Opinie o Centrum Ogrodnicze Majewscy w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Centrum Ogrodnicze Majewscy, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ogrodnicze Majewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ogrodnicze Majewscy w Legnica

Krzysztof

ODRADZAM PRACE W OCHRONIE KTÓRA NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ.W NOCY SPRZĄTANIE PODLEWANIE I INNE PRACE NIE ZWIĄZANE Z OCHRONĄ

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Ogrodnicze Majewscy?

Anonim

Stanowczo nie polecam na dziale zoologicznym sprzedali mi któryś raz chorą rybkę

Luna Nowy wpis
@Anonim

Większość ich zwierząt nie cieszy się zdrowiem.

karol Nowy wpis
Klient

zwierzeta traktowane podmiotowo tragedia jak można męczyć tak żywe istoty one cierpią a Państwo Majewscy tego nie widzą obłuda.

Krzysztof

Kadrowa
@Krzysztof

Witam! Rozmawialam z Panem na rozmowie w sprawie pracy i mówiłam, że to nie jest praca "siedzenie przy monitorze". Pan powiedział, że to dobrze, bo szybciej zlecą godziny pracy, przynajmniej czlowiek się nie nudzi. Ale widzę, że chyba ma Pan amnezję i nie pamięta co mówił....tylko oczermianie pracodawcy. Po drugie nigdy nie ukrywała , że to jest praca fizyczna, pytałam się na rozmowie czy zdążę sibie Pan sprawę i że chce Pan przyjść zobaczyć na czym polega praca. Po trzecie w ogłoszeniu jest napisane m.in. jakie są obowiązki- PUP LEGNICA

CoExist Nowy wpis
@Kadrowa

To jest odpowiedź pracodawcy ? Kadry ? Ani ładu, ani składu. Trochę wstyd. Profesjonalizmu nie dostrzegam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ogrodnicze Majewscy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Ogrodnicze Majewscy?

Cezary

Bardzo dobra firma, działająca ponad dwadzieścia lat i ciągle rozwijająca swoje skrzydła. Poza tym warto docenić jako dobrego pracodawcę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Ogrodnicze Majewscy odbywa się również w języku angielskim?

nowy
@Pytanie

tak - niestety

Bbb

Jak tam praca teraz w tym roku ??

Irena
@Bbb

Planujesz zatrudnić się w tym przedsiębiorstwie? Od Twojego wpisu nie minęło jeszcze dużo czasu, ale może masz już za sobą przesłanie aplikacji czy nawet rozmowę rekrutacyjną. Jeśli tak, podziel się proszę wrażeniami, nowe informacje o firmie bardzo się przydadzą.

Patryk

Fajna firma a jeśli do tego lubi się to co człowiek robi to można spokojnie pracować!

daro

cena na "stole" niższa niż w kasie.uważajcie na koszty zakupu

Janek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Centrum Ogrodnicze Majewscy? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

kupujący

STRASZNIE ALE to strasznie zaniedbane ptaki maja poprzerastane dzioby nie maja żerdzi zeby na nich mogly siedzieć w ogóle tragedia gryzonie bez poidełek na wode lub bez wody tragedia przydala by sie jakas kontrola

marek

w jakie błedy są wprowadzni pracownicy? o co chodzi?

Piotr B.

W kadrach wprowadzają w błąd pracowników i denerwują przez to.

Piotr B.

W kadrach wprowadzają w błąd ludzi.

agata

powinni szefostwo zwolnic takie osoby co sciaga za swoje zmiany

agata

te ogrodnictwo majewskich jst duze bo mi sie podoba ale zmiany sa rozne tylko mi sie nie podoba ze jedna pracownica sobie za duzo pozwala sciaga inne osoby na jej zmiany bo zawsze ma wymowke nie bede opisywac ktora napewno wiecie ktora to jest bo tam robila moja kolezanka a kierownictwo nic nie raguje chodziasz mam szacunek to starszych ludz pozdrawiam

dawna pracownica

widzę, że mój wpis usunięty..widać mają dojścia nawet tu

Flo

Jestem byłą pracownicą, nie polecam absolutnie pracy. Niskie zarobki, złe traktowanie, umowa po czasie, potrzebują tylko na umowę zlecenie w czasie kiedy kwiaciarnia nie wyrabia z pracą tj dzień kobiet, święto zmarłych, dzien babci, dziadka itp a potem tylko jesli inna z pracownic chce sobie wziąść dzien lub nawet pół wolnego to wtedy "zapycha się nami", poza tym nie ma stałego miejsca pracy tylko jeżdzi się na zmianę Auchan Kaufland Centrum tam akurat gdzie jak komu nie pasuje przyjść a jak samemu się chce wolne wziąść to jest wielki problem, a jak się człowiek sam zwolni to jest " (usunięte przez administratora) quot;!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ogrodnicze Majewscy - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Ogrodnicze Majewscy
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Koskowicka 12