Kujawianka Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Kujawianka Sp. z o.o.

Dan

Menedżer Działu E-marketingu (SEO, Google AdWords, Social Media) bardzo fajne rzeczy tutaj są, polecam

pracownica

To nie firma tylko zakład pracy. Traktują ludzi jak woły robocze. Praca od poniedziałku do niedzieli bez dnia wolnego no bo po co wołom dzień wolny. Ktoś mógłby się wraszcie zaintersować tym obozem.

luzik

Jak ma dobrze działać firma, jak prezesem jest człowiek bez wyższego wykształcenia i doświadczenia.

nicole

nie zgadzam sie z toba pracuje tam i wiem od grudnia nie placa pensji na hali jest 4stopnie ciepła wymagają od ludzi bóg wie czego a nie potrafią tego docenic zenada i tyle

Zostaw opinię o Kujawianka Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kujawianka Sp. z o.o.