba byles na magazynie? a miales uprawnienia czy nie trzeba miec piszesz, ze nauczyles sie wiec podjerzewam ze uprawnien nie miales,tak?Wiec przyjmuja bez dosiwadzcenia?

KANDYDAT Nowy wpis

ukazalo sie ogloszenie o naborze do pracy kierowcy i magazyniera rozumie zeby dac sobie spokoj praca pewnie na sezon a jezeli zarobki i sytuacja jest taka jak opisujecie to .....................

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Kujawianka Wiesława Budka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
puma

Syf kiła brak słów obóz pracy zero przerw zero bhp płacą zapomogi i tylko patrzą jak jeszcze skubnąć pracownika czyli [usunięte przez moderatora] co musi wszystko robić.

bezimienny

Pracowałem tam od czerwca do stycznia i jedyne plusy to że miałem blisko i nauczyłem się jezdzić widlakiem. Minusy to zarobki nieadekwatne to obowiązków. Praca bardzo często wykonywana na powietrzu w różnych warunkach (deszcz, grad, mróz) przy czym wszyscy w prywatnych ubraniach, butach itd. o rękawiczki robocze trzeba było się prosić i zawsze był z nimi problem. Umowa zlecenie odnawiana co miesiąc z tym że bywało że 2 miesiące pracowałem bez żadnej umowy. Przerwa 15min ale w sezonie bywało że nie było jej wcale lub była przerywana przez kierownika( tyle było roboty) CHORE! Przerwa to przerwa! Cieszę się że mam to już za sobą :)

anonim - 2011-06-07 01:35:05 anonim - 2011-05-30 14:12:37 nie polecam, krótko mówiąc. BHP zerowe, jak coś się stanie to bekną i to ładnie tego życze. robota straszna, zarobki nieadekwatne. a dÅ�ugo tam pracowaÅ�eÅ�? a długo tam pracowałeś?

najbardziej [usunięte przez moderatora] firma o jakiej słyszałem nie polecam szefostwo najgorsze jakie mozna mieć. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Kujawianka Wiesława Budka - Bydgoszcz

Firma Kujawianka Wiesława Budka
3.1/5 Na podstawie 24 ocen.

Firma Kujawianka Wiesława Budka