Opinie o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża w Sosnowiec

counter
4 12 46 5 1
Robert 77 Nowy wpis

Wciąż zamknięte zaczynam się martwić. Co się dzieje z tą miła panią co sprzedaje kwiaty. Może jakaś choroba. Co jest.

Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Od kiedy będzie mieć Państwo czynne ?

Marii Nowy wpis

Krętacze wprowadzili dostawy do domu. Jaką mam mieć pewność że w tym przybytku wszyscy są zdrowi podczas tej pandemi.

Albina

Ta zgadza się pachnie na całym rynku kwiatami. Kwiaty chyba pochodzą z naturalnych krajowych upraw. Warto kupić takie Kwiaty ponieważ długo postoją w wazonie. Widać że właściciel robi to z pasją i wkłada w to co robi całe swoje serce.

Grzegorz Nowy wpis
@Albina

Piękny zapach to duża zachęta dla kupujących. Robiłaś już wcześniej zakupy w tej kwiaciarni i stąd wiesz, że ich kwiaty długo żyją i są dobrej jakości?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klaudia

Mieszkam nie daleko nowej kwiaciarni Róża gdy otwieram rano okno pięknie pachnie mi kwiatami w domu a to wszystko przez to że właściciel codziennie dowozi świeże i pachnące kwiaty polecam wszystkim

Olga

Polecam to miejsce miła obsługa towar swierzy i pachnący. Zakup kwiatów to prawdziwa przyjemność. Bardzo kibicuję włascicielą żeby się jak najdłużej utrzymali się na rynku. Pozdrawiam Olga.

Ela

Witam wszystkich kupilam ostatnio w nowej kwiaciarni kwiaty bardzo śliczny wystrój schludnie i czyściutko.

Edka
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Byladz dziś na spacerze był piękny dzień gdy doszłam do rynku ujrzałam nowo otwarty sklep jak się okazało była to super kwiaciarnia ROZA która mieściła się kiedyś w Kazimierzu byłam zachwycona miły pan rozdawał balony z kwiatami w ramach promowania swojego nowo otwartego studia florystyki Róża widać że to rodzinny interes przechodzi z pokoleń super obsługa klienta szkoda że ten pan jest tak rzadko słodki Misiak pozdrawiam

Tadeusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Jedno pytanko do właścicieli czy będzie w tym Olkusz poczta kwiatowa? Pozdrawiam

Asia 66

A mają tam to fajne solarium . Bo będę tam jeździć jak mają.A ten miły pan dalej pomaga przy obsłudze klienta. Pozdrawiam cieplutko Pana z kwiaciarni .

Małgorzata

Dobrze ze podaliście adres Olkusz ul rynek 25 kwiaciarni bo tam były najlepsze kwiaty zawsze świeże pachnące i duży wybór upominkow i mile prezenty od właścicieli za zakupy powyżej 250zl ja będę jeździć na pewno tam. Właściciele powinni pomyśleć o sieci takich kwiaciarni bo naprawdę znają się na swoim fachu i zadowolą klienta zawsze skromnym ale bardzo wyjątkowym bukietem polecam gorąco

Cmok

Czy kwiaciarnia Róża poszukuje jakiś pracowników . W jaki sposób skontaktować się z działem HR ? Gdzie urzęduje rada nadzorcza tej firmy? Poszukuję pracy jako kierowniczka lub asystentka zarządu.

Kaśka

Nabrał zaliczek od ludzi na wieńce śluby i komunie i niby zamknięte a tu proszę przenieśli się do Olkusz ul. Rynek 25 proszę tam jechać po zwroty zaliczek jeżeli kogoś wykolegowal właściciel bo ja na pewno nie popuszczę popsuł mi cała uroczystość ja mu tego nie podaruje i straty moralne to się w głowie nie mieści żeby nawet na kwiatach robić numery

Lili

Tak jak ludzie plotkowali na Kazimierzu kwiaciarnia nie zbankrutowała tylko przeniósł prywaciarz do innego miasta. A ludziom brakuje tego miejsca .To jest jakieś (usunięte przez administratora) chyba nawet podatkowe.

Nina

Kolejne fajnie miejsce odeszło do historii. Szkoda że już nie mogę tam kupić kwiatów i żadnych pamiątek. Kazimierz już pozwoli się wyludnia co ci politycy robią z tym miejscem.

Walla

Pewnie ulgi podatkowe się skończyły i najlepiej zamknąć. Po właścicielu było widać że to jakiś kombinator.

Grzegorz
@Walla

Czy kwiaciarnia została zamknięta na stałe? Jeżeli tak to może ktoś z Was zna powody, dlaczego tak się stało? Ciekawi mnie to.

Arleta

Witam wszystkich kupilam karnet na solarium u tej pani. Ta miła sympatyczna pani okazała się jednak mała kombinatoryką ponieważ sprzedała mi karnet na cały miesiąc wraz z odżywkami i kremami do opalania w super promocyjnej cenie zapłaciłam za wszystko 280 zł a normalnie zapłaciła bym 400 zł myślę sobie super zaoszczedzilam mogę sobie pozwolić na paznokcie. Przychodzę w następny tygodniu chce korzystać z karnetu i kremikow a tu kwiaciarnia i solarium zamknięte zawiodłam się trochę byłam stała klientka i zostałam wystawiona przez właściciele ciekawe ile osób tak zalatwili

Marii

Wszystko w Kazimierzu się zamyka najpierw kopalnia teraz kwiaciarnia co nastepne zadaję sobie takie pytanie. Przeklęte miejsce.

Ala

Zbił majątek na tym nieświeżym towarze i zamknął.A teraz podobno otworzył na pasażu w jakimś markecie . Życzę im powodzenia na oszukaństwie daleko nie zajedzie.

Tak1Nie1
Albina

Co się dzieje z tą kwiaciarnią.takie fajnie miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża
4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Główna 26