kujawianka

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o kujawianka

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kujawianka

Nick Nick

Pracowałem juz w różnych firmach, ale takiego gnoju jeszcze nie przeżyłem. Nie życzę tego nikomu. Wlasciciel tego podhurtu zyje w czasach niewolnictwa. PIP powinien sie tym zainteresowac. Lecz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze na wierzch wyplynie.Jak pomysle o tych typach to staje sie zwolennikiem aborcji. Kategorycznie nie polecam. W najgorszym wypadku zatrudniajac sie tam szukajcie juz od tego samego dnia innej NORNALNEJ pracy.

pawel

Skoro jezdziles wozkiem widlowym to chyba byles na magazynie? a miales uprawnienia czy nie trzeba miec piszesz, ze nauczyles sie wiec podjerzewam ze uprawnien nie miales,tak?Wiec przyjmuja bez dosiwadzcenia?

KANDYDAT

ukazalo sie ogloszenie o naborze do pracy kierowcy i magazyniera rozumie zeby dac sobie spokoj praca pewnie na sezon a jezeli zarobki i sytuacja jest taka jak opisujecie to .....................

puma

Syf kiła brak słów obóz pracy zero przerw zero bhp płacą zapomogi i tylko patrzą jak jeszcze skubnąć pracownika czyli [usunięte przez moderatora] co musi wszystko robić.

bezimienny

Pracowałem tam od czerwca do stycznia i jedyne plusy to że miałem blisko i nauczyłem się jezdzić widlakiem. Minusy to zarobki nieadekwatne to obowiązków. Praca bardzo często wykonywana na powietrzu w różnych warunkach (deszcz, grad, mróz) przy czym wszyscy w prywatnych ubraniach, butach itd. o rękawiczki robocze trzeba było się prosić i zawsze był z nimi problem. Umowa zlecenie odnawiana co miesiąc z tym że bywało że 2 miesiące pracowałem bez żadnej umowy. Przerwa 15min ale w sezonie bywało że nie było jej wcale lub była przerywana przez kierownika( tyle było roboty) CHORE! Przerwa to przerwa! Cieszę się że mam to już za sobą :)

anonim

anonim - 2011-06-07 01:35:05 anonim - 2011-05-30 14:12:37 nie polecam, krótko mówiąc. BHP zerowe, jak coś się stanie to bekną i to ładnie tego życze. robota straszna, zarobki nieadekwatne. a dÅ�ugo tam pracowaÅ�eÅ�? a długo tam pracowałeś?

anonim

nie polecam, krótko mówiąc. BHP zerowe, jak coś się stanie to bekną i to ładnie tego życze. robota straszna, zarobki nieadekwatne.

anonim

najbardziej [usunięte przez moderatora] firma o jakiej słyszałem nie polecam szefostwo najgorsze jakie mozna mieć. Brak słów

Zostaw opinię o kujawianka - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kujawianka