Mago S.A.

Nadarzyn

Opinie o Mago S.A.

Lidia

@Boming co masz na myśli mówiąc mobbing? Czy opiszesz dokładnie sytuację? Jak długo pracowałeś w Mago S.A.? Czy ktoś jeszcze mógłby wyrazić swoją opinię na temat warunków pracy w tej firmie?

Lidia

@Wolny czlowiek jesteś pewny, że to jest mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłaszałeś to gdzieś? A może ktoś jeszcze też odczuwa mobbing w Mago S.A.?

Boming
@Lidia 08.08.2017 16:47

tez podpisuje sie pod problemem mobbingu w MAGO, zglaszanie niewiele pomoglo, lepiej zmienic firme - co tez radzę innym

Przemek

Witam ma ktoś może numer tel. do kierownika magazynu Pana ( usunięte przez administratora )? z góry Dziękuje.

Wolny czlowiek

To co sie tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie, konkretnie dzial lakiernia/pakowalnia. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing !!! Doprowadzanie ludzi do granic wytrzymalosci !!! Kierownik (statysta) liderzy sa bardziej kompetetni niz on. Brak mi slow by opisac jego zachowanie, on nie wie co tam sie dzieje. Ale przed "gora" potrafi blyskac mowiac podniesionym glosem i gestykulowaniem lapami. No jak on wtedy stanowczo konkretnie wyglada... Jest tez na tym dziale 3 pozal sie boze tzw brygadzistow z pierwszej lapanki. To dopiero sa typy. Jak tylko o nich pomysle to az mnie trzesie ! Jeden z nich to goral, gosc ktory kiedys byl jakims pomocnikiem w firmie ktora budowala hale mago. Taka wredna zaklamana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze az flaki sie przewracaja. Jak przychodzi do pracy to pracownicy szeptem miedzy soba mowia: O wlasciciel przyszedl... wyzej sra jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma. Zwykla cham ktory GNEBI ludzi, nabija sie kiedy tylko ma okazje, ludzi ma za idjotow, tzw drugi sort!!! Przebiegla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Bardzo wierzacy katolik z pracy wychodzi i jezdzi do kosciola jak pracuje, a przykazanie-nie czyn drugiemu co tobie nie mile. ? Powiecie no bo to brygadzista, przelozony itd. Ja to wszystko rozumiem ale to wybiega poza wszelkie granice zazadzania! Wlascicielowi sie podoba bo gnebi, cisnie, wiecej szybciej, kasa. Drugi pan, mowia na nieho przypadek. Ogolnie ogarniety, mozna porozmawiac ( o pracy ), chetnie doradzi, zainteresuje sie problemem pracownika itp. Ale tez ma zaciachy spowodowane zlym humorem "wlasciciela" gorala. Kiedy tamten tupnie to i on potrafi pokazac pazor i bat. Trzeci pan. No to to juz jest cyrk, montypajton to przy nim pikus :-) pracuje tylko od 17 do 01 w nocy zeby nie musial czasem z kims z biura rozmawiac. Ogulnie ma byc tylko gnebicielem w tych godzinach bo dwuch pierwszych nie lubi pracowac na popoludnie i noc. No gosc jest poprostu z zakladu psychiatrycznego w tworkach albo kosmici zostawili jego na ziemi, z reszta ma tez ksywe KOSMO. Ten czlowiek powinien byc na recie od psychiatry. Co on tam odstawia to nie miesci sie w glowie, ale co "pan wlasciciel powie to swiete!!! Pisze jemu karteczki co ma robic i jedzie wg instrukcji, chodz i tak czasem sie myli. Jak sam o sobie mowi mial 8 mikroudarow i ma klopoty z pamiecia. Co ten gosc za brednie opowiada to nawet tego nie bede pisal, ci co tam pracowali pracuja to wiedza :-D Zarobki: No tak od 1700 do 3600. Ciezka praca ale super atmosfera wsrod wspolpracownikow i jakos dawalo sie rade. Przerwy sniadaniowe:od zawsze: ja sobie kogos zalatwisz to pojdziesz, a musisz jesc, po co bedziesz jadl itp Ogolnie praca dla ludzi o stalowych nerwach, glupich i silnych. W ciagu roku przewalilo sie tam okolo 100 osob, super, prawda?! Jako pracodawce oceniam dobrze, jakbym bral wszystko i wszystkich pod uwage to naganny :-)

wio

Na tym raczej opiera się cały dział sprzedaży @muszka im więcej sprzedasz produktów tym masz więcej kasy, można się przekonać ile dokładnie bo szukają aktualnie sprzedawców nowych i używanych samochodów

Kapitał to może mają, ale nie dla pracowników.

op
@Były pracownik 12.04.2016 15:40
Kapitał to może mają, ale nie dla pracowników.

Bardzo trafne!

Pracowałem w tej firmie przez 10 lat. Przestałem 10 lat temu. Nie mogę powiedzieć a raczej napisać nic złego. Nie było źle ale szału też nie. Nie wiem jak teraz ale dawniej socjalu czy premii to nie było, i z tego co słyszałem od kolegów którzy tam zostali dalej nie ma. Atmosfera w pracy była spoko. Raczej to nie jest firma do której po latach ma sie chęć wrócić. Moja ocena to dostateczny ale z minusem aczkolwiek nie wiem czy nie bliższa byłaby mierna z plusem.

Marcin

Witam Mam pytanie jak wygląda praca w dziale BOK, jakiego można spodziewać się wynagrodzenia wiem że kierownikiem jest kobieta. Jak wygląda z rotacją w tym dziale? Dzięki.

fryzjer

a czego wy się spodziewacie skoro na stanowiska brygadzistów przyjmują ludzi z ulicy po ZSZ. jak oni moja załatwić coś robolowi skoro oni sami boja się o własna posadę. czasy na zleceniach to kosmos. na drutach liderzy pracują na blachach tez praktycznie na każdym dziale tylko dział spawalnia święte krowy lewusy nic nie robią praktycznie tylko kawę pija

artur

a mi tam sie podobalo. fakt ze kasa marna za taka ciezka prace ale na poczatku nikt nie da tysiecy .odszedlem bo dojazdy mnie duzo kosztowaly i znalazlem prace na miejscu.

ja

pracowalem tam 16m-cy . charakter pracy jest ok. bo nie ma monotonii ale chamskie podejscie kadry kierowniczej do pracownikow wyklucza jakiekolwiek plusy zwiazane z ta praca. (przepraszam. wspolpracownicy sa ok.) czeste zabieranie premii z byle powodu , zwiekszanie szybkosci produkcji mimo braku ludzi co skutkowalo cytatem od przelozonego zapytanego o przerwe sniadaniowa " nie ma ludzi na zastepstwo" . ogolnie praca jest ok. .TYLKO KIEROWNICTWO NIE MA POJECIA O ROBOCIE Bo chyba przez protekcje tam pracuja.na pewno.Ale jak z agencji ludzie sie zmieniaja to i ich zmienia czego im zycze .

urban

zastanow sie 100000000000000000000 razy zanim tam pojdziesz . umowy i tak nie dostaniesz a beda cie gnoic i mowic ze nic nie robisz. starzy pracownicy sami bat na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kreca i pokazuja ze mozna wiecej . a premie i tak zabieraja. SIEDZ TAM GDZIE JESTES.

kikio

ludzie praca tam to porazka . tyranie na maksa podkrecanie maszyn do granic wytrzymalosci czesty brak przerw bo cytuje"po co ci przerwa roboty duzo" lepiej sie 100 razy zastanowic przed pojsciem tam do pracy.no i mobing.jedyny plus to pracownicy . wytrzymalem tam dwa tygodnie.

Lakierniaa

Pracowałem przez miesiąc na lakierni, zarówno na ściąganiu jak i podwieszaniu(przy ściąganiu robota jest lżejsza). Praca dosyć ciężka, ale i zarobki nie są małe. Kierownik super gość, brygadziści też są spoko, z wyjątkiem jednego który obcina premie z błahych powodów. Atmosfera w brygadzie zaskakująco wesołą, wszyscy sobie pomagają, nie wysługują się nowymi!! W jadalni tanie napoje z automatów, dwie mikrofalówki, zlew, wszystko co potrzeba, ale radze we własnym zakresie kupować sobie wodę w butelkach, bo latanie do dystrybutora zajmuje sporo czasu. Po miesiącu próbnym oceniają twoją postawę, oraz pracę i decydują się czy przedłużają umowę czy nie. Odszedłem z własnej woli- praca na okres wakacji.

urban

pracuje juz tam dluzszy czas .na lakierni i pakowalni jest cholernie ciezko . dziennie przewala sie kilka ton a ci z gory i tak mowia ze nic nie robisz.jak nie przyjdzie sie w wolny dzien to bardzo ciezko wyrwac 2000. praca dla bardzo silnych psychicznie ludzi. premie zabieraja za byle co.jedyny plus to wspolpracownicy. sa spoko

fryzjer

na lakierni raczej nie dasz sobie rady. ogólnie produkcja jest tam ciezka dla kobiet. choć sa prace które kobieta mogłaby tam wykonywac

fryzjer

witam. pracuje w firmie już ponad 2 lata i to co się teraz tam dzieje t już lipa, a liderzy blach spawalni to już sami nie wiedza na czym im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeździ nie robią żadnego szału siedzą w budach i pierdzą w fotel a kasę biorą nie kiepska. QRM w tej firmie to pomyłka rąbią wszystko żeby upodlić robola tylko zapominają ze robol to ręka która karmi. na lakierni to już wogole meksyk umów nie chcą dawać tylko przez agencje biorą ludzi

tadzik

no nie wiem, interpretowac to można róźnie tak naparwde, więc też ciezko mi cokolwiek tu stwierdzić, chyba najlepiej by było jeśli mielibyśmy tutaj opinie ludzi, którzy niedawno zostali zatrudnieni, wtedy byłaby jakaś pewnośc, ze jednak zatrudniają, a nie tylko zwalniają na przykład, ktoś coś o tym wie?

Daro
@tadzik 03.02.2015 12:35

zespół fachowców MAGO każdego dnia podchodzi z zaangażowaniem i uwagą do potrzeb Klientów, proponując im najskuteczniejsze rozwiązania. sposób podejścia do współpracy oraz rzetelność w codziennej pracy doceniają zarówno kontrahenci z wielkich międzynarodowych sieci jak i właściciele sklepów osiedlowych i z tego co wiem nikogo nie zwalniają a zatrudniają

Utarty

No ja jestem ciekaw, czy to jest przy okazji kwestia tego, że się rozwijają czy kwestia tego, że tyle ludzi od nich ucieka? Nie chciałbym być złym prorokiem, ale jeżeli już szukać pracodawcy, to takiego, który zagwarantuje dobre warunki i finansowe i bytowe. Podejrzewam, że można się spodziewać dosyć wysokiego poziomu w Mago, ale niestety nie byłem tam na rozmowie więc nie potwierdzę tego w 100%

vertad

To że zatrudniają dużo osób to świadczy przede wszystkim o dużej ilości pracy przy zarządzaniu. A to już jest sztuką żeby dobrze taki zespół pokierować. A jak nie szukają nikogo do pracy to wtedyy też warto wysłać CV :) Przynajmniej nie będą musilei wstawiać ogłoszenia że kogoś szukają jak oplikacja czeka a biurku

qamiro

Pobiłeś mnie, Twój dowcip jest gorszy od mojego. Brawo. Tylko, że ty chciałeś być dowcipny, a ja tylko głupio odpowiedziałem na Twoje głupie pytanie.

qamiro

Zaczynają od tego, że dają wczasy z imprezą integracyjną na Teneryfie.

Józek z Wólki Kosowskiej

Ja tam nigdy nie pracowałem w MAGO, ale pytałem się szwagra. Z tą Teneryfą to jest ściema na mur. Mówił że jak idziesz do MAGO to najpierw pracujesz jako niewolnik trzy lata, potem dostajesz umowę na czas próbny na pięć lat, potem na czas określony na siedem lat, potem pół roku kuroniówki,potem znowu czas określony z dwutygodniowym wypowiedzeniem na dziewięć lat itd aż do 67 roku. Jeżeli pracujecie w MAGO to napiszcie czy szwagier nie wali ściemy, bo coś mi tu nie pasuje.

Krzysiek B.

Spoko firma

Andrzej R.

Spoko firma.

Krzysiek

Pytanie do administratora, czy Andrzej i snake nie wysyłają komentarzy z komputera o takim samym IP. Jeżeli tak to proszę o usunięcie tej opinii, jeżeli nie to proszę o poprawienie słowa "forym" na "forum".

snake

Panowie umówcie się na wódkę i sobie wyjaśnijcie swoje problemny a nie na forym.

Krzysiek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy na czele z (usunięte przez administratora)mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mago S.A.

Krzysiek

Uderz w stół nożyce się odezwą. Ha, ha, ha.

quamiro

Twierdzi że się wymądrzam i nie wiem nic o Mago. Nigdy nie twierdziłem że wiem o nich wszystko. Stwierdziłem tylko że a) w dziale handlowym każą uczyć się ich produktów 2 lata - płaca jest taka sobie b) atmosfera generalnie ok c) fajna panna na recepcji nawet xyz przyznał mi rację, więc chyba nie za bardzo się myliłem. Andrzej - nie wiem jakie jest kierownictwo, więc nic Ci nie powiem. Najlepiej wyślij papiery i idź na rozmowę.

quamiro

Andrzej - naprawdę nie trzeba być gejzerem intelektualnym aby domyślić się co koleś miał na myśli.

Andrzej - nie przejmuj się co inni ludzie mówią/piszą - Ty rób swoje

quamiro

Nie martw się Andrzej - w takim społeczeństwie żyjemy. Cała nadzieja że następne pokolenie będzie bardziej kulturalne, otwarte, bardziej tolerancyjne, mniej zaściankowe, mniej sfrustrowane, ksenofobiczne, hejterskie.

amino

mam lepsze rozwiazanie quamiro zatrudnij Andrzeja u siebie i po problemie. Pogadacie sobie ustalicie zarobki i kwalifikacje i przestaniecie wypisywac durnoty.Przeczytajcie swoje wpisy , nic tylko ble, ble, ble, quamiro tyle wiesz o mago co z filmu 39 i pol, lub skrzydlate swinie a madrzysz sie jakbys byl wieloletnim handlowcem. Pewnie otarles sie o .... Recepcje i to wszystko. andrzej z takim podejsciem to sory . ale nie w mago. Trzeba byc odwaznym , przebojowym, pewnym siebie , umiec sie sprzedac a wszystko inne samo przyjdzie, kasa tez kazdy chcialby na dzien dobry miec pensje prezesa (a co od siebie ?).jak dostaniesz 8 tys na poczatek to ile po roku? A po trzech latach?

quamiro

To są dane GUS, nawet trochę więcej bo 3,800Brutto. Stary powinienieś takie rzeczy wiedzieć jak idziesz na rozmowy kwalifikacyjne

quamiro

Zależy jakie masz kwalifikacje, jeżeli średnie to celuj w średnią krajową czyli 3,700 brutto

quamiro

Jeżeli chcesz utrzymać rodzine na godnym poziomie bez wsparcia od rodziców, powinieneś zarabiać 10,000brutto czyli około 8,000na ręke. Problem polega na tym że w Polsce tylko 3% społeczeństwa ma takie wynagrodzenie.

quamiro

Normalne pieniądze to pojęcie bardzo subiektywne. Ja w Mago nie pracuje ale wiem dużo o tej firmie i napisałem Ci ile możesz tam zarabiać. Mówimy oczywiście o dziale handlowym. Obecnie widziałem że szukają menadżera na rynki wschodnie. Jak znasz język rosyjski i umiesz się poruszać w tym środowisku - pazalsta, idi na razgavor, jak to mowia Rosjanie "vsieh dievoczek nie trachniesz - no staratsa nada"

Od dawna szukasz pracy?

quamiro

Andrzej - może zamiast zadawać pytania, może nam cos o sobie powiesz, skad jesteś, jakie masz doświadczenie, jakie aspiracje, co Ciebie motywuje, Mowie Ci - idz na rozmowe do Mago, widok dziewczyny z recepcji - bezcenny.

quamiro

Andrzej - z pewnością ogarniesz to w 1kwartał, przecież jesteś bystrzakiem, ale z tego tytułu Mago Ci więcej nie zapłaci. Pamiętaj oni muszą wygrywać ceną więc nie mogą za dużo płacić pracownikom. Ale przecież człowiek nie robi tylko dla pieniędzy:) satysfakcja, wyzwanie itd. no i jest w Mago taka recepcjonistka mmmmm...........rozmarzyłem się jak sobie ją przypomnę, stary idź tam - dla tej panny to będziesz robił w Mago za darmo:)

obi

Jak jestes z ,,rodziny'' szybko sie nauczysz .......,, geny'' w przeciwnym razie nawet po pieciu latach nauki bedziesz matol.

xyz

zgadzam sie , sa firmy ktore wygrywaja przetargi (sprzedajac w cenie piachu) i maja na tym duzy zysk wiec zyskiem moga podzielic sie z np.pracownikami wiedza jak sie zarabia kase, W mago tez jednostki wiedza jak sie zarabia kase( dla siebie) przez to przetarg sie przegrywa lub robi sie bez zysku , BEZ ZYSKU DLA FIRMY. Co do ITabu to akurat ich nie zaluje.Mago to firma z ogromnym potencjalem i powinien ja zarzadzac rasowy menager a nie sklepikarz kaset.

quamiro

Andrzej, W Mago powiedzą Ci na rozmowie że nauka ich produktów trwa 2 lata więc przez ten okres będą Ci płacić 3,000zł brutto bez premii. Po 2 latach jak się sprawdzisz dadzą coś więcej ale nie wiele więcej. Ci lepsi odeszli do ITABU w pogoni za pieniędzmi i chwałą. Prawda xyz?

quamiro

Andrzej, Firma Mago to duży producent regałów dla sieciowych sklepów. Jeżeli masz doświadczenie to powninieneś wiedzieć że wygrywają przetargi przede wszystkim ceną. Sprzedają te systemy w cenie piachu. W związku z tym ludzie nie mogą tam dużo zarabiać. Natomiast sama atmosfera w pracy podobno jest ok.

xyz

ale pieprzycie!!! jeszcze pod imionami powaznych ludzi. Chcesz pracowac to wyslij CV i czekaj cierpliwie. Nie chcesz to nie zawracaj gitary.Wejdz na od 8 do 16 i sobie poczytaj jak jest w Mago.

quamiro

Andrzej - jak poprosisz o 10,000 zł brutto, to na pewno Ci dadza. Co Tobie by nie dali?

jasio

10 000 tysięcy rubli ;))) białoruskich

quam

Srednia pensja w Mago to 10,000 brutto podstawa plus premia za wynik, dodatkowo 25%

twójpan

to co wczesniej jest napisane to dzieje sie w wiekszosci firmach- cale rodziny zatrudniaja po znajomosci a dobrych pracownikow zwalniaja bez powodu, spychaja jak smiecie :/

Zostaw opinię o Mago S.A. - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mago S.A.