Opinie o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża w Sosnowiec

Lili

Tak jak ludzie plotkowali na Kazimierzu kwiaciarnia nie zbankrutowała tylko przeniósł prywaciarz do innego miasta. A ludziom brakuje tego miejsca .To jest jakieś (usunięte przez administratora) chyba nawet podatkowe.

Nina

Kolejne fajnie miejsce odeszło do historii. Szkoda że już nie mogę tam kupić kwiatów i żadnych pamiątek. Kazimierz już pozwoli się wyludnia co ci politycy robią z tym miejscem.

Walla

Pewnie ulgi podatkowe się skończyły i najlepiej zamknąć. Po właścicielu było widać że to jakiś kombinator.

Grzegorz
@Walla

Czy kwiaciarnia została zamknięta na stałe? Jeżeli tak to może ktoś z Was zna powody, dlaczego tak się stało? Ciekawi mnie to.

Arleta

Witam wszystkich kupilam karnet na solarium u tej pani. Ta miła sympatyczna pani okazała się jednak mała kombinatoryką ponieważ sprzedała mi karnet na cały miesiąc wraz z odżywkami i kremami do opalania w super promocyjnej cenie zapłaciłam za wszystko 280 zł a normalnie zapłaciła bym 400 zł myślę sobie super zaoszczedzilam mogę sobie pozwolić na paznokcie. Przychodzę w następny tygodniu chce korzystać z karnetu i kremikow a tu kwiaciarnia i solarium zamknięte zawiodłam się trochę byłam stała klientka i zostałam wystawiona przez właściciele ciekawe ile osób tak zalatwili

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Marii

Wszystko w Kazimierzu się zamyka najpierw kopalnia teraz kwiaciarnia co nastepne zadaję sobie takie pytanie. Przeklęte miejsce.

Ala

Zbił majątek na tym nieświeżym towarze i zamknął.A teraz podobno otworzył na pasażu w jakimś markecie . Życzę im powodzenia na oszukaństwie daleko nie zajedzie.

Albina

Co się dzieje z tą kwiaciarnią.takie fajnie miejsce

Grzegorz

Wiadomo czy aktualnie Kwiaciarnia Róża poszukuje nowych pracowników? Dajcie znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.

Stefania67

Kupiłam bukiet kwiatów koleżance na urodziny wszystko było ok. Tylko jak wreczyłam bukiet koleżance i wystawiła kwiaty do wazonu to z kwiatków zaczęły wychodzić jakieś robale. Oni tam sprzedają jakiś stary towar z pod lady. A na wystawie wszystko piękne i pachnące. (usunięte przez administratora) Nikomu już nie można wierzyć.

Anna70

Ja tam kupiłam kilka razy kwiaty to w ciągu dwóch dni zwięzły. Ok to kwiaty ale czare goryczy przelał ten zegar taka pamiątka po jednej nocy odpadła wskazówka. Powiem tylko że oferują tam tylko badziewie i szajs. A te pozytywne opinie to piszą chyba sami właściciele.

Grzegorz43
@Anna70

Pan nie oddał zaliczki za kwiaty które zamówiłem na koniec roku z Pana winy nie otrzymałem kwiatów a pan ma problem jeszcze. To nie kwiaciarnia tylko jakieś punkt otwarty kiedy się chce wlascucielowi

Aldona38
@Anna70

Ma pani rację znicze chińskie kwiaty chyba też gdy pierwszy raz kupywqlam było wszystko wspaniałe pachnące natomiast gdy ten pan mi dał kartę stałego klienta zaczol pchać sam badziew ja myślałam że upusty rabaty będą są ale dla tego pana bo towar zamawia z Chin a nie jak kiedyś od polskich producentów, rzemieślników

Alina18

Pojawił się nowy produkt w kwiaciarni na upalne dni. Mrożone kwiaty wspaniały pomysł. Kupiłam kwiaty i się nimi obłożyłam cudowne uczucie. Polecam wszystkim i ten sympatyczny Pan mnie obsługiwał gorąco pozdrawiam personel kwiaciarni.

Marianna

Kupiłam ostatnio sadzonki kwiatów na balkon pięknie rosną i nie chorują. Tylko podlewam i naprawdę cieszą oko jak rosną. Warto było zapłacić trochę więcej. Towar jak zawsze świeży i pachnący.

Stefania

Właściciel kwiaciarni wprowadził do swojego asortymentu płatki kwiatów. Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej że duże ilości są potrzebne na Boże Ciało. Jak zawsze robienie zakupów to przyjemność towar świeży i pachnący. Gorąco polecam.

Grzegorz43

Zamowiłem kwiaty na koniec roku szkolnego dla nauczycieli miły sympatyczny Pan wziol zaliczkę dosyć duża i dziś kartka nieczynne tak się nie robi

JANINA65

Witam ostatnio w asortymencie państwo wprowadzili do sprzedaży znicze. Pan powiedzial że długo się pala od 24 do 72 godzin powiem wam pala się nawet do tygodnia ponieważ to są dobre markowe Polskie produkty o najlepszej klasie na rynku polecam cena jak w hurcie

Renia12

Paulina widać jaki ten prywaciarz jest pazerny na pieniądze skoro miał już zamknięte i cię obsłużył. Tacy ludzie za parę groszy to by wyparli się matki i ojca

Paulina

Jestem zadowolona kiedyś ten miły Pan gdy już miał zamknięte i podkiczal utarg pukalam Pan mnie dostrzega i z uśmiechem otwiera i obsługuje nie było problemu ze juz zamknięte czy coś bardzo miły Pan serdecznie pozdrawiam właściciela :) :) :) :) :)

Mama Filipa

Elka może z twoją skórą coś jest nie tak. Bo ja byłam ostatnio i wszystko było w najlepszym porządku. Może zainwestuj w jakieś kremy a nie odrazu oczerniaj.

Elka

Na początku w tym solarium było wporzadku ale właściciel nie wie chyba że lamy się wymienia i już tak nie opala jak kiedyś. Chyba że się coś zmieniło nie sądzę

Mama Filipa

Kożystam czasami z solarium które jest w tej kwiaciarni. Zawsze wychodzę z solarium zadowolona i zrelaksowana. Miła obsługa klienta i przystępne ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża?

Wojciech Ciepluch Kwiaciarnia Róża
4.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Główna 26
    41-215 Sosnowiec