tRISS

Osielsko

Opinie o tRISS

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@peskov pracujesz w tej firmie?

eryk

CIEKAWE JAK TO ZROZUMIEĆ. Postój za postojem,a niby firma sie szybko rozwija.. Dziękuję za teki rozwój. Kasa na umowy o dzieło i umowy zlecenia.Ja bym sie zastanowił.

peskov
użytkownik zarejestrowany

No jak to każda praca, wysiedzisz się @elwira, no ale zarobki niezłe, z tego co wiem to jakieś 2000 na rękę

jakistam

Nic sie nie zmieniło.Ludzie sie zatrudniają i po paru godzinach lub dniach nawiewają.Podwyżki zwalają z nóg.50-100zł maxa.Tyle wiem od kumpla który sie zwolnił z tej"firmy".Zostaja tylko ci którzy mieszkają w pobliżu.Nie musza jezdzic daleko i to tylko jedyna korzysc.

eli

Atmosfera jaka jest taka jest.Ale płacą jak dziadom.Kierownik Janek trochę się miota,ale chociaż jest uczciwy.A reszta to cynicy. Oszukują patrząc w oczy.

figa

P.L.G to figurant.Nie ma zielonego pojecia o produkcji.Jedynym coś wartym to J.B.Podejscie do ludzi zwiazane z wyznawanymi zasadami religijnymi to nieporozumienie.Technolodzy do bani-no moze poza T.Ś.

woofi

Pracowałem kilka lat. Ogólnie nie polecam współpracy z firmą. Nagminne wymuszanie nadgodzin za które płaci się mniej niż za normalne godziny pracy lub wcale się nie płaci. Zmienianie warunków wynagrodzenia za prace dodatkowe po ich wykonaniu i to jak się domyślacie na gorsze. Wirtualne premie. Otrzymałem tylko 2 razy. Pomysł o zatrudnieniu pracownika, którego zadaniem jest notowanie i informowanie kierownika zakładu o tym kto gdzie idzie i co robi świadczy o podejściu kierownictwa firmy. Kierownik zresztą jedyną rzeczą którą się zajmuje to monitoring telewizyjny. Zarząd firmy potrafi powiedzieć, że dieta za delegację zagraniczną jest zarobkiem pracownika i potrafi wysłać pracownika po ośmiu godzinach pracy w zagraniczną delegację jednodniową trwającą trzy dni. O godzinie 14 informują, że o 17 jedzie za granicę. Nagminnie gubią się w rozliczeniach nadgodzin i rozliczeniach prac montażowych oczywiście na niekorzyść pracownika. Najgorsze jest chyba jednak informowanie pracowników o wprowadzonych zmianach systemu rozliczania z dwu trzytygodniowym opóźnieniem i udawanie, że przecież już to mówili. O kierowniku L.G. mówi się zresztą w zakładzie, że mówiąc dzień dobry już kłamie. W firmie pracuje wielu bardzo dobrych fachowców. Wielka szkoda, że są tak niedoceniani przez kierownictwo firmy. Wśród personelu panuje świetna atmosfera i tylko dlatego pracowałem tam tak długo. Niestety nie można tego powiedzieć o kontaktach z kierownictwem zakładu. Na koniec dodam, że zmieniłem pracę i w podobnej firmie i z tym samym zakresem obowiązków i w podobnym wymiarze godzin zarabiam trzy razy więcej.

KIR

problem leży w niedotrzymywanych obietnicach i wynagrodzeniu.Ja wiem ze szef chce jak najwięcej kasy,tylko zrozum,że tam również pracują bardzo dobrzy fachowcy-nie docenieni zresztą.Dziwicie sie,że ludzie uciekają?Ja sie dziwię, że wogóle chcą tam pracowac.Humory Dyrektora kierowników.Sciema i tyle.

kanunesxu

Pracowałem w firmie Triss dokladnie miesiąc i po tym jak wygląda to wszystko podziekowalem... Umowy nie mialem bo wg nich dostaje soe po 2 miesiącach ... Kolejna sprawa to P... L. E. Nie zatrudnia sie człowieka który patrzy 20 godzin w kamery na dobę ... Wszystko chore i ogl nie polecam

Ligo

Nie warto.Organizacja pracy do niczego."Zapominają"płacić za nadgodziny. Jedna z gorzej płacących firm w kuj-pom.Trzeba pracowac niemal codziennie po 10 godzin.Ja tam juz wiecej nie pójde.Za dużo nieprawidłowości.

enya

Kiepska firma.Codziennie nadgodziny(z nazwy). Nie płacą.Ino robić i robić.Kasa jest ale tylko dla właścicieli.

gosa

Wiekszosc wpisow to wpisy ludzi poirytowanych którzy na wlasna prosbe maja zle wspomnienia z triss albo ktos chce pracowac albo nie w kazdej firmie znajda sie zeczy ktore nam nie pasuja ale nigdy nie znajdzie sie pracy idealnej... zawsze mozna sobie zalozyc woja "IDEALNA" . tylko czy pracownicy beda zadowoleni ??

ja

Pracuję tutaj i nie mogę narzekać.Tylko te jakieś iso i 5s. w takiej malej firmie gdzie robota goni robote?na takie bzdury nie ma czasu.

Polepszyło się coś bo widzę że są jakieś oferty do tego Trissu i nie wiem czy próbowac...Czy wypłacają terminowo i czy można liczyc na umowę o pracę?

ktos

Firma która zatrudnia 40 osób z tego 30 to osoby na umowe o dzieło,żadnych podwyżek,premii.Oczekiwania wielkie ale wynagrodzenie aby jak najniższe.Atmosfera kiedyś lepsza była (stara ekipa)teraz jeden patrzy na drugiego (usunięte przez administratora) Pamiętaj w tej Firmie nie ujdzie bez (usunięte przez administratora):)

pic

Czy jest aż tak zle? Nie.Jak wszędzie są różne wpadki.A to za nadgodziny nie wypłacą,a to umowa o dzieło!Ale atmosfera nie jest zła.Od nowego roku maja dawać premie.Obiecywali kilka razy? Obiecywali.Ale wierzę , że tym razem słowa dotrzymają.(usunięte przez administratora)

J-23

Obiecują umowe! i faktycznie dostaniesz umowe ale o dzielo to samo dotyczy stawki najpierw musza sprawdzic co potrafisz ale potem i tak jakos sie z tego wykreca a jesli chodzi o te umowy to mozna tam naprawde dlugo pracowac na umowie o dzielo moim zdaniem szkoda czasu ale jak ktos chce pracowac bo jest fajnie miło i przyjemnie no i pan dyrektor zawsze poklepie po plecach przytuli szepnie mile slowo do ucha to dlaczego nie?tylko po 2-3 latach to juz jest lekka przesada ale najwazniejsze ze jest sympatycznie pzreciez pieniadze to nie wsystko!!!

oooo

Wszystko zależy od Ciebie. (usunięte przez administratora)Atmosfera zdecydowanie lepsza w Niwach niż w Osielsku. Zakład produkcyjny czysty i odnawiany. Ludzie jak wszędzie, możesz trafić na ciężkie przypadki, ale możesz również się pośmiać. Największa bolączka to kasa, sam rodziny nie utrzymasz.

rep

Ogólnie nie jest żle.Faktycznie mało płacą.Ale czy nad wami stoi poganiacz z batem? Pracujecie swoim rytmem nikt was nie goni.Faktem jest ze nie płacą nadgodzin>to nie jest dopuszczalne.Zdarzają sie wypłaty z małym poślizgiem.Ale nie jest to temat tygodnia czy dwóch.Zgadzam sie, że umowy smieciowe sa do [usunięte przez moderatora].Droga wolna.Pan [usunięte przez moderatora].to jeden z lepszych fachowców jacy tam pracują

anonim1

Banda wyzyskiwaczy nie dostaniesz normalnej umowy jezeli w ogole sie doprosisz to łaskawie dadzą UMOWE O DZIELO pracownik jest nieubezpieczony a jak cos sie stanie to musisz sobie sam radzic> Płaca minimalna! Oczekiwania pracodawcy ogromne Ktos powinien sie zainteresowac ta firma i sprawdzic dokladnie warunki zawierania umow z pracownikami Maksymalny wyzysk

sat

Na stronie urzedu pracy obiecuja umowe o prace!! a tak naprawde dostaniesz umowe o dzielo i bardzo niska stawke godzinowa ogolnie nie dotrzymuja słowa i co miesiac daja nowa umowe o dzielo wyplata dopiero po 21 dniach od zakonczenia umowy jednym słowem WIELKI SYFF!!

to nie sa szefowie zeby rzadzic ludzmi bo oni maja za nic pracownika a wypłaty sa niskie ie płaca na czas. A po za tym nie wypłacaja kasy jak ktos pracował pare dni. TA FIRMA TRISS TO PORAZKA JEST.

piki

To są oszuści i naciągacze ! [usunięte przez moderatora] wszystkich , nie płacą za wykonane zlecenia. Nie dajcie się naciągnąć.

Firma Triss to nierzetelny i nieuczciwy pracodawca. Zatrudnieni pracownicy często przez wiele miesięcy pracują bez umowy, „na czarno” a wypłaty nie są regulowane terminowo. Częstą praktyką tego pracodawcy jest zawieranie z pracownikiem ustnej umowy (rzekomo wiążącej), której w ostateczności nie respektuje.

W tym tygodniu dostałem nową umowę .Po 5 latach pracy obniżka zarobku do poziomu 1000 na rękę . No ale król , królowa i stado książąt musi przecież żyć !

Jak chcesz tyrać za 1000 zeta z nadgodzinami ( o których szaaa ) w podartych portkach i trampasach , to jest to miejsce dla Ciebie ! Zapraszamy wszystkich chętnych tumoków do składania CV z udokumentowanymi kwalifikacjami , przebiegiem pracy w zawodzie ew.studiami . No i [usunięte przez moderatora]

alkaTriss

Firma Triss co tu wiecej pisac trzeba poznac ja od srodka aby moc cos powiedziec strasznie nadgodzin nie wyplacaja oczekuja nie wiadomo co wrecz cudow od pracownika a zaplaca jeszcze mniej niz powinienes dostac w kazdym badz razie [usunięte przez moderatora] na wszystko co sie da socjalnego niema chyba idzie na wczasy Ksiecia do Egiptu ogolnie nie polecam !!!!!! straszna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o tRISS - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tRISS