tRISS

Osielsko

tRISS

Opinie o tRISS

Adam

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Adam 25.06.2018 16:15

Tak, zapraszamy - trwa rekrutacja na kilka wakatów.

Pracownik TRISS

Krótko i na temat - szybkie tempo pracy, dużo zleceń, brak nudy, jeśli ktoś lubi dynamikę pracy, ceni sobie wielozadaniowość - Triss jest firmą dla niego. Jeśli ktoś lubi spokojną pracę, bez ekscesów i wyzwań - niech nie składa CV. Pracownicy - OK (fajnie działa współpraca międzywydziałowa) Dojazd - OK (dużo ludzi dojeżdża z Bdg) Wynagrodzenie - OK (minusem brak świadczeń pozapłacowych) Kierownictwo - OK (wymagają, ale są w porządku) Godziny pracy - OK (1 lub 2 zmiany, w zależności od wydziału)

dziadol

Witam serdecznie... Panowie i Panie czy w/g waszej oceny jest szansa na zatrudnienie sie w TRISS...Nie ukrywam że około 5 -lat temu pracowałem około 6 miesięcy na umowe o dzieło/zlecenie..jako operator CNC..oraz okleiniarce..Niestety praca się skończyła i.... Pozdro....

Magdalena
@dziadol 25.09.2018 19:48

Witaj, W tym roku rozszerzyliśmy park maszynowy o kolejne CNC. W związku z tym, mamy jeszcze jedno miejsce dla Operatora. Prowadzimy również rekrutację na inne stanowiska. Nie znamy się z pracy, dlatego proponuję abyś wysłał cv e-mail'em albo przyniósł je osobiście. Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie (usunięte przez administratora) wtedy opowiem Ci szczegółowo kogo poszukujemy. Pozdrawiam, Magda

zainteresowany

widzę, że szukają nowych pracowników, dlaczego? zwiększają ilość etatów, czy ludzie uciekają? jestem zainteresowany, nawet złożyłem cv już i chętnie się dowiem czegoś więcej i czegoś aktualnego o pracy tam.

Anita

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Czyżby wakacje odciągnęły?

Konrad

Idealnych firm nie ma i zawsze będzie coś lepsze i gorsze. Jak ktoś lubi to co robi to będzie zadowolony!

Paulina

@anonimek Czy w związku z tym mógłbyś wypowiedzieć się na temat przykładowo dodatków? Czy takowe w firmie Triss są? Jeśli tak to jakie konkretnie? Nie widzę, aby ta kwestia była do tej pory poruszona, więc byłabym Ci wdzięczna za tę informację. @nirali Dziękuję za wypowiedź. Wspomniałeś w niej o szkoleniach. Chciałabym spytać o to, od kogo wyszła inicjatywa ze szkoleniami? Czy to Ty bezpośrednio prosiłeś pracodawcę o to, aby wysłali Cię na szkolenie, czy pracodawca zdecydował Cię wysłać? Ponadto, jak oceniłbyś ich jakość? Informacje o tym będą bardzo cenne, więc zachęcam do wypowiedzi.

nirali
@Paulina 15.07.2018 16:31

Chętnie odpowiem na Twoje pytanie odnośnie szkolenia. Mogę też odpowiedź na pierwsze, choć nie jest do mnie ;) Szkolenia - na obydwa wysłał mnie pracodawca, ja o nie nie prosiłam, choć cieszę się, że mogłam wziąć w nich udział Dodatki - pytasz o płatność za nadgodziny, premie, benefity poza płacowe? Nadgodziny płatne, premii jako takich nie ma, ale są zielone kartki, więc wpadają czasem dodatkowe pieniążki, benefitów poza płacowych, niestety, brak.

figa

P.L.G to figurant.Nie ma zielonego pojecia o produkcji.Jedynym coś wartym to J.B.Podejscie do ludzi zwiazane z wyznawanymi zasadami religijnymi to nieporozumienie.Technolodzy do bani-no moze poza T.Ś.

kota
@figa 19.07.2015 13:29

na szczęście P.LG już u nas nie pracuję. Potwierdzam, kiedyś bywało różnie-z kilku powodów, ale na szczęście ludzie się zmieniają, zmienia się podejście pracowników, właścicieli. Firmie nadal brakuje sporo do starania się o miano pracodawcy roku, ale generalnie jest OK i polecam spróbować, mimo, ze komentarze sprzed kilku lat nie zachęcają.

figa
@kota 25.06.2018 15:20

a to ciekawe.A J.B dyrektor -pracuje? Jestem pełen szacunku dla Niego. pozdrawiam

M
@figa 22.07.2018 16:10

Pracuje i ma się dobrze :)

M
@figa 22.07.2018 16:10

Pracuje i ma się dobrze :)

nirali

Pracuję w Triss dopiero kilkanaście miesięcy, ale nie narzekam. W każdej pracy znajdzie się jakieś "zgniłe jajo", które psuje atmosferę, podburza, rozsiewa plotki, bo tam pracują ludzie, a praca a ludźmi tym się charakteryzuje, że nie zawsze wszyscy cię lubią, a ty lubisz wszystkich. Mi niczego nie brakuje - lubię to, co robię, każdy dzien jest inny, nie nudzę się, a czuję, że się rozwijam. Pracodawca wysłał mnie jak do tej pory na 2 szkolenia z czego się cieszę, bo jednak brak doświadczenia w branży nieco mi ciążył. Dojazdy OK, zawsze można się z kimś zabrać, ludzie OK (poza małymi wyjątkami...;)) jasno określone zasady, kasa zawsze na czas, żadnych problemów nie widzę. Jeśli jednak myślisz, jak zarobić, a się nie narobić-to nie jest miejsce dla Ciebie.Trzeba po prostu dobrze i szybko pracować,czasami ogarniać kilka rzeczy naraz. Nierobów szybko się wyłapie i zwalnia. I tyle.

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

stolarz/monter
@Czarek 05.06.2018 10:16

po latach wpadek moge powiedziec - to dobry pracodawca, firma sie zmienila zmienilo sie podejscie zmienili sie ludzie jest ok

gosa

Wiekszosc wpisow to wpisy ludzi poirytowanych którzy na wlasna prosbe maja zle wspomnienia z triss albo ktos chce pracowac albo nie w kazdej firmie znajda sie zeczy ktore nam nie pasuja ale nigdy nie znajdzie sie pracy idealnej... zawsze mozna sobie zalozyc woja "IDEALNA" . tylko czy pracownicy beda zadowoleni ??

messi
@gosa 13.10.2014 21:20

zgadzam się, jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie", a ja mimo, że zmieniłem pracę, to tą w Niwach wspominam dobrze. Co prawda kasa nie była wysoka, a jednak dojechać trzeba, to pracuję teraz w Bydzi. W sumie za te same pieniądze, ale nie tracę tyle na paliwo, więc bilans na plus.

Jak chcesz tyrać za 1000 zeta z nadgodzinami ( o których szaaa ) w podartych portkach i trampasach , to jest to miejsce dla Ciebie ! Zapraszamy wszystkich chętnych tumoków do składania CV z udokumentowanymi kwalifikacjami , przebiegiem pracy w zawodzie ew.studiami . No i [usunięte przez moderatora]

anonimek
@anonim 07.09.2011 11:27

NIe pracowałem w trissie w 2011 roku, ale - jeśli tak było, również nie polecałbym tego miejsca. Na szczęście sytuacja się zmieniła, co prawda praca na produkcji nie jest lekka, ale jest mimo wszystko fajna -:D siedzę tam kilka lat, miałem też chwile zwątpienia, ale minęly

MrocznyRycerz

Polecacie tam iść ? Bo się zastanawiam bo w Niwach szukają na pomocnika lakiernika i się zastanawiam czy nie iść tam ? Wypowie się ktoś ?

lak lak
@MrocznyRycerz 01.01.2018 20:33

jak masz pojęcie o pracy na lakierni, nie ściemniasz i nie boisz sie akordu to sie zapytaj

Co powiesz coś więcej o pracy w tRISS? Czym się zajmowałeś?

Franek

Firma normalnie działa? Brak wpisów ma jakiś powód?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w tRISS? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Paulina

@peskov pracujesz w tej firmie?

eryk

CIEKAWE JAK TO ZROZUMIEĆ. Postój za postojem,a niby firma sie szybko rozwija.. Dziękuję za teki rozwój. Kasa na umowy o dzieło i umowy zlecenia.Ja bym sie zastanowił.

peskov

No jak to każda praca, wysiedzisz się @elwira, no ale zarobki niezłe, z tego co wiem to jakieś 2000 na rękę

jakistam

Nic sie nie zmieniło.Ludzie sie zatrudniają i po paru godzinach lub dniach nawiewają.Podwyżki zwalają z nóg.50-100zł maxa.Tyle wiem od kumpla który sie zwolnił z tej"firmy".Zostaja tylko ci którzy mieszkają w pobliżu.Nie musza jezdzic daleko i to tylko jedyna korzysc.

eli

Atmosfera jaka jest taka jest.Ale płacą jak dziadom.Kierownik Janek trochę się miota,ale chociaż jest uczciwy.A reszta to cynicy. Oszukują patrząc w oczy.

woofi

Pracowałem kilka lat. Ogólnie nie polecam współpracy z firmą. Nagminne wymuszanie nadgodzin za które płaci się mniej niż za normalne godziny pracy lub wcale się nie płaci. Zmienianie warunków wynagrodzenia za prace dodatkowe po ich wykonaniu i to jak się domyślacie na gorsze. Wirtualne premie. Otrzymałem tylko 2 razy. Pomysł o zatrudnieniu pracownika, którego zadaniem jest notowanie i informowanie kierownika zakładu o tym kto gdzie idzie i co robi świadczy o podejściu kierownictwa firmy. Kierownik zresztą jedyną rzeczą którą się zajmuje to monitoring telewizyjny. Zarząd firmy potrafi powiedzieć, że dieta za delegację zagraniczną jest zarobkiem pracownika i potrafi wysłać pracownika po ośmiu godzinach pracy w zagraniczną delegację jednodniową trwającą trzy dni. O godzinie 14 informują, że o 17 jedzie za granicę. Nagminnie gubią się w rozliczeniach nadgodzin i rozliczeniach prac montażowych oczywiście na niekorzyść pracownika. Najgorsze jest chyba jednak informowanie pracowników o wprowadzonych zmianach systemu rozliczania z dwu trzytygodniowym opóźnieniem i udawanie, że przecież już to mówili. O kierowniku L.G. mówi się zresztą w zakładzie, że mówiąc dzień dobry już kłamie. W firmie pracuje wielu bardzo dobrych fachowców. Wielka szkoda, że są tak niedoceniani przez kierownictwo firmy. Wśród personelu panuje świetna atmosfera i tylko dlatego pracowałem tam tak długo. Niestety nie można tego powiedzieć o kontaktach z kierownictwem zakładu. Na koniec dodam, że zmieniłem pracę i w podobnej firmie i z tym samym zakresem obowiązków i w podobnym wymiarze godzin zarabiam trzy razy więcej.

KIR

problem leży w niedotrzymywanych obietnicach i wynagrodzeniu.Ja wiem ze szef chce jak najwięcej kasy,tylko zrozum,że tam również pracują bardzo dobrzy fachowcy-nie docenieni zresztą.Dziwicie sie,że ludzie uciekają?Ja sie dziwię, że wogóle chcą tam pracowac.Humory Dyrektora kierowników.Sciema i tyle.

kanunesxu

Pracowałem w firmie Triss dokladnie miesiąc i po tym jak wygląda to wszystko podziekowalem... Umowy nie mialem bo wg nich dostaje soe po 2 miesiącach ... Kolejna sprawa to P... L. E. Nie zatrudnia sie człowieka który patrzy 20 godzin w kamery na dobę ... Wszystko chore i ogl nie polecam

Ligo

Nie warto.Organizacja pracy do niczego."Zapominają"płacić za nadgodziny. Jedna z gorzej płacących firm w kuj-pom.Trzeba pracowac niemal codziennie po 10 godzin.Ja tam juz wiecej nie pójde.Za dużo nieprawidłowości.

enya

Kiepska firma.Codziennie nadgodziny(z nazwy). Nie płacą.Ino robić i robić.Kasa jest ale tylko dla właścicieli.

ja

Pracuję tutaj i nie mogę narzekać.Tylko te jakieś iso i 5s. w takiej malej firmie gdzie robota goni robote?na takie bzdury nie ma czasu.

Polepszyło się coś bo widzę że są jakieś oferty do tego Trissu i nie wiem czy próbowac...Czy wypłacają terminowo i czy można liczyc na umowę o pracę?

ktos

Firma która zatrudnia 40 osób z tego 30 to osoby na umowe o dzieło,żadnych podwyżek,premii.Oczekiwania wielkie ale wynagrodzenie aby jak najniższe.Atmosfera kiedyś lepsza była (stara ekipa)teraz jeden patrzy na drugiego (usunięte przez administratora) Pamiętaj w tej Firmie nie ujdzie bez (usunięte przez administratora):)

pic

Czy jest aż tak zle? Nie.Jak wszędzie są różne wpadki.A to za nadgodziny nie wypłacą,a to umowa o dzieło!Ale atmosfera nie jest zła.Od nowego roku maja dawać premie.Obiecywali kilka razy? Obiecywali.Ale wierzę , że tym razem słowa dotrzymają.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o tRISS - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tRISS