Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża

Opinie o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefania
 Opinia

Właściciel kwiaciarni wprowadził do swojego asortymentu płatki kwiatów. Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej że duże ilości są potrzebne na Boże Ciało. Jak zawsze robienie zakupów to przyjemność towar świeży i pachnący. Gorąco polecam.

Grzegorz43
 Opinia

Zamowiłem kwiaty na koniec roku szkolnego dla nauczycieli miły sympatyczny Pan wziol zaliczkę dosyć duża i dziś kartka nieczynne tak się nie robi

Tak1Nie
JANINA65
 Opinia

Witam ostatnio w asortymencie państwo wprowadzili do sprzedaży znicze. Pan powiedzial że długo się pala od 24 do 72 godzin powiem wam pala się nawet do tygodnia ponieważ to są dobre markowe Polskie produkty o najlepszej klasie na rynku polecam cena jak w hurcie

Renia12
 Opinia

Paulina widać jaki ten prywaciarz jest pazerny na pieniądze skoro miał już zamknięte i cię obsłużył. Tacy ludzie za parę groszy to by wyparli się matki i ojca

Paulina
 Opinia

Jestem zadowolona kiedyś ten miły Pan gdy już miał zamknięte i podkiczal utarg pukalam Pan mnie dostrzega i z uśmiechem otwiera i obsługuje nie było problemu ze juz zamknięte czy coś bardzo miły Pan serdecznie pozdrawiam właściciela :) :) :) :) :)

Mama Filipa
 Opinia

Elka może z twoją skórą coś jest nie tak. Bo ja byłam ostatnio i wszystko było w najlepszym porządku. Może zainwestuj w jakieś kremy a nie odrazu oczerniaj.

Tak4Nie
Elka
 Opinia

Na początku w tym solarium było wporzadku ale właściciel nie wie chyba że lamy się wymienia i już tak nie opala jak kiedyś. Chyba że się coś zmieniło nie sądzę

Tak3Nie1
Mama Filipa
 Opinia

Kożystam czasami z solarium które jest w tej kwiaciarni. Zawsze wychodzę z solarium zadowolona i zrelaksowana. Miła obsługa klienta i przystępne ceny.

Włodzimierz
 Opinia

Witam jakiś czas temu zamówiłem wiazanke na pogrzeb to była najlepiej zrobiona wiozanka skromna i elegancka a wręcz bym napisał że ekskluzywna polecam gorąco duży wybór miła obsługa klienta

Renia
 Opinia

Personel tej kwiaciarni jest porostu najlepszy. To jest dowód na to że firmy rodzinne dokładają wszelkich starań żeby klient był zadowolony. Pozdrawiam personel kwiaciarni Róża klientka Renata.

Ania34
 Opinia

Doskonała lokalizacja profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Kwiaty świeże i pachnące. Zakup kwiatów i pamiątek to prawdziwa przyjemność.

Romana
 Opinia

W tej kwiaciarni można też skorzystać z solarium. Solarium jest nowe czyściutkie i gra muzyczka. Korzystanie z tego solarium to prawdziwa przyjemność i rozkosz dla ciała. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie obsługę.

Aleksandra

Super kwiaciarnia

Katarzyna.
 Opinia

Towar świeży, pachnący obsługa grzeczna,miła i szybka. Przyjemnie było zrobić tam zakup kwiatów. Polecam.

Tak5Nie1
Aleksandra
 Opinia

Kiedyś tam pracowałam bardzo dobrze ten okres czasu wspominam. Szef i jego małżonka naprawdę wspaniali pracodawcy.

Agnieszka 76
 Opinia

Super profesjonalna obsługa. Najwyższej jakości towar i ten sympatyczny Pan chyba właściciel.

Opinia

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża w mieście Sosnowiec, bo nie ma sprawozdania od Was!

Zostaw opinię o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża - Sosnowiec