Opinie o Centrum Ogrodnicze Majewscy w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Ogrodnicze Majewscy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ogrodnicze Majewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ogrodnicze Majewscy w Legnica

Ola
Były pracownik

Jest kilka aspektów, które chciałabym uwzględnić w mojej opinii na temat pracy u Pana Sławomira Majewskiego. Pierwszym, ważnym aspektem, jest wypłata. 1. Mimo wielu próśb i rozmów z przełożoną - dostawałam wypłatę w gotówce zamiast na konto. Jest to bardzo ryzykowne rozwiązanie dla pracownika dojeżdżającego autobusem. 2. Zakres obowiązków w umowie jest niejasny. Mimo określonych tam rzeczy, stanowisko kawiarnia zajmuje się również dbaniem o hale kwiatową. 3. Umowy zawsze podpisywane są z opóźnieniem, nie są gotowe na czas, co miesiąc na zleceniu nowa umowa. 4. Stali pracownicy nie dostają żadnej premii od sprzedaży, nie są doceniani. Brak dodatków świątecznych. Osoby, które są tam zatrudnione, w większości mają znaczny stopień niepełnosprawności. Nie ma nikogo, kto zadbałby o ich dobre samopoczucie. Wykonują bardzo ciężkie zadania, których i tak nikt nie docenia. Zaznaczam, że są to ludzie z niepełnosprawnością, potrzebują dobrego podejścia i wyrozumiałości. 4. W wakacje, temperatura w sklepie przekracza 38 stopni. Szef nie zapewnia dostępu do zimnych napojów, mimo iż praca w takich warunkach może być SZKODLIWA dla zdrowia. Jest dostępna woda z filtra, który nigdy nie był wymieniany. Znajduje się on na pierwszym piętrze. Zaznaczę, że sklep ma kilometry wielkości. Woda butelkowana jest płatna złotówkę. 5. Ostatnim, najważniejszym punktem mojej wypowiedzi jest brak szacunku szefa do pracownika. Komentuje rzeczy, które nie powinny go interesować. Np. Tatuaże. Mimo swojej wysokiej pozycji, mówi językiem agresywnym i potocznym. Niejednokrotnie, swoim doborem słów, doprowadził pracownika do płaczu. Nie ma co oczekiwać zwrotów grzecznościowych np. Proszę, dziękuję. W firmie nie ma żadnej polityki antymobbingowej. Szef mówi jak chce, może nieświadomie, lecz często bardzo poniżającym tonem. Kadra kierownicza (Pani i Pan) są bardzo pomocni, wiem, że w swoją pracę wkładają całe swoje serce, co widać. Dział handlowy również jest bardzo pomocny i potrafi zaradzić każdemu problemowi. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla osób o wysokiej wrażliwości. Nie jest również dla osób, które chcą się rozwijać. Ta atmosfera nie jest sprzyjająca życiu w zdrowiu i spokoju. Osobiście, za stres, którego doświadczyłam płacę do dziś. Koszty terapii, próby zrozumienia, że mimo slow szefa, jestem wartościowym pracownikiem. Swoje obowiązki wykonywałam uczciwie i sumiennie, nie ma to znaczenia, ponieważ szef i tak nie zwróci na to uwagi. Moją radą dla przyszłego zleceniobiorcy jest rozważenie wszystkich, powyżej wymienionych aspektów. Z wyrazami szacunku, była pracownica.

1
anonim
Inne
@Małgorzata

A w drugą stronę jak to działa? Zastanawia mnie przy tym dystans pomiędzy samymi pracownikami. relacje są formalne czy raczej wszyscy mówią sobie po prostu „na Ty”?

Barbara
Inne

Ciężka praca i wyzwiska w stronę pracowników niepełnosprawnych. Nie polecam.

anonim
Inne

Wyżej pojawia się wzmianka o 60 kg i dźwiganiu tego. jeśli tak to płeć w tym zakresie chyba nie odgrywa jakiejś specjalnie kluczowej roli? Czym innym te donice w ogóle można byłoby alternatywnie przenieść?

izaama Nowy wpis
Inne

niestety, owszem dużo roślin ale właściciel idzie już na ilość przez co traci jakość, rośliny ściśnięte na maksa, te niepełnowartościowe właściciel wycenia o 2 złote niżej (cena wynosi 11,99 zł) - co uważam za żart, ponadto brak mu ogłady w rozmowie, jest bardzo niemiły,

anonim Nowy wpis
Inne

Siemka, coś pisaliście o ciężkiej pracy ostatnio i zastanawiam się, którego działu to dotyczy. Handlowego nie? widziałem po prostu ofertę dla specjalisty ds. handlu z kiedyś i przyznam, że zarobki mnie zastanawiają, po już wtedy pisano o kwotach do 6,500 zł. czy możliwe, żeby jakoś do tych 8,000 zł jakoś dobić?

Barbara
Inne

Ciężka praca i wyzwiska w stronę pracowników niepełnosprawnych. Nie polecam.

anonim
Inne
@Barbara

A opiszesz te prace tak w ogóle? co w niej takiego ciężkiego? Nie mam jeszcze doświadczenia tak po prostu czytam te komentarze i zastanawiam się czy cokolwiek się tu zmienia, że stale komentujecie?

Radek
Inne
@anonim

Betonowe donice ważą z 60 kilo jak nie więcej. Chcesz to se dźwigaj.

anonim Nowy wpis
Inne

Wyżej pojawia się wzmianka o 60 kg i dźwiganiu tego. jeśli tak to płeć w tym zakresie chyba nie odgrywa jakiejś specjalnie kluczowej roli? Czym innym te donice w ogóle można byłoby alternatywnie przenieść?

Krystian Nowy wpis
Inne

Kiedyś jeździliśmy do Chalkos Yacht Club w Lubiatowie i przy remoncie pracowaliśmy. Brakowało mi sił do pracy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ogrodnicze Majewscy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mrówka
Były pracownik

Moim zdaniem Szef Centrum Ogrodniczego Majewscy w Legnicy nie powinien już sprawować funkcji kierowniczej. Ktoś mi kiedyś napisał, że do Szefa można mówić, a i tak nie zapamięta.

Natka
Inne
@Mrówka

a mówienie czego w zasadzie masz przy tym na myśli? W tamtym Centrum na coś ludzie się skarżą czy po prostu chodzi o zwykle rozmowy? atmosfera i relacje są tam raczej luźniejsze?

anonim
Inne

Pracownik został obrażony? W jaki tak konkretnie sposób? Nie jestem w temacie a nie piszecie o tym zbyt szczegółowo. Chce zachować jasność względem warunków. nie doszło do jakiegoś nieporozumienia?

Radek
Inne
@anonim

Było już pisane. Wystarczy czytać komentarze. Szef nazwał pracownika trutniem, a dziewczyny mówiły, że najlepiej się z nim pracuje.

Artur
Inne

Praca nie raz bardzo ciężka. Siniaki się nie raz robiły od dźwigania bardzo ciężkich stołów z wodą.

anonim
Inne
@Artur

a podczas rekrutacji jak przedstawiane są warunki pracy? wymaga się jednak określonych predyspozycji fizycznych w zależności od stanowiska? wiem, po opiniach ze chyba osoby z grupą też pracują, ale nie wszyscy ją mają?

Byk
Były pracownik

Poganiają osoby niepełnosprawne w tym Centrum, a takie osoby mogą się szybko męczyć.

Pytanie
 Pytanie

Czy Centrum Ogrodnicze Majewscy zapewnia kartę multisportu?

anonim
Inne

A co z jakąś ergonomią pracy? ktoś tu pisał o bolącym kręgosłupie stąd moje zastanowienie. Jak tutaj w zasadzie jakieś BHP wygląda? kto na samym początku pokazuje co i jak?

Były pracownik 007
Były pracownik

Kręgosłup bolał nawet przy nachylaniu i zamiataniu dużych stołów, a nie raz pospieszał i mówił, że nie ma co się bawić, nie musi być tak dokładnie.

Były pracownik 007
Były pracownik

Kręgosłup bolał nawet przy zamiataniu dużych stołów, a nie raz pospieszał i mówił, że nie ma co się bawić, nie musi być tak dokładnie.

1
Weronika
Były pracownik

Szef kiedyś krzyczał w pracy na dziewczyny, że się nie wyrabiają.

Agacia
Inne
@Weronika

A nie wyrabiały się faktycznie? Jeśli tak to z czym konkretnie? Jakie macie tam normy? Są przy tym jakieś szkolenia? albo czy można liczyć na wsparcie innych współpracowników?

anonim
Inne

A pracownicy teraz miedzy sobą tak w ogóle jak się odnoszą? Występują jakieś nieprzyjemne odzywki czy raczej na spokojnie wszyscy w miarę zgrani są ze sobą? Jakaś mała integracja występuje lub cokolwiek?

Były pracownik 1
Były pracownik

Miałem dużo nadgodzin w Centrum Ogrodniczym Majewscy Zakład Pracy Chronionej w Legnicy, a osoby niepełnosprawne nie mogą mieć nadgodzin. Ten zakaz jest bezwzględny nawet gdy podwładny wyraża na to zgodę.

Daniel
Inne

W solidarnym zespole łatwiej jest obronić się przed zwolnieniem z pracy, ponieważ wszystkich nie zwolni, a tego brak tam.

anonim
Inne
@Daniel

„a tego brak tam”? tym samym masz na myśli również brak zwolnień grupowych? Miały one w zasadzie kiedykolwiek miejsce? Mimo wszystko ludzie stale się zatrudniają? Jak tu w ogóle wygląda praca po sezonie? Zima się zbliża i ciekawi mnie czy pora roku jakkolwiek na nią wpływa?

Kuba
Były pracownik

Nie raz musiałem sam bardzo ciężką maszynę do łupania drzewa ważące około 180 kilo przestawiać. Zmęczony byłem po tym, a jeszcze musiałem łupać kloce drzewa.

Robert
Pracownik

Osoby chore na depresje często się szybko męczą, a wykonują tam nie raz bardzo ciężką pracę fizyczną.

Ola
Były pracownik

Jest kilka aspektów, które chciałabym uwzględnić w mojej opinii na temat pracy u Pana Sławomira Majewskiego. Pierwszym, ważnym aspektem, jest wypłata. 1. Mimo wielu próśb i rozmów z przełożoną - dostawałam wypłatę w gotówce zamiast na konto. Jest to bardzo ryzykowne rozwiązanie dla pracownika dojeżdżającego autobusem. 2. Zakres obowiązków w umowie jest niejasny. Mimo określonych tam rzeczy, stanowisko kawiarnia zajmuje się również dbaniem o hale kwiatową. 3. Umowy zawsze podpisywane są z opóźnieniem, nie są gotowe na czas, co miesiąc na zleceniu nowa umowa. 4. Stali pracownicy nie dostają żadnej premii od sprzedaży, nie są doceniani. Brak dodatków świątecznych. Osoby, które są tam zatrudnione, w większości mają znaczny stopień niepełnosprawności. Nie ma nikogo, kto zadbałby o ich dobre samopoczucie. Wykonują bardzo ciężkie zadania, których i tak nikt nie docenia. Zaznaczam, że są to ludzie z niepełnosprawnością, potrzebują dobrego podejścia i wyrozumiałości. 4. W wakacje, temperatura w sklepie przekracza 38 stopni. Szef nie zapewnia dostępu do zimnych napojów, mimo iż praca w takich warunkach może być SZKODLIWA dla zdrowia. Jest dostępna woda z filtra, który nigdy nie był wymieniany. Znajduje się on na pierwszym piętrze. Zaznaczę, że sklep ma kilometry wielkości. Woda butelkowana jest płatna złotówkę. 5. Ostatnim, najważniejszym punktem mojej wypowiedzi jest brak szacunku szefa do pracownika. Komentuje rzeczy, które nie powinny go interesować. Np. Tatuaże. Mimo swojej wysokiej pozycji, mówi językiem agresywnym i potocznym. Niejednokrotnie, swoim doborem słów, doprowadził pracownika do płaczu. Nie ma co oczekiwać zwrotów grzecznościowych np. Proszę, dziękuję. W firmie nie ma żadnej polityki antymobbingowej. Szef mówi jak chce, może nieświadomie, lecz często bardzo poniżającym tonem. Kadra kierownicza (Pani i Pan) są bardzo pomocni, wiem, że w swoją pracę wkładają całe swoje serce, co widać. Dział handlowy również jest bardzo pomocny i potrafi zaradzić każdemu problemowi. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla osób o wysokiej wrażliwości. Nie jest również dla osób, które chcą się rozwijać. Ta atmosfera nie jest sprzyjająca życiu w zdrowiu i spokoju. Osobiście, za stres, którego doświadczyłam płacę do dziś. Koszty terapii, próby zrozumienia, że mimo slow szefa, jestem wartościowym pracownikiem. Swoje obowiązki wykonywałam uczciwie i sumiennie, nie ma to znaczenia, ponieważ szef i tak nie zwróci na to uwagi. Moją radą dla przyszłego zleceniobiorcy jest rozważenie wszystkich, powyżej wymienionych aspektów. Z wyrazami szacunku, była pracownica.

1
Małgorzata
Inne
@Ola

Zamiast "proszę tu podejść" to mówi na przykład "chodź tu". Pracodawca powinien odzywać się do pracowników z szacunkiem.

anonim
Inne
@Małgorzata

A w drugą stronę jak to działa? Zastanawia mnie przy tym dystans pomiędzy samymi pracownikami. relacje są formalne czy raczej wszyscy mówią sobie po prostu „na Ty”?

Pracowniczka 1
Inne
 Pytanie

Szef po kilku latach współpracy z pracownikiem powiedział jemu na pożegnanie, że jest trutniem. To czemu jego wcześniej nie zwolnił? Jakby co ma nagranie.

Zofia
Pracownik

Nie wiele się zmieniło. Nadal płaci pracodawca mało za ciężką pracę.

Jadźka
Inne
@Zofia

Mało? A z perspektywy którego stanowiska pada ta opinia? Upewniam się, bo była oferta dla speca od handlu i tam akurat podawali widełki od 5 do 6,5 tys. dlatego tu zerkam. Odniesie się ktoś do tej rozbieżności?

Pracowniczka
Pracownik
@Zofia

Najniższą krajową płaci za ciężką pracę.

anonim
Inne
@Pracowniczka

Czyli nie piszesz tego jako handlowiec? Z opisanych wyżej przedziałów ciężko o minimalną? Czyli skoro tak to na których stanowiskach są teraz gwarantowane podwyżki od kolejnego roku? cos jeszcze po drodze będzie mogło się zmienić?

Wera
Inne

Podejrzewam korupcję bo PIP nie stwierdził ciężkiej pracy. Towar sam się wykłada i przenosi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ogrodnicze Majewscy - Legnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Centrum Ogrodnicze Majewscy?

  Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ogrodnicze Majewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ogrodnicze Majewscy?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Ogrodnicze Majewscy
1.8/5 Na podstawie 41 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Koskowicka 12
  59-220 Legnica
 • NIP: 6910003079 REGON: 390042737
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Centrum Ogrodnicze Majewscy
Przejdź do nowych opinii