Martifer Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Martifer Polska Sp. z o.o.

khgv

no to jak to jest z tą firmą ona istnieje, nie istnieje? Ktoś tu pisze o reaktywacji firmy, wiec ja pytam jak to jest tak naprawde? Poza tym poszukuje pracy i miezy innymi dlatego potrzebuję tych informacji

były pracownik

Martifera juz nie ma w Gliwicach od 2013 roku.Obecnie na jego miejsce przeniosły się zakłądy metalowe Postęp

maciek

o jak grubej kasie jest mowa? nie ukrywam, że ja też obecnie szukam pracy @Młotu, a nie wiem jak się przedstawiają zarobki na tych stanowiskach i to mnie troche martwi jednak. Wolałbym mieć już jakąś stabilizację finansową i wiedziec czy powyżej 3 tys uda mi się zarobić czy nie ma na to szans żadnych zupełnie?

Młotu

Skoro koledzy pracują w firmie której nie ma, a i jeszcze zgarniają za to grubą kasę (której też pewnie nie ma) to ja chętnie się z nimi spotkam i osobiście pogratuluję. Nawet przybędę do siedziby firmy, a jak jeszcze chłopaki z życzliwości swojej namówią mnie na rozmowę kwalifikacyjną i opowiedzą o charakterze pracy to ja podwójnie im przyklasnę i zgodzę się. Tylko może jakiś konkret??

lol

Bolo może i pisał ale nie o tej firmie bo firma nie produkuje u siebie od konca 2012r, troche to dziwne bo projektów raczej nie brakowało róznego rodzaju hale,mosty,stadiony knstrukcje stalowe były zróżnicowane

lol

zaklad stoi, projet ktory mieli robi pdwykonawca ogolnie maszyny i sprzet wywiezli na inny zaklad za granice a ludzi zwolnili w biurze jeszcze pracuje pare osob

?

Bolo - 2013-08-20 11:24:55 Ja mam 2000 na rękę jako operator, kolega ślusarz ma 2300.ładna data wpisu Bolo - 2013-08-20 11:24:55 tylko szkoda ze od listopada 2012 firma nie produkuje :] [usunięte przez moderatora]

red

Chodza słuchy,ze firma z powrotem chce wznowic produkcji.Czy ktos, wiem na ten temat cos wiecej?

?

Są ludzie że juz pracowali w stali ale są i tacy którzy piekli chleb w piekarni.

Bolo

Ja mam 2000 na rękę jako operator, kolega ślusarz ma 2300.

mario

Ta firma i tak już plajtuje więc ci co odeszli niemają czego żałowac a tak pozatym to kierownictwo do bani wiem bo sie teraz zwolniłem i mam lepszą prace i lepsze warunki pozdr

Kris

Zapomnijcie o tej firmie ogłaszają upadłość .Grupowe zwolnienie zaczynają się od 31 07 2012r.

Witam . Martifer to bardzo dobra firma z dobrymi zarobkami,ale tylko dla kolesi z byłego Koksoremu. Przepraszam za ewetualne błedy ale tak dzisiaj [usunięte przez moderatora] ze mam naswietlone oczy i nie widze klawiatury.

Brak zarobionych pieniedzy

Witam ja troche w innej sprawie.Firma wasza zleciła innej firmie wykonanie prac w Koszalinie.I finał jest taki że Ci ludzie którzy wykonali tą prace nie dostali do dzisiaj za to zapłacone. Jezeli ktoś przeczyta to z tej firmy z kierownictwa to będzie wiedzial o kogo chodzi.Tak czy siak co niektórzy narzekają na niskie zarobki ,a co niektórzy od 4 miesiecy nie mają zarobionych pieniedzy.

Weldi

Byłem już na zachodzie i niebawem znowu tam wracam. Szukam pracy przez pośrednika bo nie chcę się wiązać z jakąś firmą na stałe. Martifera mam blisko od domu wiec nie tłukł bym się autobusami do pracy. Na kilka miesięcy nie opłaca mi się kupować auta. Dlatego szukam pośredników.

weldi

Witam zna ktoś z was może nazwy firm (pośredników) mających robotę na Martiferze ?? Prosił bym o nazwę lub nr tel [usunięte przez moderatora]

weldi

Praca nawet spoko jak już się człowiek wkręci ale płace głodowe

ktos

Jak dbasz tak masz.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a placa raczej nie najnizsza

doom

Ja pracuje w firmie Martifer już prawie cztery lata i nie zgodzę się z twoją opinią,pracuję na produkcji i zarabiam odpowiedno.Tylko za leżenie nikt nikomu nie będzie płacił....

Zostaw opinię o Martifer Polska Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martifer Polska Sp. z o.o.