Opinie o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwice

Co może być powodem tego, że CV raczej nie jest gromadzone? Myślałem ze wyśle od siebie coś „na zapas” ale teraz poczytałem jeszcze te wcześniejsze komentarze. Mam też podobnie jak poprzedniczka, bo liczę na jakaś fajna ofertę, nie wiem tylko czy w tym sezonie coś takiego może wpaść?

Emila Nowy wpis

Witam, czy ostatnia oferta dodawana przez agencje była z czerwca? Przynajmniej na wtedy widzę post na FB dla młodszego doradcy ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Jak często takie oferty są dostępne?

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy poszukuje na stanowiska Specjalista Ds. Windykacji. Czy ktoś składa CV?

ZoltO.pl Nowy wpis

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Windykacji, zatem nie gromadzimy cv związanych z takim procesem i nie wiemy skąd takie zapytanie pada ze strony Administratora GoWork, które też wprowadza potencjalnych kandydatów w błąd! Z wyrazami szacunku Zespół rekrutacyjny ZoltOs.pl

Agnetota

Witam. Czy jest możliwość otrzymania umowy o pracę w agencji ZoltOS ? Na jakich zasadach można ją otrzymać lub ile trzeba przepracować na zleceniu aby otrzymać taką umowę?? Czy może lepiej próbować od razu rozmawiać z kierownikiem działu w firm ie której się pracuje?? Czy po zakończeniu pracy otrzymuje się świadectwo?? Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy na stanowisko Wsparcie Doradcy Obsługi Klienta - Zakopane? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ann

Miałam okazję pracować kilka miesięcy przez agencję ZoltOs, jestem zadowolona, wszystko poszło sprawnie, proces rekrutacji bez zarzutu, miłe panie udzieliły odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Teraz przechodzę bezpośrednio pod firmę, więc moja przygoda z agencją się kończy, ale na pewno poleciłabym agencje znajomym szukającym pracy. Oczywiście wszystko się zgadzało, wynagrodzenie takie jakie miało być i wypłacone w terminie :)

Barbara
@Ann

Hej, jest szansa, żebyś dała znać jak to w końcu z tymi umowami tutaj jest? Z kim podpisuję i na jakich zasadach? Pytam, bo piszesz o przejściu na inną firmę, czyli wszystkie formalności są tutaj tylko czy jak?

@Barbara

Dzień dobry, umowy o pracę tymczasową zawierane są z agencją, jako pracodawcą, a w jej treści wskazany jest zawsze Pracodawca-Użytkownik, na rzecz którego Pracownik Tymczasowy został skierowany. Pozdrawiam Ola

Jakie są warunki zatrudnienia w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

ZoltOs

Dzień dobry! Warunki zatrudnienia są zawsze zgodne z otrzymanymi zleceniami od Pracodawców-Użytkowników.

Bazi

Najlepsza firma

@Bazi

Dziękujemy za pozytywny komentarz, staramy się, jak możemy i w przypadku ewentualnych wpadek zawsze liczymy na wyrozumiałość, nikt nie jest niestety idealny.

A czy w agencji pracują tylko Polacy?

ZoltOs
@Marek

Dzień dobry, z uwagi na specyfikę branży, którą obsługujemy, głównie zatrudniamy osoby z obywatelstwem polskim i płynnie mówiące w naszym języku.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

ZoltOs.pl

Dzień dobry, całe wynagrodzenie jest wypłacane na konto pracownika, nie bardzo rozumiemy z jakiego powodu miałoby być rozdzielane?!

Aktualność

Aktualność
Iwo

A może ktoś wie czy potrzebują pracowników? Jakie zarobki są możliwe?

@Iwo

Dzień dobry! Nasz Agencja nigdy nie decyduje o wysokości zarobków. Oferujemy pracę tymczasową w ramach zawieranych z Pracodawcą-Użytkownikiem kontraktów, które zawsze regulują zarówno rodzaj pracy, jej okres oraz wysokość wynagrodzenia. Są oferty, które nie są negocjowalne i wynagrodzenie jest ustalone odgórnie, ale również są i takie oferty, gdzie podczas spotkania rekrutacyjnego już bezpośrednio u Pracodawcy-Użytkownika można negocjować poziom wynagrodzenia, generalnie zawsze warto ten temat poruszyć podczas rozmowy i nie należy się tego bać, ani też unikać. Pozdr ZoltOs.pl

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie ZoltOs.pl Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego?

ZoltOs.pl

Dzień dobry! Szanujemy zdrową współpracę i godne traktowanie Każdej Osoby, bez względu na zajmowane stanowisko czy pozycję w Firmie. Wychodzimy z założenia, iż Każdego należy traktować w sposób, w jaki sami chcemy być traktowani, zatem dokładamy wszelkich starań, aby współpraca na każdym poziomie była bardzo dobra, uczciwa i rzetelna. Pozdrawiamy ZoltOs.pl

Claudia

Praca w agencji jest czystą przyjemnością. Pensja zawsze na czas. Miłe i szybkie załatwianie spraw pracowniczych. (kontakt poprzez e-mail lub telefon).

Mariola

Panie z agencji są bardzo, bardzo miłe, pomocne i zawsze gotowe do współpracy. Nie rozumiem skąd tak niska ocena. Nie oceniamy tu firmy Tauron i ich zasad zatrudniania a samą agencję. :) ja dotychczas oceniam ją bardzo pozytywnie.

pracownik agencji Work Point

Chciałabym wszystkich przestrzec nie tyle przed Agencja pracy Work Point co przed pracą w firmie Tauron Obsługa Klienta w Trzebini, która notorycznie widnieje w ofertach pracy w/w agencji. Współpracę z agencją oceniam bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o pracę w TOK z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to była najgorsza praca w moim życiu. A mianowicie, "pani koordynatorka" już na rozmowie kwalifikacyjnej ostrzega, że praca może odbywać się w soboty, a nawet niedzielę możliwe są również nadgodziny -płatna jest każda godzina, przy czym dzień wolny jest oczywiście bezpłatny. W praktyce wygląda to tak, że pracować trzeba przynajmniej 9 h dziennie, soboty często są pracujące, a zdarzają się również dni, w które trzeba pracować po 13 h dziennie za 11 zł netto za godzinę !!! Ponadto pani szumnie nazywana "panią koordynator" to tak naprawdę niezwykle chamska osoba, która nie ma żadnej wiedzy żeby zajmować to stanowisko. Przy prośbie o de facto niepłatny dzień wolny potrafi w obecności wszystkich innych pracowników krzyczeć na pracownika. Ponadto przy każdej okazji podkreślane jest, że pracownicy agencji Work są gorszymi pracownikami niż pracownicy zatrudnieni bezpośrednio pod TOK. Właściwie pracownicy Worka nie mają nic do powiedzenia muszą tylko przytakiwać chamskiej pani "koordynator" i pracować na nadgodziny. Każdemu kto chciałby zawrzeć umowę w firmie Tauron stanowczo wszystkim odradzam, ta śmieszna stawka nie warta jest nerwów związanych z pracą w TOK. Jeżeli miałbyś nadzieję na stałe zatrudnienie w firmie TOK - nie licz na to ... po paru miesiącach mordęgi na szczęście Ci podziękują ... :D zapomniałam wspomnieć o tym, że szkolenie dotyczące stanowiska pracy trwa w porywach parę godzin, jeżeli ktoś ma szczęście to trochę dłużej...

Iwo

Zastanawiam się dlaczego nikt nie zagląda na to forum? Jest tak dobrze z agencją pracować?

Bkeeeee
@Iwo

Samą agencje oceniam pozytywnie. Dobry kontakt etc. Odniosę sie tutaj nie do agencji a do pracy tam oferowanej. Byc mozd ktos bedzie chcial sie dowiedziec czegoś o pracy w tauronie ;) Otoz pani chyba z zarzadu rekrutujaca oferuje za minimalna stawkę prace analityka mowiac o odpowiedzialnosci finansowej:)) stopniowo wycofujac sie z tego nieco przyparta do muru. Praca kd 7 lub 6(!!!) Rano.umowa na 2 mies z możliwością przedłużenia. No ludzie 100m dalej taka praca na aktach prawnych etc i bazie danych za 3x tyle bbh Dziekuje ale nie skorzystam

Tomip

Proszę o aktualne wiesci,atmosfera etc

Czemu tak często pojawiają się ogłoszenia??? ZWALNIAJĄ CZY LUDZIE TAK PRĘDKO ODCHODZĄ ?

@Gość

Dzień dobry! W ostatnim czasie dysponujemy wieloma zleceniami - rynek pracy jest chłonny, a bywa i tak, jak to w pracy tymczasowej, że współpracownicy znajdują stałe zatrudnienie i normalnie odchodzą, co automatycznie uruchamia nowe procesy rekrutacyjne, a i też zdarza się, że poszukujemy pracowników, czy współpracowników niszowych, co wydłuża okres pojawiania się ogłoszeń. To naturalne zjawiska. Pozdr ZoltOs.pl

Zostaw merytoryczną opinię o ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy - Gliwice

• Jak się pracuje w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy?

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy