Git Gastronomia i Turystyka Marcin Jurkiewicz

Bydgoszcz

Opinie o Git Gastronomia i Turystyka Marcin Jurkiewicz

Ciekawy

Ile oni płacą dla kierowcy kat. B ? Pchać się tam ?

Avans

Ta Firma to nieporozumienie i syf - po pierwsze: śmieszne wynagrodzenie za 10/12h pracy, po drugie niewypłacony ekwiwalent za urlop a po trzecie ksiegowa która sama nie wie co tam robi i co gada do ludzi.

Anonim

Prawdziwy wyzysk co innego mowia a co inne robia oszukuja z wynagrodzeniem i nie wyplacaja pieniedzy totalny oboz pracy zapiepszasz ciężarówka aby zdąrzyć na czas a oni zgarniaja za ciebie kase i sie śmieja kierowcy się tam zmieniają jak rękawice a auta to szrot omijajcie tą firme szerokim łukiem.

Anonim 3
@Anonim 07.05.2017 18:05

Mozesz powiedziec cos wiecej o tej firmie, bo chciałem sie tam zatrudnić

Anonim
@Anonim 3 16.05.2017 17:22
Mozesz powiedziec cos wiecej o tej firmie, bo chciałem sie tam zatrudnić

Niewarto się tam zatrudniać prawdziwy obóz pracy

ali

Transport jezdza pod makro napiepszasz jak jelen za marne grosze Kamila konkubina calego szefa zydzi kazdej zlotowki nie polecam masakra tam syf kila i mogila ciagna w swoja strone tylko

nieznajomy

Ta firma to prawdziwy kit. Ludzie omijajcie to firmę. To przestroga dla innych.

Zostaw opinię o Git Gastronomia i Turystyka Marcin Jurkiewicz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Git Gastronomia i Turystyka Marcin Jurkiewicz