KRAKVET

Wieliczka

Opinie o KRAKVET

Justyna

Słyszałem o firmie, że to bardzo dobry pracodawca. Forum bardzo pozytywnie ocenia firmę , świetnie

Ania

Tanio, szybko i bezproblemowo. Najlepszy sklep zoologiczny w Polsce.

Gumphry

Mogę polecić Krakvet jako pracodawce, całkiem spoko zarobki, zdarza się praca po 10 godzin ale w inny dzień można pracować mniej, wypłata na czas, problemów nie robią.

Lidia

@Róża - udało Ci się uzyskać odpowiedzi na pytania? A może sama podjęłaś zatrudnienie w KRAKVET i mogłabyś podzielić się swoją opinią o pracodawcy z innymi użytkownikami forum? Dla potencjalnych kandydatów będą to cenne wskazówki przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu pracy w danej firmie.

JAGODA

super sklep wszystko szybko sprawnie i tanio.Polecam

Róża

Hej, Widziałam ogłoszenie w necie, że szukają pracownika... Jak wygląda praca na dziale telefonicznej obsługi klienta? Jakie są zarobki ? Dzięki

Ania

Hej :) Pracuję w KrakVecie (biuro, nie magazyn) i mogę powiedzieć, że jest naprawdę fajnie :) Zarobki są zgodne z oczekiwaniami dla danego stanowiska. Są dni, że jest straszny młyn i bardzo dużo pracy, jednak jest to raczej specyfika działu, w którym jestem. Wiem, że kiedyś była większa rotacja pracowników, jednak od kiedy tu jestem (niecały rok) pojawiają się drobne zmiany, ale nie jakoś strasznie często. W moim dziale odeszła jedna pracownica i doszły dwie nowe osoby. To, co z pewnością mogę powiedzieć o firmie, to że pracują tu naprawdę świetni ludzie! :) Nasz dział jest bardzo pozytywny, dlatego praca jest przyjemna i lubię tu być ;) Pozdrawiam!

Marcelina

Już któryś raz z kolei zamawiam u nich, nigdy nie było żadnego problemu, wysyłka bardzo szybka, wszystko zawsze było ok. Jak najbardziej polecam.

julka

Sklep na medal! Wysyłka bardzo szybka a ceny przystępne :)

fggffg

zawsze można się tez czekoac nauczyć ciekwego prawda?

Anana

Cześć chciałam zapytać jak tam jest w marketingu? Jest obecnie ogłoszenie do tego działu, czemu szukają, ktoś odszedł? Jak warunki, atmosfera itd?

janek

Ktoś wie ile płacą na stanowisku grafika?

ali

Hej, chyba szukają grafika, bo ogłoszenie wisi na portalach. Ktoś może coś napisać?

serio?

Naprawde..? gdzie Wy słyszycie te pochlebne opinie o Krakvecie? Ja niestety słysze zgoła odmienne zdania...

??

Jakie warunki płacowe są teraz na stanowisku magazyniera pakowacza. Widziałem ogłoszenie na gumtree.. Warto startować?

yo

@noko wszystko Ci sie wydaje... pracowales tam, pracujesz, bedziesz pracowal/a? Czy piszesz tak, zeby cos napisac?

krzychu

Daja tam umowe o prace?? Zastanawiam sie czy isc bo aplikowalem wlasnie na umowe o prace bo smieciowke to mam gdzies!!!! Czemu jest taki przemial ludzi wywalaja ich?? Czy sami odchodza?

ja

Ja tez ide w poniedzialek. Dobrze ze nie bede sam jako nowy.

Jaro

Idę w poniedziałek 1 raz wszyscy straszą zobaczymy mam nadzieje ze popracuję dłużej bo pracy sie nie boję i na pewno nikt nie każe pracować 5 dni w tyg po 10h

Dzienol

Idę na dzień próbny. Czy wypłacają za niego kasę jak ktoś odpuści?

Janek

Prędzej utrzymasz rodzinę za 1800 zł niż za zasiłek z bezrobocia :)

magda

Piszecie głównie o pracy fizycznej, a moze ktoś wypowie się o pracy biurowej? Intensywnie szukają od ok. pół roku kogoś do działu marketingu, w ogłoszeniu podają umowę o pracę i benefity, zastanawiam się, czemu przez tyle czasu nikogo nie znaleźli, czy opłaca się aplikowac do tej firmy, bo może ta umowa o pracę jest na najniższą krajową? Jak to wygląda, powiedzcie.

Ja tam pracowałem więc mogę się wypowiedzieć jak faktycznie jest. Negatywne opinie wystawiają Ci co szukają kokosów i za nic nie robienie chcieliby dostawać cuda, ta nie jest w żadnej pracy. Idziesz zarobić ale musisz dać coś od siebie a nie tylko wymagać. Praca nie jest lekka bo to praca fizyczna, nie biurowa więc nikt Was tam nie posadzi - jak chcecie prace gdzie Was posadzą i za to Wam będą płacić to idźcie do muzeum za exponat:D Kasa zawsze jest na czas, nigdy nie mają opóźnień. Płacą uczciwie za wykonaną robote, jak się postarsza to możesz awansować a nie cały czas być na najniższym stanowisku ale musisz dać coś od siebie. Zanim odeszłem wprowadzili karty Benefit - taaa pewnie za chwilę wypowie się jakiś niezadowolony -"ciekawe jak mam z niej skorzystać skoro siedzi sie tam tyle czasu" - bzdura, jak robisz swoje a nie patrzysz żeby cały dzień przeplontać się po magazynie i liczyć na to, że inni zrobią za Ciebie to wyjdziesz dużo wcześniej niż biuro, więc odpowiadając na pytanie niezadowolonych co przyszli na 3 godziny - DA SIĘ skorzystać w tygodniu i iść na siłkę. Trzeba tylko chcieć. Dlaczego zrezygnowałem - bo moja sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmiany miejsca zamieszkania, musiałem przeprowadzić się do innego miasta. Każdemu kto chce zarobić a przede wszystkim chce pracować polecam się tam udać i spróbować ale nie wierzyć wszystkim tym niezadowolonym, niechentnym do jakiej kolwiek roboty, wypisującym bzdury na różnych portalach...

kamila

cześć, wie ktoś coś o rekrutacji na stanowisko marketingowe? ogłoszenie wisi już kolejny miesiąc, zastanawiam się, czy nie przesłać cv. Nie wiecie, dlaczego firma przez tyle czasu nie znalazła pracownika? Tak mało oferują czy co?

rafik_rav

a jaka daja umowe,babka mi powiedziała że umowe o pracę !!!!!

neubalance
@rafik_rav 23.02.2015 14:06
a jaka daja umowe,babka mi powiedziała że umowe o pracę !!!!!

umowa zlecenie i pracujemy dopóki nie skończymy przerwa raz bo to zlecenie trzeba wykonać

lulook

Cos sie zmieniło od tego roku czy nadal godziny pracy dochodza do 17 godzin ?

rafik_rav

Witam,rekrutacja trwa,jutro mam przyjsć do pracy,cieka jestem jak to będzie,zarobki to 1800/Miesiąc

nowyy

fforum odżywa jak są rekru rekru?!!

vivi

ile zarabia obsługa klienta zagranicznego?

loma

klatka- czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś/aś?

loka

Witam, czy ktoś może przybliżyć ile zarabia się na stanowisku specjalista ds. rynku np. chorwackiego? Chodzi mi o pracę z mniej popularnym językiem? Jak się pracuje, czy praca jest stresująca?

kika

Witam! Pojawiło się ogłoszenie Asystentka księgowej. Czy ktoś może wie jakie są warunki na tym stanowisku pracy i czy warto próbować? Interesują mnie również warunki finansowe i czy z księgową można się normalnie porozumieć ;)

nowy

Dziękii za info. Czy przewidywane są jakoś teraz możliwe przyjęcia? Jak z tymi godzinami pracy od której się w końcu zaczyna od 7:30 czy od 8mej? od 6-tej? I czy możliwe jest żeby można było zawsze kończyć o 20tej? Będę wdzięczny za odp.

Lolek

i ile zarobiłeś przez ten czas?

Tomek

Jeżeli zrobią 2 zmiany po 8h dla realizujących zamówienia czyli pakowaczy to z chęcią do tej firmy wrócę, ale jeżeli nie i dalej ludzie będą pracować nawet po 17h to nic tylko przemiał nowych ludzi będzie

Lolek

Do Tomek : a dawno tam byłeś?

Lolek

No to powiedzcie otwarcie po ile godzin i za ile pracuje sięw tej firmie.

Lolek

i dlaczego mówisz o kasie rzędu 2600 na ręke skoro wszelkie ogłoszenia mówią o 1800 netto prawdopodobnie także za 12 godzin dziennie?

Kwestia ilośći godzin i wynagrodzenia nie jest chyba, ba napewno nie jest kwetsią do obmawiania jej na forum publicznym. Chcesz pracować to przyjdź i zobacz a nie pytaj się tych co pracowali i po 3 h poszli do domu bo im ciezko było.

Lolek

To więc po ile godzin codziennie pracujecie i za jakie pieniądze?

veni

Jak aktualnie wyglądają warunki pracy na pakowaczy? Serio pracuje się tam po 12-13 godzin dziennie za te marne 1800pln netto miesięcznie? I to na umowę zlecenie której ani nie liczy się do lat pracy, ani do emerytury, ani przy której pracownik nie jest chroniony zapisami Kodeksu Pracy (wszak to umowa cywilna i jak coś, to sądź się potem latami w SC)?? Osobom z PRu firmowego z góry dziękuję za bzdurne odpowiedzi w stylu "jak się chce pracować" czy "nic za darmo". W takie bzdury wierzyłem jak byłem mały. Teraz wróciłem po kilku latach pracy w DE (sprawy rodzinne, obłożnie chora matka) i tam np. za 1/2 etatu (czytaj: 18 godz. tygodniowo) jako "wykładacz towaru na półki" w takim Lidlu na przykład płacą 800 EUR. Na umowę! Full legal! I to przy niewielkiej różnicy kosztów życia tak naprawdę. W PL nie oczekuję podobnych zarobków bo wiem, że tu sporo mniej płacą ale są przecież pewne granice wyzysku! Wracając do tematu: Oczekiwałbym zatem PRAWDZIWYCH info dotyczących aktualnych warunków pracy w w/w firmie.

leon
@veni 08.11.2014 01:26
...to chyba oczywiste: szukam pracy a te powtarzające się ogłoszenia zwracają uwagę. Jestem zainteresowany ale jednak nie chcia...

ta firma nie ma 17 oddzialow, nie stac by ich na to bylo! Wstawili 17 flag na stronie, ale magazyn maja JEDEN! i z tego magazynu wysylaja towar na cala Europe!

TO SEM JA
@leon 19.11.2014 21:04

KOLEGO, firma nie musi mieć 17 oddziałów. Tak jak przykladowo Zooplus to firma niemiecka, która ma serwis w kilkunastu językach, ale główna siedziba i magazyn jest jedna- w Niemczech skąd wysyłają przesyłki na całą Europę ( między innymi do mnie).

Pracujacy

jaso a w karzdej pracy na dzień dobry masz umowe o prace?

była
@Pracujacy 27.10.2014 11:26
jaso a w karzdej pracy na dzień dobry masz umowe o prace?

Tak, w normalnej , uczciwej firmie od razu masz umowę o pracę. Wierzcie lub nie ale jest sporo takich firm.

jaso

Nic sie nie zmieniło, umowa zlecenie zamiast pracy to istny wyzysk... Nie warto.

bellcross

"titio" a powiedz nam na jakim stanowisku takie pieniadze? I czy to jest podstawa czy z premią za nadgodziny?

Marek

A po ile godzin dziennie pracujecie by te 2 tysiące zarobic?

titio

Napiszę iż jeśli ktoś chce pracować to te 2tyś w pierwszym miesiącu zarobi ale pierwsze kilkanaście dni należy wytrzymać.

bellcross

W krakvecie byłem rok temu na tym dniu próbnym, Ci co tam przychodzą do pracy to nie myślą logicznie, są skuszeni zarobieniem szybko czegoś, często jest tak, że nie przzemyślą jak i ile czasu zajmie im dojazd- z5 osób które były ze mną tylko jedna była z okolic i szybko się zmyła (ale to było widąc, że z penia) 2ch gości było z samego krk( jeden na rowerze przyjezdzac chcial, konkretny kolo); drugim powodem to moze byc fakt który mówił mi jeden z pracowników, że często pracują do 19-20 a zdarzało się i póżniej(brak dojazdu komunikacją zbiorową), robote trzeba było wykonać. Też mnie ciekawi jakie jest realne wynagrodzenie na stanowisku pakowacza. Co do ciężarów jakie tam są to nie były większe niż 25kg(maksymalny) chyba, że maszyna pakująca przestała by działać t wtedy może ;p

Marek

Jakie aktualnie wynagrodzenie i jakie godziny pracy są w krakvecie?

Misiek

Przepaszam Cie bardzo a Ty widziales w ostatmich czasach kogos komu sie chce pracowac. Posiedzi miesiac dostaje pierwsza wypale. I juz ma za co chlać i sajonara

AS

Skoro ludzie uciekają z tej firmy notorycznie a ogłoszenie sie pokazuje srednio o prace na portalach co miesiąc co dwa to cos jest nie tak. W firmach w krórych jest dobrze ludzie pracuje latami i walczą o swoją posade tylko trzeba miec o co walczyc widocznie w tej firmie nie ma .

Zostaw opinię o KRAKVET - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAKVET